امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش و فایلهای همایش ملی معماری فرهنگ مدیریت شهری
با سلام
روز پنجشنبه 22اسفند 92 همایش ملی معماری فرهنگ مدیریت شهری در سالن همایشهای میلاد روبروی استانداری البرز برگزار شد و اساتید و دانشجویانی که مقاله های آنها در هییت داوری برگزیده شده بود موضوعات و محتوای مقاله خود را ارائه کردند که فایلهای ارائه آنها در زیر پیوست شده.
بنده به نمایندگی از سایت ایرانشهرساز مقاله خودم را که افتخار داشتم با دکترمنوچهر طبیبیان ارائه کنم.بنده و دکتر طبیبیان 2 مقاله با موضوعات 1-تحلیل و بررسی اثرات معماری صحیح شهری بر توسعه پایدار 2-کاهش آسیب پذیری و بهسازی مسکن و شریانهای شهری نمونه موردی شهر نظرآباد که مقاله اولی چاپ و مقاله دومی برای سخنرانی انتخاب شد ارائه نمودم در ضمن گزارش مصور همایش نیز بحضورتان ایفاد می گردد:

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   1-ch.pdf (اندازه: 444.02 KB / تعداد دفعات دریافت: 129)
.docx   2-Dr-yavari.docx (اندازه: 2.52 MB / تعداد دفعات دریافت: 70)
.pptx   3-Dr-Rezvani.pptx (اندازه: 498.09 KB / تعداد دفعات دریافت: 202)
.ppt   4-Dr-Bazi.ppt (اندازه: 2.01 MB / تعداد دفعات دریافت: 89)
.ppt   5-Dr-Hashempour.ppt (اندازه: 7.95 MB / تعداد دفعات دریافت: 99)
.pptx   6-Dr-Mohammadi.pptx (اندازه: 4.6 MB / تعداد دفعات دریافت: 62)
.pptx   7-Nasirimajd.pptx (اندازه: 1,017.35 KB / تعداد دفعات دریافت: 76)
.pptx   8-Mr.Saeedi.pptx (اندازه: 13.7 MB / تعداد دفعات دریافت: 45)
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، Brightness ، najme ، atelieahjam ، E.Y.I ، shb** ، alireza ، moienian ، reyhan babaie ، shaghayegh_66
سلام. خیلی ممنون مهندس نصیری مجد بابت مقاله ها و ارائه گزارشتون.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
خواهش میکنم

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نوسازی شهری در نیویورک، چه بود و چه هست؟ yalda118 0 648 ۱۳۹۵-۱-۶، ۰۹:۵۸ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  سوپر گروه 5000 نفری فایلهای مهندسی شهرسازی و معماری در تلگرام alireza 0 14,873 ۱۳۹۵-۱-۳، ۰۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
Photo کنفرانس ملی معماری اسلامی،میراث شهری وتوسعه پایدار hooman1987 0 958 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۰۳:۲۸ صبح
آخرین ارسال: hooman1987
  خبر ویژه انتشار کتاب طبیعت و شهر در تعالیم و فرهنگ اسلامی ir_amir_am 0 1,244 ۱۳۹۳-۹-۲۷، ۱۲:۰۵ صبح
آخرین ارسال: ir_amir_am
  [خبر شهرسازی] مصاحبه با جناب دکتر مصطفی بهزاد فر کنفرانس اکو تهران با موضوعیت طراحی شهری پاسخده اکو alireza 0 1,945 ۱۳۹۳-۸-۲۵، ۰۴:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ضوابط ساخت‌وساز بافت‌های فرسوده شهری تغییر کرد raoof 0 1,493 ۱۳۹۳-۸-۸، ۱۰:۱۹ عصر
آخرین ارسال: raoof
  سه بنای تاریخی در تهران، اصفهان و چهارمحال و بختیاری ثبت ملی شد leila 0 918 ۱۳۹۳-۶-۱۱، ۱۲:۰۳ صبح
آخرین ارسال: leila
  معاون معماری وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگو با فارس: طرح تفصیلی تهران با طرح جامع منطب raoof 0 1,315 ۱۳۹۳-۶-۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: raoof
  عبدالعلی زاده؛ از وزارت مسکن تا برج سازی بانکی + گزارش تصویری leila 0 1,061 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۰۴:۵۰ عصر
آخرین ارسال: leila
  بچه های شهرسازی و معماری بیان نظر بدن شاید مفید باشه s1s2s3 3 2,531 ۱۳۹۳-۵-۱۵، ۰۷:۰۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان