امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اوووووووووووووووومد
سلام. برای منم اومده برنامه ریزی شهری امام رضا دوره مجازی نمیدونم ثبت نام کنم نکنم موندم.
زنگ زدم گفتن توی مدرک مینویسن دوره های الکترونیکی اموزش محور.

به نظرتون چکار کنم؟
[/quote]

دورههای مجازی عموما مدارکشون ارزشی از نظر نظام مهندسی نداره و بنظر من بهتره دوباره تلاش خودتو شروع کنی تا انشاءالله موفق بشی!
یا حق!!!!113

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye ، godonly.
(۱۳۹۲-۶-۶، ۱۱:۳۳ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۶، ۱۰:۱۷ صبح)میریاما نوشته است: من قبول نشدم.اصلا دیگه امید ندارم برای زندگی... 2
من حامله بودم دیروز هم بچه ام سقط شد ...
الان به نظرتون من چیکار کنم نمیرم ...!!!!![تصویر:  20.gif]
سلام
مهندس سیوان نوری سال اول قبول نشد ولی سال دوم رتبه 8 کنکور شد تاپیکی زده بود که اگر لینکش را یافتم براتون میزارم.
شما با آزمون های سایت و در سایت مرحله اول هم عضو کارگروه شوید مطمئن باشید موفق خواهید شد.
سلام
لینکش:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...6#pid33796
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، holland
من دانشگاه تهران پردیس ارس قبول شدم.کسی زمان ثبت نامشو میدونه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
منم برنامه ریزی دانشگاه رشت روزانه پذیرفته شدم.مرحله دوم رو حسابی گند زدم که این طوری شد.البته سئوالاش قبلا توسط خود طراح به گند کشیده شده بود.نمی دونم این دانشگاه در چه سطحی هستش.کسی می تونه اطلاعات بده؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۷، ۱۱:۰۹ عصر)nazi2189 نوشته است: من دانشگاه تهران پردیس ارس قبول شدم.کسی زمان ثبت نامشو میدونه؟
    اینجا اطلاعیه زدن :

قابل توجه قبول شدگان در پردیس ارس از طریق کنکور سراسری
    بدین وسیله به اطلاع قبول شدگان کنکور سراسری کارشناسی ارشد در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران می رساند یرای آگاهی در خصوص نحوه ثبت نام، شرایط تحصیل، شهریه، تشکیل کلاس ها، و موارد دیگر اینجا را کلیک نمایید.
    منبع :
    http://aras.ut.ac.ir/index.php?option=co...s-a-events
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    درودبر شما جناب مهندس zalatan.این افرادی که بدین ترتیب اظهار فضل می کنند چاره ای جز دستیازیدن به طناب پوسیده مغلطه ندارند.چون خودشان بهتر از همه از کنه ماجرا باخبرند.اینها اگر راست می گویند یک دانشگاه در دنیای پهناور نام ببرند که در آن طراحی شهری !!!!!!!!! تدریس شود فقط یک دانشگاه.این طور هم که از شواهد و قراءن پیداست صحبت از حذف این رشته من درآوردی در آینده است.مهندسان محترم طراح شهر!!!!!!!! این جمله طلایی را به خاطر داشته باشند که "طراحان شهری در تمام دنیا جز در ایران برنامه ریزانی هستند که آموزشهای خاص در زمینه طراحی نیز دیده اند".می گین نه از اساتید محترمتون بپرسید .ارادتمند

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۰۱ صبح)holland نوشته است: درودبر شما جناب مهندس zalatan.این افرادی که بدین ترتیب اظهار فضل می کنند چاره ای جز دستیازیدن به طناب پوسیده مغلطه ندارند.چون خودشان بهتر از همه از کنه ماجرا باخبرند.اینها اگر راست می گویند یک دانشگاه در دنیای پهناور نام ببرند که در آن طراحی شهری !!!!!!!!! تدریس شود فقط یک دانشگاه.این طور هم که از شواهد و قراءن پیداست صحبت از حذف این رشته من درآوردی در آینده است.مهندسان محترم طراح شهر!!!!!!!! این جمله طلایی را به خاطر داشته باشند که "طراحان شهری در تمام دنیا جز در ایران برنامه ریزانی هستند که آموزشهای خاص در زمینه طراحی نیز دیده اند".می گین نه از اساتید محترمتون بپرسید .ارادتمند
      شما لطفا ابتدا یک بار حرفهایی که می خواهید بیان کنید ، مرور کنید ، بعد بیان کنید به جهت اطلاعات بسیار پایینی که راجع به رشته طراحی شهری دارید عرض می کنم !!!
      امیدوارم روزی برسه که دانشجوها و فارغ التحصیلان همه ی رشته ها به همدیگه احترام بذارن و به خودشون اجازه ندن راجع به مواردی که اطلاعات کافی در موردش ندارن نظر بدن ............

پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا ، foroogh.r
      (۱۳۹۲-۶-۷، ۰۶:۲۳ عصر)mahan نوشته است: سلام. برای منم اومده برنامه ریزی شهری امام رضا دوره مجازی نمیدونم ثبت نام کنم نکنم موندم.
      زنگ زدم گفتن توی مدرک مینویسن دوره های الکترونیکی اموزش محور.

به نظرتون چکار کنم؟

دورههای مجازی عموما مدارکشون ارزشی از نظر نظام مهندسی نداره و بنظر من بهتره دوباره تلاش خودتو شروع کنی تا انشاءالله موفق بشی!
      یا حق!!!!113
      [/quote]

حال و حوصله خوندن دوباره رو ندارم. کلا کسی بخواد نظام مهندسی بره با همون کارشناسی میره. فقط از این لحاظ مشکل داره؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      منم بین الملل شیراز قبول شدم.
      می خواستم ببینم چقدراین دانشگاه اعتبارداره وارزش داره که ثبت نام کنم؟
      این دانشگاه که می گن مدرک دانشگاه شیراز رو میدن واسه کسی که بخواد بعد ازدوره ارشد ازایران بره کشوردیگه ای ادامه بده اعتباروارزشی داره ؟البته نه ازطریق بورسیه.
      ممنون میشم راهنماییم کنین.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۸، ۰۴:۰۵ صبح)rmz.mina نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۰۱ صبح)holland نوشته است: درودبر شما جناب مهندس zalatan.این افرادی که بدین ترتیب اظهار فضل می کنند چاره ای جز دستیازیدن به طناب پوسیده مغلطه ندارند.چون خودشان بهتر از همه از کنه ماجرا باخبرند.اینها اگر راست می گویند یک دانشگاه در دنیای پهناور نام ببرند که در آن طراحی شهری !!!!!!!!! تدریس شود فقط یک دانشگاه.این طور هم که از شواهد و قراءن پیداست صحبت از حذف این رشته من درآوردی در آینده است.مهندسان محترم طراح شهر!!!!!!!! این جمله طلایی را به خاطر داشته باشند که "طراحان شهری در تمام دنیا جز در ایران برنامه ریزانی هستند که آموزشهای خاص در زمینه طراحی نیز دیده اند".می گین نه از اساتید محترمتون بپرسید .ارادتمند
      شما لطفا ابتدا یک بار حرفهایی که می خواهید بیان کنید ، مرور کنید ، بعد بیان کنید به جهت اطلاعات بسیار پایینی که راجع به رشته طراحی شهری دارید عرض می کنم !!!
      امیدوارم روزی برسه که دانشجوها و فارغ التحصیلان همه ی رشته ها به همدیگه احترام بذارن و به خودشون اجازه ندن راجع به مواردی که اطلاعات کافی در موردش ندارن نظر بدن ............
      سلام مهندس یک سوال، اما قبلش تاکید کنم این مطالب واقعا فاقد ارزش هست و امیدوارم تمام اعضایی که قصد پرداخت مجدد به این مطلب رو دارند ابتدا در حرف هاشون یه مقدار تامل کنند و سپس اون رو در سایت قرار بدند.
      سوالم اینه واقعا الان طراحی شهری تو دانشگاه های دنیا حذف شده؟ ( چون اطلاعات کافی ندارم می پرسم) یعنی الان فقط رشته برنامه ریزی وجود داره؟؟
      آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
      پاسخ
       سپاس شده توسط godonly.

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 87 23,989 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۳:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        نتایج دکترا اومممممممممممممممممممممد foroogh.r 5 4,906 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
      آخرین ارسال: FaTyJo0oN
        خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,110 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: mahan
        این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,394 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,415 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
      آخرین ارسال: farza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان