امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالی درمورد پروپوزال پایان نامه یک شهرساز خوب بیاد خواهشا
دو ستان در پروپوزال یک قسمت به نام پیشینه تحقیق وجود دارد که باید نمونه های خارجی و داخلی هر کدام در چند سطر معرفی بشه حالا سوال من اینه
منی که موضوعم طراحی یک ورودی شهری است
میخوام برای پیشینه تحقیقم از یک مقاله استفاده کنم تو اون مقاله اومده ذر حدود چند سطر در مورد ورودی سه تا شهر در حد سه سطر توضیح داده و نوشته که این کارها انجام شده ایا من بیام الان با استناد به همین مقاله و با ذکر منبع همین چند تا را با این توضیخات بنویسم ایا این از نظر گروهی که میخواد پروپوزالم را تایید کنه مشکلی نیست ممنون میشم یک نفر از شهرسازان خوبمون با ذکر مثال و کوتاه و مفید توضیح بدن خواهشا مفید و با ذکر مثال بگویید
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
این بخش (تجربیات داخلی و خارجی) به همون قسمت محدود نمیشه ، شاید شما این قسمت رو از یه مقاله کپی کنید. اما فصل سوم پایان نامه که مربوط به نمونه های داخلی و خارجی هست رو چطوری میخوایید تکمیل کنید ؟
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  87144491685145511536.jpg]
It is difficult to design a place that will not attract people. What is remarkable is how often this has been accomplished. ~ William H. Whyte
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,598 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دوستان خواهشا کمک کنید حایتیه خیلی هم s1s2s3 1 1,655 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,611 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  می شه در مورد یک سوال در این تاپیک جواب بدید ممنون میشم s1s2s3 11 4,861 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Masih
  دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,078 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
  هر هفته چند سوال لطفا یک شهرسازی قوی برای جواب بیاید urban98 بیاید s1s2s3 1 2,170 ۱۳۹۲-۷-۴، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  یک شهرساز خوب امکان داره بیاد به این سوال جواب بده s1s2s3 11 4,641 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  چه خوب میشد در فصلنامه شماره بعدی این موضوعات کار بشه s1s2s3 0 1,194 ۱۳۹۲-۷-۱، ۱۲:۴۱ صبح
  دوستان امکانش هست یک کمکی بکنید در مورد پایان نامه s1s2s3 3 1,841 ۱۳۹۲-۵-۱۷، ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: saminta
  دانلود جلد یک کتاب تاریخ موریس به زبان فارسی s1s2s3 3 1,775 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان