امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروانه شهرسازی
برای گرفتن پروانه شهرسازی چه چیزی لازمه؟ من شنیده به کسی که لیسانس شهرسازی باشه پروانه میدن؟
این پروانه به چه دردی میخوره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بعد از اینکه ک شما مدرک لیسانس رو گرفتین بایستی سه سال از تاریخ مدرکتون بگذره به نظام مهندسی مراجعه میکنید و اونجا عضو میشن و در ازمون ورود ب پایه شرکت میکنید اگر قبول بشید ب شما پروانه اشتغال و مهر حق امضا میدن در حال حاضر شهرسازان در نظام مهندسی نقشه های تفکیکی رو امضا میکنن اما جدیدا ابلاغیه هم اومده ک همه ساختمانها بایستی طبق چک لیست مربوطه ب امضا شهرساز برسه ک امیدواریم هر چ زودتر اجرایی بشه اینم لینکش هس موفق باشید...
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=17268

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، ایلیا ، 9123533029 ، Sahab ، Brightness
(۱۳۹۲-۷-۲۷، ۰۵:۲۳ عصر)elham90 نوشته است: بعد از اینکه ک شما مدرک لیسانس رو گرفتین بایستی سه سال از تاریخ مدرکتون بگذره به نظام مهندسی مراجعه میکنید و اونجا عضو میشن و در ازمون ورود ب پایه شرکت میکنید اگر قبول بشید ب شما پروانه اشتغال و مهر حق امضا میدن در حال حاضر شهرسازان در نظام مهندسی نقشه های تفکیکی رو امضا میکنن اما جدیدا ابلاغیه هم اومده ک همه ساختمانها بایستی طبق چک لیست مربوطه ب امضا شهرساز برسه ک امیدواریم هر چ زودتر اجرایی بشه اینم لینکش هس موفق باشید...
سلام دوست عزیز
درجریان بقیه گرایشها هستی؟
مثلا اگه مدرک لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری و ارشد شهرسازی؟
و یا لیسانس و ارشد (هردو) برنامه ریزی شهری باشه؟
و یا لیسانس معماری و ارشد شهرسازی؟
ایناهام حق شرکت در آزمون و پروانه و امضا دارن؟
با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۲۸، ۱۲:۰۱ صبح)9123533029 نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۲۷، ۰۵:۲۳ عصر)elham90 نوشته است: بعد از اینکه ک شما مدرک لیسانس رو گرفتین بایستی سه سال از تاریخ مدرکتون بگذره به نظام مهندسی مراجعه میکنید و اونجا عضو میشن و در ازمون ورود ب پایه شرکت میکنید اگر قبول بشید ب شما پروانه اشتغال و مهر حق امضا میدن در حال حاضر شهرسازان در نظام مهندسی نقشه های تفکیکی رو امضا میکنن اما جدیدا ابلاغیه هم اومده ک همه ساختمانها بایستی طبق چک لیست مربوطه ب امضا شهرساز برسه ک امیدواریم هر چ زودتر اجرایی بشه اینم لینکش هس موفق باشید...
سلام دوست عزیز
درجریان بقیه گرایشها هستی؟
مثلا اگه مدرک لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری و ارشد شهرسازی؟
و یا لیسانس و ارشد (هردو) برنامه ریزی شهری باشه؟
و یا لیسانس معماری و ارشد شهرسازی؟
ایناهام حق شرکت در آزمون و پروانه و امضا دارن؟
با تشکر
سلام
هر رشته با توجه به ماهیتش تفاوت داره.
البته تمام مهندسین بعد از گذشت سه سال از مدرک لیسانس یا دو سال از مدرک ارشد میتونن در ازمون با توجه به رشتشون که چه حق امضاهایی بهشون میده شرکت کنند
هفت رشته اصلی معماری و عمران و برق و مکانیک و شهرسازی و نقشه برداری و ترافیک
یک سری رشته ها هم کمیسیون هم ارزی میخوره و با گذروندن واحدهای کسری، میتونن پروانه بگیرن
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط 9123533029 ، Brightness
سلام ببخشید یه سوال
الان من 1 سال از گرفتن مدرکم میگذره
بعد اگه بخوام امسال دانشجوی ارشد بشم
تا دو سال دیگه که از فارغ التحصیلی لیسانسم میگذره میتونم تو آزمون نظام مهندسی مختص لیسانس شرکت کنم  یا اینکه باید منتظر شم دو سال از مدرک فوق هم بگذره؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استخدامی های شهرسازی shahrsazia 3 2,011 ۱۳۹۳-۶-۳، ۱۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: romisa
  شرکت خدمات شهرسازی farnoosh joon 11 3,805 ۱۳۹۳-۶-۳، ۱۰:۱۹ صبح
آخرین ارسال: صبااا
  درخواست چارت دروس مهندسی شهرسازی به صورت ترمیک hamed_moztarzadeh 0 1,643 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۹:۱۷ صبح
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  انجام پروژه معماری و شهرسازی برای رفاه شما alireza 28 18,436 ۱۳۹۳-۲-۲۵، ۱۰:۳۷ صبح
آخرین ارسال: E-sa
  طنز شهرسازی 13-12 0 1,360 ۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۴۱ عصر
آخرین ارسال: 13-12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان