امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
140سوال داغ>>گرایش برنامه ریزی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همین الان کلیک کنید
نه اولین دوره 1377 بود و آخرین اونها چهارمین دوره بود . 1377 ، 1381 و 1385 سه دوره قبلی بودن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۴۸ صبح)AliReza نوشته است: سوال1:
یه اتومبیل با سرعت 80 به مقصد میره با سرعت 120 بر میگرده.سرعت متوسط؟؟
جواب: 96
سوال2:
جمله شهر درخت نیست از کیه و علتش؟
جواب:؟
سوال3:
امسال چندمین دوره انتخابات شورای شهر بود؟
جواب:چهارمین
سوال4:
اولین دوره شورای شهر در کدام سال بود؟
جواب:
77
سوال 5:
اراضی مفروز به چه اراضی میگن؟

شما هم میتوانید کمک کنید...
شما میتوانید با ارسال سوالاتی که به یادتون مونده به شماره 09171388783 در کامل کردن سوالات حداکثر تا ساعتی دیگر سایت را یاری کنید.
جواب سوال دوم فکر کنم کریستوفر الکساندر باشه و یک کتاب هم تو همین زمینه نوشته....
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط صبااا
" شهر یک درخت نیست "از الکساندر هست .

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۲:۵۳ عصر)dementor نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۴۸ صبح)AliReza نوشته است: سوال1:
یه اتومبیل با سرعت 80 به مقصد میره با سرعت 120 بر میگرده.سرعت متوسط؟؟
جواب: 96
سوال2:
جمله شهر درخت نیست از کیه و علتش؟
جواب:؟
سوال3:
امسال چندمین دوره انتخابات شورای شهر بود؟
جواب:چهارمین
سوال4:
اولین دوره شورای شهر در کدام سال بود؟
جواب:
77
سوال 5:
اراضی مفروز به چه اراضی میگن؟

شما هم میتوانید کمک کنید...
شما میتوانید با ارسال سوالاتی که به یادتون مونده به شماره 09171388783 در کامل کردن سوالات حداکثر تا ساعتی دیگر سایت را یاری کنید.
جواب سوال دوم فکر کنم کریستوفر الکساندر باشه و یک کتاب هم تو همین زمینه نوشته....

اراضی مفروزی در اصطلاحات ثبتی اراضی مملوک ده را گویند که در مالکیت خصوصی اشخاص در آمده و این واژه در مقابل اراضی مشاعی ده بکار می رود.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۵۶ صبح)gerosham نوشته است: کپنهاگ مسکو واشنگتن چه نوع ساختی داشتند ؟

ساختشون ستاره ای
یه گزینه اقماری هم داشت یادم نمیاد لان!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با سلام خدمت دوستان .امیدوارم موفق باشید.جواب قبلی شبکه ی گسترده شطرنجی می شد.
    آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
    پاسخ
    منم فکر کنم شطرنجی هستن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط صبااا
    دوره تخریب محل سنگلج؟
    اولین تلاش برای سرشماری در دوره پهلوی برای تعدادی شهرها چه سالی بود؟
    کمیسیون ماده 5 زیر مجموعه کدام نهاد است؟وزارت کشور یا استانداری یاشورای عالی و ...؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ماده 5 که میشه استانداری.پهلوی اول.1318

پاسخ
    بچه ها یکی از سوالای تاریخ نمیشد روم
    آخرین ارسال های من :

دکترشریعتی:
    در کشوری زندگی میکنم که زبانش پارسی است
    اما فارسی میگویند چون عربی (پ)ندارد
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,586 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,303 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,078 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,662 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,929 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,738 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,579 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: