۱۳۹۲-۷-۳۰، ۰۶:۳۱ عصر
من وقتی مختصات رو از گوگل ارث یادداشت میکنم و تو آرک مپ برای ژئورفرنس کردن وارد میکنم نقشه کشیده میشه....میشه بگید اشکال از کجاست و چیکار باید بکنم؟
آذربایجان وار السون ایستمین کور السون
ژئورفرنس کردن
|
|||
۱۳۹۲-۷-۳۰، ۰۶:۳۱ عصر
من وقتی مختصات رو از گوگل ارث یادداشت میکنم و تو آرک مپ برای ژئورفرنس کردن وارد میکنم نقشه کشیده میشه....میشه بگید اشکال از کجاست و چیکار باید بکنم؟
آذربایجان وار السون ایستمین کور السون
۱۳۹۲-۷-۳۰، ۰۶:۵۶ عصر
دوست عزیز سیسنم مختصات رو اول درست تعریف کردی؟
دوباره مختصات ها رو چک کن
If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
۱۳۹۲-۸-۲، ۰۶:۱۴ عصر
(۱۳۹۲-۷-۳۰، ۰۶:۳۱ عصر)بابک خرم دین نوشته است: من وقتی مختصات رو از گوگل ارث یادداشت میکنم و تو آرک مپ برای ژئورفرنس کردن وارد میکنم نقشه کشیده میشه....میشه بگید اشکال از کجاست و چیکار باید بکنم؟ سلام دوست عزیز شما چه مختصاتی رو وارد میکنید؟ جغرافیایی؟ یا UTM؟ اگه با UTM باشه که نباید اشکال خاصی پیش بیاد! من معمولا با UTM کار میکنم، لذا مشکلی پیش نمیاد. البته با جغرافیایی که وارد کردم، کلا نقشه پرید. خلاصه یا من وارد نیستم یا با جغرافیایی نمیشه وارد کرد. قابل توجه: نکته ای که هست این که مختصاتی که در گوگل ارث میاد، X و Y در اون بر عکس هست: یعنی اول Y و بعدش X و وقتی در آرک مپ مختصات وارد میکنید ابتدا X هست و سپس Y. باید هنگام مختصات وارد کردن در "آرک مپ" حواستون باشه. نمیدونم فایل اکسلی که میشه مختصات جغرافیایی رو تبدیل به UTM کرد دارید یا نه! من اینجا براتون پیوست میذارم. انشاا... که مشکلتون حل شه. UTMCON_1.XLS (اندازه: 44.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 26)
۱۳۹۲-۸-۲، ۰۸:۳۳ عصر
سلام. مهندس اون قسمتی که میخواین X و Y رو تعریف کنید جلوی اونها سیستم رو روی E و N باید قرار بدین دقیقا مشکلتون همینه
| |||
|
موضوعهای مشابه… | |||||
موضوع | نویسنده | پاسخ | بازدید | آخرین ارسال | |
کمک برای پیدا کردن نمودار ساختار مدیریت شهری در ایران- کاظمیان و سعیدی رضوانی | elahian | 1 | 1,427 |
۱۳۹۳-۶-۲۸، ۰۶:۳۳ عصر آخرین ارسال: atelieahjam |
|
وارد کردن مدل در GIS | بابک خرم دین | 5 | 1,530 |
۱۳۹۲-۵-۱۹، ۰۷:۱۸ عصر آخرین ارسال: tu_m8431205 |