امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی سوالاتی که جواب آن ها در کلید اشتباه است
(۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۷:۱۶ عصر)ramin kargaran نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۴:۰۱ عصر)f.mohammadi نوشته است: سوال 94 هم اشتباهه گزینه هاش
تاریخانه دامغان نه قدیمی ترینه( مسجد فهرج قدیمی ترینه)، نه مال سده هشته( تو کتاب دکتر پاکزاد نوشته مال دوره حضرت علی هست یعنی سده 2)
منم هم تو نت سرچ کردم هم تو کتاب پاکزاد دیدم زده بود سده 2
خب این شاید جز سوالات طراحی نبوده یا من نزدم یادم نیست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۷:۱۴ عصر)hero نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۷:۱۱ عصر)g1990 نوشته است: [quote='hero' pid='62003' dateline='1392910551']
سوال122آمارم بنظرمن اشتباهه چون سرانه مسکونی منفی نداریم که نهایتش صفره پس نسبتی میشه نه فاصله ای؟
و سوال 91 تاریخ پهلوی درسته یا قاجار؟؟

محله سنگلج منظورتونه؟ پهلوی اول ......تاریخ شار تا شهر تحولات از 1305 تا 1320

نه همون که گفته سبک تهران؟

سبک تهران مربوط به قاجاره، الگو تهران مال پهلویه!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ufrd چی میشه؟مگه میانی نیست؟
    مگه تو رنسانس به زیباسازی میدان توجه نمیشد؟ پس چرا این زده وسطی؟
    تو کتاب بهزاد فر(تاسیسات) نوشته برای تصفیه خانه 10-20 سال و برای شبکه 50 سا ل افق طرح تعیین میشه

پاسخ
    بچه ها 122 آمار جوابش نسبتی میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 63

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۷:۴۴ عصر)pouya_831 نوشته است: ufrd چی میشه؟مگه میانی نیست؟
    مگه تو رنسانس به زیباسازی میدان توجه نمیشد؟ پس چرا این زده وسطی؟
    تو کتاب بهزاد فر(تاسیسات) نوشته برای تصفیه خانه 10-20 سال و برای شبکه 50 سا ل افق طرح تعیین میشه

سوال یوفرد 95 درصد کتاب ها نوشتن شهر میانی در بعضی مقالات شهر کوچک هم اومده گزینه صحیح شهر میانی و کوچک هست که تو سوال نیست پس باید سوال حذف بشه.
    سوال تاریخ در مورد شهر قرون وسطی به نظرم مهمترین شاخصش بازار
    هست نه زیبا سازی میدان
    زیباسازی میدان مربوط به رنسانس به بعد هست
    سوال تصفیه خانه آب درسته
    10-20 سال برای تصفیه فاضلاب هست ص 280 زیرساخت
    تصفیه آب 50 سال ص 156 زیرساخت

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mardin
    (۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۹:۱۰ عصر)hero نوشته است: بچه ها 122 آمار جوابش نسبتی میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 63

من اینجور استدلال میکنم که چون در مقیاس نسبتی باید صفر مطلق داشته باشیم و امکان ندارد سرانه مسکونی برای هیچ جایی صفر 100 درصد باشه پس مقیاس اندازهگیری فاصله ای است.

پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۹:۳۱ عصر)Saeedm نوشته است:
    (۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۹:۱۰ عصر)hero نوشته است: بچه ها 122 آمار جوابش نسبتی میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 63

من اینجور استدلال میکنم که چون در مقیاس نسبتی باید صفر مطلق داشته باشیم و امکان ندارد سرانه مسکونی برای هیچ جایی صفر 100 درصد باشه پس مقیاس اندازهگیری فاصله ای است.

ولی توی مقیاس فاصله ای اعداد منفی داریم ولی در نسبتی نداریم سرانه منفی نداریم که؟

پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۹:۳۸ عصر)hero نوشته است:

ولی توی مقیاس فاصله ای اعداد منفی داریم ولی در نسبتی نداریم سرانه منفی نداریم که؟

مقیاس نسبتی قوی ترین مقیاس اندازه گیری هست و صفر مطلق و اعداد منفی هم داره

پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۹:۵۴ عصر)Saeedm نوشته است:
    (۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۹:۳۸ عصر)hero نوشته است:

مقیاس نسبتی قوی ترین مقیاس اندازه گیری هست و صفر مطلق و اعداد منفی هم داره
    نسبتی صفر مطلق داره ولی شامل اعداد منفی نمیشه

پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۷:۰۵ عصر)hero نوشته است: سوال122آمارم بنظرمن اشتباهه چون سرانه مسکونی منفی نداریم که نهایتش صفره پس نسبتی میشه نه فاصله ای؟
    و سوال 91 تاریخ پهلوی درسته یا قاجار؟؟

91 - قاجاریه درسته - صفحه 130 از شار تا شهر - حبیبی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط hero

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        اطلاعیه دانلود رایگان ازمون + جواب هشت مرحله ای 91-92 برنامه ریزی شهری خانه شهرسازان محمد یگانه 10 4,351 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۱:۴۳ عصر
      آخرین ارسال: محیا خانوم
        چند سوال در مورد کنکور ارشد....ممنون میشم پاسخ بدین javadrigi 3 2,142 ۱۳۹۳-۴-۲۶، ۰۳:۴۳ عصر
      آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان