امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۸:۲۷ عصر)aliravari نوشته است: دوستان بیاین همه با هم به نشانه اعتراض ایمیل بزنیم به porsesh@azmoon.net و اعتراض خودمون و اعلام کنیم!
واقعا از شانس ماست دیگه مثل موش آزمایشگاهی شدیم بخدا.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
موافقم باید اعتراض کرد. اینجور مواقع هست که باید پشت هم باشیم. یعنی همه شهرساز هم هستیم و در کار گروهی تجربیات زیادی داریم. اما در عمل هم باید ثابت کرد
درسته که احتمالش کم هست اهمیت داده بشه به نظرات ما ، اما باید از حق و حقوق خودمون دفاع کنیم . صدامون رو باید بهشون برسونیم
بخدا دیگه خسته شدم از این بی برنامگی ها... حس میکنم عمرم تلف شده و موش آزمایشگاهی هستم. آخه 1% خودشون رو بذارن جای ما. بخدا کم مشکل نداریم توی این مقطع از سال...
شرط میبندم نصف بیشتری افراد اصلآ واسه امتحان راهی تهران نشن! دانشگاه دولتی با 100تا بدبختی خودمون رو به حوزه میرسونیم و کلی خرج داره برای آدم. حالا دوباره برای آزاد ؟! آخه این انصافه...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم - توسط asroma08 - ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۱۰:۱۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 80 37,256 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: avina7707
      تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,376 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,438 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
      هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,282 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
      داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند mina91 0 1,263 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
      آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,608 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      بدقولی دوباره دانشگاه آزاد mahan 0 1,639 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۱:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: mahan
      شوک دانشگاه ازاد . دکتر فرهاد دانشجو ساعاتی پیش از کازر برکنار شد s1s2s3 5 3,527 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
      سوال اسکیس معماری دانشگاه ازاد آمد s1s2s3 0 1,609 ۱۳۹۲-۶-۲۲، ۰۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 87 24,140 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۳:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: Sahab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان