امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر کی در مورد طراحی ورودی شهر مطلبی داره من حاضرم بخرم
هر چی اطلاعات یا پایان نامه در مورد طراحی ورودی شه از مقدمه گرفته تا نمونه موردی من انلاین ان را خریداری میکنم ابته باید غیر از این موارد پایین باشه چون انها در دسترس هست
راهنمای طراحی فضای شهری در ایران - ضوابط و معیرهای ورودی شهر قریب و ضوابط وم معیاری های بحرینب - وروددی شهر شکوهی نیا - منظر ورودی شهر قوام پور- غیر از این مقاله ها هر چی مطلب دارید بزارید من میخرم
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
کسی نبود

پاسخ
بررسی مؤلفه های کیفیت محیط در فضای ورودی شهرها

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۳۱، ۰۹:۳۸ عصر)s1s2s3 نوشته است: کسی نبود
ضوابط ساماندهی و معیارهای طراحی شهری برای مبادی ورودی شهرها

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   ضوابط ساماندهي و معيارهاي طراحي شهري براي مبادي ورودي شهرها.pdf (اندازه: 1,001.32 KB / تعداد دفعات دریافت: 94)
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، mahnaz_1414
(۱۳۹۲-۷-۱، ۰۸:۳۹ صبح)farnoosh joon نوشته است: بررسی مؤلفه های کیفیت محیط در فضای ورودی شهرها

فایل‌(های) پیوست شده
.doc   بررسي مؤلفه هاي كيفيت محيط در فضاي ورودي شهرها.doc (اندازه: 6.27 MB / تعداد دفعات دریافت: 36)

پاسخ
 سپاس شده توسط mahnaz_1414
(۱۳۹۲-۷-۱، ۱۱:۱۱ صبح)haydariyan نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۳۱، ۰۹:۳۸ عصر)s1s2s3 نوشته است: کسی نبود
ضوابط ساماندهی و معیارهای طراحی شهری برای مبادی ورودی شهرها

lممنون دوئست عزیز ولی بالا اشاره کردم که غیر از اینا باشه چون اینا به راحتی تو اینترنت میشه پیداشون کرد اگر غیر از این چیزهاای که گفتم بزارید ممنون میشم از جمله نمونه موردی خارجی که خیلی احتیج دارم

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
خوب شما میتونید یه کاری بکنید برید تو سایت sciencedirect سرچ کنید هر مقاله ای که به نظرتون به درد میخوره لینکش رو برام بذارید تا براتون دانلود کنم
مقاله ورودر بابلسر رو دارید؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
بله ورودی بابلسر را دارم

پاسخ
http://memarinews.com/Pages/News-10336.aspx

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,363 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mina91
  کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,423 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: mina91
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,593 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  گروه ویژه دکترا کی قراره فعالیت خود را شروهع کنه s1s2s3 0 1,266 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۰۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3
  بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1 2,101 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: 6zahra9
  می شه در مورد یک سوال در این تاپیک جواب بدید ممنون میشم s1s2s3 11 4,839 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Masih
  اطلاعیه سازمان سنجش در مورد تکمیل ظرفیت armangostar 1 1,913 ۱۳۹۲-۸-۱، ۱۲:۵۶ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  کمک در مورد مقاله نوشتن پزوهشی s1s2s3 11 7,093 ۱۳۹۲-۷-۱۷، ۰۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  هر هفته چند سوال لطفا یک شهرسازی قوی برای جواب بیاید urban98 بیاید s1s2s3 1 2,164 ۱۳۹۲-۷-۴، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  یک شهرساز خوب امکان داره بیاد به این سوال جواب بده s1s2s3 11 4,630 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان