امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۲:۰۰ عصر)rmz.mina نوشته است: پایان نامه رو چی کار کنیم :( آخه چرا اینا انقدر بی ملاحظه ان
شانس بیاریم تاریخ دفاع با تاریخ اسکیس یکی در نیاد!!!!!!!!!!!!

منو بگو! بچه رو چه کار کنم. ..امیدوارم یه هفته ای وقت داشته باشیم. ..مینا جان میدونی آزاد مشهد چه رتبه ای گرفتن؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط holland
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۲:۱۹ عصر)bita.fazel.m نوشته است: منو بگو! بچه رو چه کار کنم. ..امیدوارم یه هفته ای وقت داشته باشیم. ..مینا جان میدونی آزاد مشهد چه رتبه ای گرفتن؟
[/quote]

تراز آخرین نفر پارسال 5500 بود. یعنی می خوای آزاد مشهد طراحی بخونی؟22

ما خودمون داریم از اونجا فرار می کنیم 42

باور کن قبول نشی هم چیز زیادی رو از دست ندادی1

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۲:۲۳ عصر)327 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۲:۱۹ عصر)bita.fazel.m نوشته است: منو بگو! بچه رو چه کار کنم. ..امیدوارم یه هفته ای وقت داشته باشیم. ..مینا جان میدونی آزاد مشهد چه رتبه ای گرفتن؟

جدی میگین ؟ بده ؟ میشه یه کم تو صیح بدین؟ من شهر دیگه نمیتونم برم متاسفانه[/quote]

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۲:۳۱ عصر)bita.fazel.m نوشته است:

جدی میگین ؟ بده ؟ میشه یه کم تو صیح بدین؟ من شهر دیگه نمیتونم برم متاسفانه
[/quote]

بد نیست، اما تعریفی هم نداره... اما از امام رضا بهتره...

ببین اساتیدی که ما در مقطع کارشناسی با اونا کلاس داشتیم الان همه در مقطع ارشد تدریس می کنن، و کسایی که تا دو روز پیش اسیست بودن حالا شدن استاد دوره ی کارشناسی...

اساتید خوبی داره، ولی خب اینا هرچی بلد بودن رو تو همون مقطع کارشناسی به ما اموزش دادن و در مقطع ارشد چیز جدیدی واسه ارائه ندارن، من با بچه های ورودی 87 دانشگاه خودمون که ارشد علوم تحقیقات و قزوین قبول شدن صحبت می کردم خیلی خیلی راضی بودن، اگر واست مقدور هست تهران بخون، اما اگه میخوای مشهد بمونی من نظرم اینهِ که وارد بازار کار بشی تا اینکه دو سال بخوای وقتت رو واسه ارشد بذاری و در آخر هم چیز جدیدی نسبت به مقطع کارشناسی بهت اموزش ندن...

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
ممنون...اینم از شانس من.....:(

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۲:۵۲ عصر)327 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۲:۳۱ عصر)bita.fazel.m نوشته است:

جدی میگین ؟ بده ؟ میشه یه کم تو صیح بدین؟ من شهر دیگه نمیتونم برم متاسفانه

بد نیست، اما تعریفی هم نداره... اما از امام رضا بهتره...

ببین اساتیدی که ما در مقطع کارشناسی با اونا کلاس داشتیم الان همه در مقطع ارشد تدریس می کنن، و کسایی که تا دو روز پیش اسیست بودن حالا شدن استاد دوره ی کارشناسی...

اساتید خوبی داره، ولی خب اینا هرچی بلد بودن رو تو همون مقطع کارشناسی به ما اموزش دادن و در مقطع ارشد چیز جدیدی واسه ارائه ندارن، من با بچه های ورودی 87 دانشگاه خودمون که ارشد علوم تحقیقات و قزوین قبول شدن صحبت می کردم خیلی خیلی راضی بودن، اگر واست مقدور هست تهران بخون، اما اگه میخوای مشهد بمونی من نظرم اینهِ که وارد بازار کار بشی تا اینکه دو سال بخوای وقتت رو واسه ارشد بذاری و در آخر هم چیز جدیدی نسبت به مقطع کارشناسی بهت اموزش ندن...

[/quote]

دقیقا موافقم چرا الکی می خوای برای آزاد مشهد هزینه کنی ؟!!!
واقعا اگه بری سر کار خیلی موفق تری
این حرف من نیست حرف یکی از اساتید آزاد مشهد که باهاشون مشورت کردیم گفتن که واقعا اگه هرکی بخواد امام رضا بخونه بره سر کار خیلی موفق تره (اساتید آزاد امام رضا ام که خیلی مشترکن )
آخرین ارسال های من :

پاسخ
کسی میدونه تراز آخرین نفر طراحی شهری علوم تحقیقات و تهران مرکز چند بوده؟

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۴۸ عصر)rmz.mina نوشته است: کسی میدونه تراز آخرین نفر طراحی شهری علوم تحقیقات و تهران مرکز چند بوده؟
سلام...سال قبل نمره آخرین نفر قبول شده تهران مرکز تو اعلام نتیجه اول(شهریور) 6310 بود ....البته نمره اسکیس هم لحاظ شده بود

راستی برا علوم تحقیقات هم همون بود یعنی 6310
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۴۸ عصر)rmz.mina نوشته است: کسی میدونه تراز آخرین نفر طراحی شهری علوم تحقیقات و تهران مرکز چند بوده؟

تا جایی که حافظه ی من یاری می کنه 6200

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۴:۰۰ عصر)327 نوشته است:

تا جایی که حافظه ی من یاری می کنه 6200
ممنون
ببخشید شما آزاد مشهد می خونین؟ درصداتون چند بود ؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 80 36,997 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۲ صبح
آخرین ارسال: avina7707
  تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,371 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mina91
  کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,432 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
  هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,278 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
  داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند mina91 0 1,253 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,601 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بدقولی دوباره دانشگاه آزاد mahan 0 1,629 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۱:۰۷ صبح
آخرین ارسال: mahan
  شوک دانشگاه ازاد . دکتر فرهاد دانشجو ساعاتی پیش از کازر برکنار شد s1s2s3 5 3,497 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  سوال اسکیس معماری دانشگاه ازاد آمد s1s2s3 0 1,602 ۱۳۹۲-۶-۲۲، ۰۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 87 23,949 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۳:۴۵ عصر
آخرین ارسال: Sahab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان