امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوری- مقاله در مورد طراحی خیابان
سلام کسی در مورد طراحی خیابان مطلبی داره کمکم کنه؟؟
کسی مقاله طراحی شهری در کرمان،خیابان ایرانمنش رو داره برام بفرسته واقعا نیاز دارم ممنون از لطفتون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
لطفا ایمیلتون رو در سایت قرار ندید
دوستانی که مطلبی دارند همین جا آپ میکنند و شما هم می تونید دانلود کنید. نیازی به ایمیل نیست
عناوین تاپیک رو هم درست انتخاب کنید . مخصوصا کسانی که با روند سایت اشنا هستند لطفا دیگه اینطوری تاپیک نزنند. نمی دونم در طی هفته گذشته چند بار این مطلب تکرار شده
در صورت حذف تاپیک، خودتون نمی تونید به مطلبتون دست پیدا کنید و البته دوستانتون رو هم به زحمت می ندازید

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye ، Sahab ، adibnia
(۱۳۹۲-۷-۲۰، ۱۱:۵۷ صبح)Raha.a نوشته است: سلام کسی در مورد طراحی خیابان مطلبی داره کمکم کنه؟؟
کسی مقاله طراحی شهری در کرمان،خیابان ایرانمنش رو داره برام بفرسته واقعا نیاز دارم ممنون از لطفتون

دسوت عزیز فردا یک پیام خصوصی برای من بفرستید و یاداوری کنید تا در همین تاپیک برای شما قرا ر بدم در ضمن یک راهنمایی هم بکنم شما به غیر از مقاله میتوانید کتاب طراحی خیابان کارگر تهران دکتر توسلی را دانلود کنید که در اینترنت و فرک کنم تو همین سایت هم باشه
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کمک برای موضوع پایان نامه قاصدک 5 4,567 ۱۳۹۴-۱۰-۱، ۰۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
  در خواست مقاله saharava 0 1,440 ۱۳۹۴-۹-۱۴، ۰۹:۵۳ عصر
آخرین ارسال: saharava
  راهنمایی در انتخاب موضوع مقاله سیر اندیشه سعیده66 1 6,358 ۱۳۹۴-۸-۲۴، ۰۵:۵۷ عصر
آخرین ارسال: مهسا بصیری
  درخواست مقاله saharava 4 1,732 ۱۳۹۴-۸-۱۳، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  فوری ! سلام کسی شعاع عملکرد کاربری های مختلف رو داره!!! javadrigi 4 5,622 ۱۳۹۴-۸-۱۱، ۱۲:۳۴ صبح
آخرین ارسال: Razgoli
  درخواست رایگان درخواست کمک درباره میدان انقلاب (فرصت ها و تهدید ها) shahrsazism 1 1,318 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  درخواااست کمک برای پروپوزال urban designer 2 1,750 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۱:۰۷ صبح
آخرین ارسال: U.D.SG
  درخواست رایگان کمک در مورد روش تحقیق:بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 4 2,960 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۱۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  درخواست رایگان فوری maryam.s 13 4,607 ۱۳۹۳-۸-۲۱، ۰۸:۴۸ عصر
آخرین ارسال: maryam.s
  کمک در رابطه با پایان نامه بلند مرتبه سازی محمد یگانه 2 2,893 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۰۶:۴۱ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان