امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93
سلام آقای مهندس.خسته نباشید.من امروز واریز کردم.
به شماره ای هم که گفتید پیام دادم.مهلت ثبت نام تمام شده؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۲۹ عصر)مهرسان نوشته است: سلام آقای مهندس.خسته نباشید.من امروز واریز کردم.
    به شماره ای هم که گفتید پیام دادم.مهلت ثبت نام تمام شده؟
    سلام از طریق پارس پال و آنلاین پرداخت کردید یا از طریق کارت به کارت
    لطفا در اس ام اس ارسالی ذکر کنید تا سریعتر مراحل انجام شود.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آهای آهای، کیا مرحله اول قبول میشن . . . ایلیا 281 136,055 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۲:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: SOMAYE SH
      دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,692 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,189 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
      خبری فوق العاده برای داوطلبین طراحی شهری 93 alireza 19 9,635 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: moalyi
      اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,338 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
      جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 alireza 23 11,670 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۱۲ عصر
      [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 238 163,046 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۴:۴۳ عصر
      عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 1 2,253 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۱:۰۹ عصر
      شیت های بسته شده رتبه 1 مرحله دوم کنکور سراسری در این تاپیک با 76 درصد alireza 2 3,386 ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۰۲:۱۸ عصر
      داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 alireza 25 15,644 ۱۳۹۱-۱۱-۲۴، ۱۱:۰۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان