امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آزاد اووووووووووووووووومد
ببخشید در کدوم قسمت؟

گشتم چیزی پیدا نکردم

ممنون میشم راهنمایی کنین

به نظرتون ارزش رفتن داره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۵۰ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: ببخشید در کدوم قسمت؟

گشتم چیزی پیدا نکردم

ممنون میشم راهنمایی کنین

به نظرتون ارزش رفتن داره؟

داخل سایت مرحله دوم یکسری فایل برای سراسری آپلود شده که میتونه کمکتون کنه.و نمونه شیت اعضا را مشاهده کنید.مدیران برنامه ریزی حتما شما را راهنمایی خواهند کرد از ایشان سوال بفرمایید
بستگی به شما داره خیلی از دوستان هستند که با یک سال مطالعه سراسری قبول میشوند به بهترین نحو ممکن اما برخی ممکن است همین موقعیت و یک سال را از دست بدهند.بنظر من دانشگاه قزوین حداقل در شهرسازی قویه.اما کاملا به خودتان بستگی داره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط BlueBoyZone
اینکه آزمون اسکیس در هر رشته/محل فقط بین قبول شدگان اون رشته محل باشه بی انصافیه. بنظرم هرکسی در انتخابی که قبول شده ؛ اگه بعد از آزمون عملی بازهم در همون انتخاب قبول شد، که هیچ! اما اگه قبول نشد اینکه کلآ حذف بشه یا بره واسه ترم بهمن معقولانه نیست و بنظرم باید به انتخاب های پایین تر یعنی دوم، سوم و .... ریزش داشته باشه.
اینکه فرد A مثلآ با تراز 6500 در انتخاب اولش قبول نشه و به انتخاب دومش توجهی نشه ولی فرد B با تراز 6000 در انتخاب اولش که میشه انتخاب دوم همون فرد A ، قبول بشه بی انصافیه و افرادبرحسب ترازی که آوردن رده بندی نخواهند شد!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ب نظر من ازون بی انصافی تر اینه که ملاک نتایج نهایی فقط ازمون عملی باشه
    این دیگه خیلی بده
    ینی ممکنه کلا ترازو رتبه رو در نظر نگیرن؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۴۳ عصر)URBAN 98 نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۳۵ عصر)mh3 نوشته است: سلام
    من طراحی شهری علوم تحقیقات آوردم.

یه سئوال: تهران مرکزی برای طراحی 320 نفر و برای برنامه ریزی 298 نفر رو مجاز کرده.
    با توجه به چنین چیزی و اینکه علوم تحقیقات فقط 148 نفر رو مجاز کرده ، بعنی علوم تحقیقات ظرفیتشو کم کرده؟

برای برنامه ریزی چند نفر رو مجاز کردن علوم تحقیقات؟

سئوال دیگه : اگه مثلا من برای علوم تحقیقات قبول نشم، شانس قبولی برای انتخاب دوم و سومم رو هم از دست دادم دیگه. درسته؟
    لزوما به این معنا نیست که ظرفیت علوم تحقیقات کمتره.به این دلیل که معمولا تراز های بالاتر در این دانشگاه مجاز شده اند و برای جلوگیری از حذف این داوطلبین تعداد محدود تر اعلام شده.با برنامه ریزی انجام شده اگر قبول نشوید به بهمن ماه موکول میشود و در همین دانشگاه دوباره انتخاب خواهید شد و یا مجدد انتخاب شهر را برای بهمن خواهید داشت.البته احتمال دارد به گونه دیگر باشد اما تا جایی که خبر دار شده ام اینگونه خواهد بود

منم طراحی شهری دانشگاه علوم تحقیقات رو آوردم و از طرفی هم کنکور سراسری دانشگاه هنر تبریز قبول شدم به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم و برم؟؟؟ واقعا نمی دونم کمکم کنید
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۶:۰۸ عصر)hasti2211 نوشته است: ب نظر من ازون بی انصافی تر اینه که ملاک نتایج نهایی فقط ازمون عملی باشه
    این دیگه خیلی بده

به نظر من ممکنه این اتفاق بیوفته، چون تراز و رتبه رو در مرحله اول دخالت دادند و افراد مجاز رو اعلام کردند و نمره اسکیس در مرحله دوم. از اون بدتر ممکنه بین شرکت کننده های همون دانشگاه قبولی سنجش بشه، والا چه لزومی داشت در مرحله اول دانشگاه قبولی هم مشخص بشه؟؟!!!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      من هرچی زنگ میزنم 235330 مشغوله
      این ابهامات واقعا باید برطرف بشه

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۶:۱۷ عصر)**urban designer نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۴۳ عصر)URBAN 98 نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۳۵ عصر)mh3 نوشته است: سلام
      من طراحی شهری علوم تحقیقات آوردم.

یه سئوال: تهران مرکزی برای طراحی 320 نفر و برای برنامه ریزی 298 نفر رو مجاز کرده.
      با توجه به چنین چیزی و اینکه علوم تحقیقات فقط 148 نفر رو مجاز کرده ، بعنی علوم تحقیقات ظرفیتشو کم کرده؟

برای برنامه ریزی چند نفر رو مجاز کردن علوم تحقیقات؟

سئوال دیگه : اگه مثلا من برای علوم تحقیقات قبول نشم، شانس قبولی برای انتخاب دوم و سومم رو هم از دست دادم دیگه. درسته؟
      لزوما به این معنا نیست که ظرفیت علوم تحقیقات کمتره.به این دلیل که معمولا تراز های بالاتر در این دانشگاه مجاز شده اند و برای جلوگیری از حذف این داوطلبین تعداد محدود تر اعلام شده.با برنامه ریزی انجام شده اگر قبول نشوید به بهمن ماه موکول میشود و در همین دانشگاه دوباره انتخاب خواهید شد و یا مجدد انتخاب شهر را برای بهمن خواهید داشت.البته احتمال دارد به گونه دیگر باشد اما تا جایی که خبر دار شده ام اینگونه خواهد بود

منم طراحی شهری دانشگاه علوم تحقیقات رو آوردم و از طرفی هم کنکور سراسری دانشگاه هنر تبریز قبول شدم به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم و برم؟؟؟ واقعا نمی دونم کمکم کنید

به نظر من دانشگاه سراسریو انتخاب کن.

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۶:۰۸ عصر)hasti2211 نوشته است: ب نظر من ازون بی انصافی تر اینه که ملاک نتایج نهایی فقط ازمون عملی باشه
      این دیگه خیلی بده
      نه دیگه! این در هیج منطقی نمیگنجه! باید یه فرقی بین کسی که 1000-1500 تا تراز بالاتر از نفرات آخر پذیرش شده داره ، وجود داشته باشه!
      توی دفترچه هم ضریب کل دروس 16 بود . 12 تا تستی ها + 4 تا عملی
      اگه اینطور باشه که ضریب امتحان عملی رو جدا محاسبه می کردن
      حتمآ جمع میکنند تراز عملی رو با امتحان تستی!

(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۶:۲۳ عصر)spring نوشته است: به نظر من ممکنه این اتفاق بیوفته، چون تراز و رتبه رو در مرحله اول دخالت دادند و افراد مجاز رو اعلام کردند و نمره اسکیس در مرحله دوم. از اون بدتر ممکنه بین شرکت کننده های همون دانشگاه قبولی سنجش بشه، والا چه لزومی داشت در مرحله اول دانشگاه قبولی هم مشخص بشه؟؟!!!
      اینطوری رقابت شدیدی بین کسایی که در رشته های تاپ قبول شدن بوجود میاد .مثلا ممکنه با این کار یک نفر با تراز 6500 علوم تحقیقات قبول نشه و یک نفر با تراز 5000 قزوین قبول بشه . فکر نکنم شانس انتخاب های پایین تر رو از افراد بگیرن.

تازه مثلا 300 نفر واسه طراحی تهران مرکز قبول شدن. از این 300 تا نهایت 50 تا قبول قطعی بشن . یعنی 250 نفر رو میفرستن خونه ؟ مگه کل داوطلب های طراحی چند نفر بوده که 250 تا رو مردود کنند . اینجوری طرفیت دانشگاه های پایین ترشون هم خالی میمونه!

پاسخ
       سپاس شده توسط spring
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۶:۳۰ عصر)asroma08 نوشته است:
      این دیگه خیلی بده
      نه دیگه! این در هیج منطقی نمیگنجه! باید یه فرقی بین کسی که 1000-1500 تا تراز بالاتر از نفرات آخر پذیرش شده داره ، وجود داشته باشه!
      توی دفترچه هم ضریب کل دروس 16 بود . 12 تا تستی ها + 4 تا عملی
      اگه اینطور باشه که ضریب امتحان عملی رو جدا محاسبه می کردن
      حتمآ جمع میکنند تراز عملی رو با امتحان تستی!

(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۶:۲۳ عصر)spring نوشته است: به نظر من ممکنه این اتفاق بیوفته، چون تراز و رتبه رو در مرحله اول دخالت دادند و افراد مجاز رو اعلام کردند و نمره اسکیس در مرحله دوم. از اون بدتر ممکنه بین شرکت کننده های همون دانشگاه قبولی سنجش بشه، والا چه لزومی داشت در مرحله اول دانشگاه قبولی هم مشخص بشه؟؟!!!
      اینطوری رقابت شدیدی بین کسایی که در رشته های تاپ قبول شدن بوجود میاد .مثلا ممکنه با این کار یک نفر با تراز 6500 علوم تحقیقات قبول نشه و یک نفر با تراز 5000 قزوین قبول بشه . فکر نکنم شانس انتخاب های پایین تر رو از افراد بگیرن.

تازه مثلا 300 نفر واسه طراحی تهران مرکز قبول شدن. از این 300 تا نهایت 50 تا قبول قطعی بشن . یعنی 250 نفر رو میفرستن خونه ؟ مگه کل داوطلب های طراحی چند نفر بوده که 250 تا رو مردود کنند . اینجوری طرفیت دانشگاه های پایین ترشون هم خالی میمونه!

عملکرد دانشگاه آزاد در اطلاع رسانی خیلی ضعیفه، نخواسته یه توضیح کامل تو سایتش بزاره که مردم از این همه ابهام راحت شن!! یا حداقل تاریخ آزمون اعلام میکرد که حداقل بدونیم برا مطالعه فرصت هست یا نه؟؟ من مطمئنم آخرشم معلوم نمیشه چی به چی شد؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 80 37,163 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: avina7707
        تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,376 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: mina91
        هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,282 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: mina91
        بدقولی دوباره دانشگاه آزاد mahan 0 1,638 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۱:۰۷ صبح
      آخرین ارسال: mahan
        نتایج دکترا اومممممممممممممممممممممد foroogh.r 5 4,919 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
      آخرین ارسال: FaTyJo0oN
        خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,181 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: mahan
        این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,406 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,429 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
      آخرین ارسال: farza
        کنکور «کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد» حذف شد MHAKBARI 0 1,810 ۱۳۹۱-۱۰-۱۹، ۰۹:۵۵ صبح
      آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان