امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا کارت ورود به جلسه عملی روی سایت نمیاد هر جا زنگ میزنم پاسخگو نیستن شما علتش رو می
(۱۳۹۳-۳-۲۶، ۱۱:۰۵ صبح)hero نوشته است: شاید آزمون عقب بیفته به همین خاطر هنوز کارت نیومده رو سایت ؟؟ احتمالش هست؟

منم از دیروز به شک افتاده بودم که نکنه مثل مرحله اول عقب بیفته آخه مثل اینکه بعضی از دانشگاه ها امتحاناتشون تموم نشده ولی دوباره فکر کردم هفته بعدم کنکوره و این جوری دانشگاه ها مجبور میشن که خودشونو با سازمان سنجش هماهنگ کنند ......پس احتمالا بعدازظهر بیاد رو سایت... حالا جالبه شماره تماس دادند من خط های مختلفشونو گرفتم همه مشغولن.یکی نیست بگه شما که پاسخگو نیستید چرا اصلا شماره تماس دادید........

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط hero ، Saeedm

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چرا کارت ورود به جلسه عملی روی سایت نمیاد هر جا زنگ میزنم پاسخگو نیستن شما علتش رو می - توسط تیلور - ۱۳۹۳-۳-۲۶، ۱۱:۱۱ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکات انتقال اتوکد به رویت alireza 0 639 ۱۳۹۵-۸-۲۹، ۰۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,641 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بررسی الگوی ورودی خانه به عنوان یک الگوی بومی انتخاب خوبیه؟ kiana7822 1 2,460 ۱۳۹۱-۹-۱۶، ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: 10a
  گرایش معماری:از امروز تا کنکور هر سوال و نکته کنکوری شما 1500 امتیاز دارد=>شروع کنید alireza 3 3,798 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۱۱:۵۲ عصر
  سوال 1- معماران در کدام دوره تاریخی به طراحی منظر شهری اهمیت می دادند؟ MHAKBARI 0 2,580 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  نتایج اومد>معماری=>>نتایج کارشناسی ارشد سراسری =>کارنامه و رتبه شما در آزمون 1391 alireza 8 16,954 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۱۰:۳۷ عصر
آخرین ارسال: arshadememari
  رشته برنامه ریزی شهر ی غیره انتفاعی نداره،به گوش urbanplanner 11 7,127 ۱۳۹۱-۴-۱۶، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: maede1364
Question محاسبه واحد شکل زمین به روش مخدم tarsasa 4 5,061 ۱۳۹۱-۳-۲۳، ۰۵:۰۹ عصر
آخرین ارسال: tarsasa
  بچه های معماری چرا قبولیشون را اعلام نمیکنند s1s2s3 0 1,479 ۱۳۹۰-۶-۹، ۰۵:۱۳ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  کی ازمون انلاین معماری برگزار می شه چرا همش شهرسازیه این سایت s1s2s3 1 2,043 ۱۳۹۰-۵-۲۲، ۰۵:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: