امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خسته نباشید به مهندس اسدی و اربان 98 و برایتنس و نوری و فروغ و بقی
سلام . من هم از همه ی عزیزانی که برای مرحله ی اول و همینطور برای مرحله ی دوم،چه در سایت اسکیس و چه در سایت ایران شهرساز داوطلبان رو راهنمایی کردن و فایل به اشتراک گذاشتن،تشکر میکنم.از مهندس urban98،مهندس فروغ در کارگروه طراحی،از مهندس اسدی بابت کرکسیونهای آزمون های مرحله دوم سایت و راهنمایی های خوبشون در کارگروه برنامه ریزی، از مهندس میلانی بابت ارسال شیت های تمرینی شون،مهندس نجمه،مهندس احسان و مهندسین دیگری که در تاپیک فایل های مفید برای مرحله ی دوم فعال بودند، و از مهندس roza برای کمک هاشون در ماه آخر برای مرحله دوم سپاس گزارم. امیدواریم در تمامی مراحل زندگی شون موفق باشند.
و در آخر برای همه ی دوستان کنکوری آرزوی بهروزی دارم،ان شالله که در برنامه های آتی سایت برای کنکوری های سال بعد ما رو همراهی کنند.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550 ، roza* ، foroogh.r ، URBAN 98

پیام‌های داخل این موضوع
RE: خسته نباشید به مهندس اسدی و اربان 98 و برایتنس و نوری و فروغ و بقی - توسط Brightness - ۱۳۹۳-۴-۵، ۰۷:۰۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نامحدود و دانلود در تالار رمز دار با کمترین هزینه به منا iransketch.ir/shahrsazi 0 1,204 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۰۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 731 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۳:۲۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 1,042 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۸:۲۹ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 824 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۲:۲۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 685 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۰۱:۵۰ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 578 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۱:۴۱ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 721 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۱:۱۹ صبح
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 647 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۷:۱۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 757 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۱:۱۰ عصر
  کرکسیون آزمون رایگان دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اسدی alireza 0 741 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۹:۲۷ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان