امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اوووووووووووووووومد
تبریک به همه دوستانی که قبول شدند . من هم منطقه ای بهشتی قبول شدم . دوستانی که بهشتی قبول شدید از زمان ثبت نام اطلاعی دارید ؟ در ضمن من از کارشناسی فقط دانشنامه دارم به نظرتون باید دانشنامه رو ببرم برای ثبت نام ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۲-۶-۶، ۱۱:۳۳ صبح)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۶، ۱۰:۱۷ صبح)میریاما نوشته است: من قبول نشدم.اصلا دیگه امید ندارم برای زندگی... 2
    من حامله بودم دیروز هم بچه ام سقط شد ...
    الان به نظرتون من چیکار کنم نمیرم ...!!!!![تصویر:  20.gif]
    سلام
    مهندس سیوان نوری سال اول قبول نشد ولی سال دوم رتبه 8 کنکور شد تاپیکی زده بود که اگر لینکش را یافتم براتون میزارم.
    شما با آزمون های سایت و در سایت مرحله اول هم عضو کارگروه شوید مطمئن باشید موفق خواهید شد.
    سلام

حرف مهندس دهقان کاملا درسته
    ضمن تبریک به همه دوستانی که قبول شدند ارزون موفقیت براشون، اما شما نگاه کنید به رشته شهرسازی خیلی مطالب رو متوجه میشید
    اگر شما رشته برق ازمون بدید و قبول نشید تقریبا میشه این رو دلیل بر عقب بودن یک نفر نسبت به سایر رقبا دونست و این فاصله در اون رشته ها چیزی نیست که به این سادگی پر بشه.
    ولی رشته شهرسازی و نوع سوالات اون و مهمتراز اینها، نوع تصحیح سوالات مرحله دوم کاملا به ما یه چیز دیگه رو میگه
    اینکه یک نفر از رشته غیر مرتبط میاد و یک ماه و نیم میخونه و زیر بیست رتبه میاره این نشون از چی داره؟؟ (خودتون حدس بزنید)
    یا در تصحیح اوراق مرحله دوم که دیگه بحثی نیست، جایی مثال زدم از اینکه واقعا هیچ معیار مشخصی وجود نداره، فقط اینکه نوع جواب دادن شما طوری بوده باشه که برای مصحح خوش اومده باشه ( مثال های عجیبی داشتیم که تو تاپیک های قبل هست). خب خیلی ها به این شرایط دچار میشن، امسال هم رتبه بالایی بوده که اصلا قبول نشده و یه شگفتی خیلی خیلی بزرگیه ( این موارد تماما نحوه سوالات مرحله دوم رو زیر سوال می بره)
    اما در یک قاعده کلی خیلی از کسانی که سال اول قبول نشدند ، چون با منابع اشنا شدند و نحوه خوندن و اینها رو یاد گرفتن در سال دوم خیلی موفق عمل کردند. رشته شهرسازی رشته ای هست که تقریبا بر مباحث حفظی استوار شده(برای ازمون کنکور) البته در رشته طراحی این مطلب کمتر هست، (شاید تفاوتش با رشته تاریخ در تنوع بیشتر مباحث باشه) بنابراین اولا هیچ عاقلانه نیست کسی که رتبه خیلی خوب اورده فکر کنه فاصله زیادی با کسی که رتبه مثلا 250 اورده، چون حدود سیصد نفر اول فاصله زیادی ندارند و دوم اینکه با توجه به این موارد اگر شما بدونید که واقعا فاصله ای با دیگران ندارید و تقریبا همه در یک سطح هستید و کسی چیز خاصی بیشتر از دیگران نمیدونه، اونوقت دیگه مشکلی ندارید، دارید!؟
    حالا نشه کسی بگه رتبه برتر بودند شانسی اینطور شدند ! که اصلا! یعنی حتما با برنامه و زمان کافی مطالعه کردند و خیلی منطقی نتیجه تلاششون رو گرفتند، همونطور که سالهای قبل هم رتبه های برتر به همین شیوه عمل کردند. اصلا مگه بدون برنامه و تلاش مگه میشه موفق شد!؟؟؟
    اما چیزی که در پیش روی شماست، یک راهیه که کاملا مشخصه، برنامه اش هم کاملا مشخصه ، منابعش هم مشخصه، طبق این منابع هم زمانی که باید بذارید هم مشخصه، خب دیکه چی میخواید!؟ فقط تلاش و تلاش و تلاش
    امروز ششم شهریوره، تقریباپنج ماه و نیم تا کنکور وقت هست، شروع کنید ببینید به راحتی ایا روزانه قبول میشید یا خیر، امتحانش بسیار ساده هست و از تمام دوستانی که سال قبل حتی قبل نشده بودند و سال بعد رتبه بسیار خوب اوردند می تونید به عنوان الگوی خوب استفاده کنید.
    امیدوارم موفق باشید
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط m.marziye ، foroogh.r ، URBAN 98 ، haydariyan ، farnoosh joon ، mina91 ، adibnia ، EBRAHIMMILAN2012 ، Brightness ، mehdime007 ، atria ، barcelona
    والا دوستان تبریک میگم ولی نظر من اینه اونایی که رشته برنامه ریزی قبول شدن زیاد شاهکار نکردند چون واقعا مدرک دارش تو ایران خیلی زیاده نگاه کنید طراحخی شهری به این همه عظمت تو ایران هیچی نیست چه برسه به برنامه ریزی فقط میتونم بگم دو سال دیگر بیکاری خود را عقب انداختید و فردا که فارغ شدید بهتون میگن فوق لیسانس های بیکار به جای لیسانس های بیکار
    یک تجربه بگم چقدر قشنگ و هیجان انگیز هست قبولی تو ازمون ها حتی اگر ادبیات هم باشه ولی وقتی میری برای ثبت نام تاز میفهمیه ادم که چه غلطی کرده

واین را هم بگم من منفی گرا نیستم واقعیات جامعه را میگم من پارسال که در ازمون طراحی شهری قبول شدم با اقای دهقان پیام خصوصی دادم گفتم میگن طراحی شهری بهتر از برنامه ریزی هست و استادم رو طراحی تاکید میکنند ایشون هم گفت حرف استادتون طلا است و واقعا اینطور است منم گفتم اخه سخته قبول طراحی شهری ایشون به من گفت اخه ارزش داره وطراحی رشته بزرگیه ولی برنامه ریزی چیزی نداره والان خیلی خوشحالم که طراحی خوندم و قبول شدم ووقتی میگم رشتم طراحیه یک احساسی بهم دست میده تا بگم برنامه ریزی م از اقای دهقان به خاطر راهمایی ÷ارسالشون هم مچکر و کمل تشکر را دارم
    آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۶، ۱۲:۲۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: والا دوستان تبریک میگم ولی نظر من اینه اونایی که رشته برنامه ریزی قبول شدن زیاد شاهکار نکردند چون واقعا مدرک دارش تو ایران خیلی زیاده نگاه کنید طراحخی شهری به این همه عظمت تو ایران هیچی نیست چه برسه به برنامه ریزی فقط میتونم بگم دو سال دیگر بیکاری خود را عقب انداختید و فردا که فارغ شدید بهتون میگن فوق لیسانس های بیکار به جای لیسانس های بیکار
    یک تجربه بگم چقدر قشنگ و هیجان انگیز هست قبولی تو ازمون ها حتی اگر ادبیات هم باشه ولی وقتی میری برای ثبت نام تاز میفهمیه ادم که چه غلطی کرده

واین را هم بگم من منفی گرا نیستم واقعیات جامعه را میگم من پارسال که در ازمون طراحی شهری قبول شدم با اقای دهقان پیام خصوصی دادم گفتم میگن طراحی شهری بهتر از برنامه ریزی هست و استادم رو طراحی تاکید میکنند ایشون هم گفت حرف استادتون طلا است و واقعا اینطور است منم گفتم اخه سخته قبول طراحی شهری ایشون به من گفت اخه ارزش داره وطراحی رشته بزرگیه ولی برنامه ریزی چیزی نداره والان خیلی خوشحالم که طراحی خوندم و قبول شدم ووقتی میگم رشتم طراحیه یک احساسی بهم دست میده تا بگم برنامه ریزی م از اقای دهقان به خاطر راهمایی ÷ارسالشون هم مچکر و کمل تشکر را دارم

دوست عزیز هر کس هر رشته ای که علاقه داشته شرکت کرده و تلاش کرده . اینکه از نظر شما برنامه ریزی شهری بده و اونایی که قبول شدن شاهکار نکردن نظر شخصی شماست که بهتره برای خودتون نگهش دارین و اینقد با صراحت عنوان نکنید .

دوما مهم عنوان نیست اینکه عنوان رشته طراحی باشه یا برنامه ریزی یا عنوان علمی مهندس یا دکتر. .. مهم اینه که ما در رشته ای که عنوانش رو یدک میکشیم به اندازه ای از بار علمی که در خور عنوان اعطایمون هست رسیده باشیم .

از طرف : دانشحوی طراحی شهری در حال دفاع پایان نامه)
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  87144491685145511536.jpg]
    It is difficult to design a place that will not attract people. What is remarkable is how often this has been accomplished. ~ William H. Whyte
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، foroogh.r ، ایلیا ، Brightness ، mehdime007 ، Sahab ، urbanist 88 ، mina91 ، atria ، sara hagh ، godonly. ، edi ، adibnia ، matata95 ، nedashahrsaz
    از اونجایی که مثل اینکه تمام ظرفیت دانشگاه یزد رو بچه های ایران شهرساز پر کردند بنابراین از دوستانی که تو این دانشگاه تحصیل کردند یا می کنند یا اطلاعاتی دارند خواهشمندیم خودشون رو معرفی کنن تا یکم بهمشون اطلاعات بدن و ی عده زیادی از بچه ها که هنوز واسه ثبت نام تو این دانشگاه دودل هستند رو یاری کنند :D
    آخرین ارسال های من :

هیس....
    حرف نزن....
    صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، FaTyJo0oN ، foroogh.r ، matata95
    (۱۳۹۲-۶-۶، ۱۲:۲۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: والا دوستان تبریک میگم ولی نظر من اینه اونایی که رشته برنامه ریزی قبول شدن زیاد شاهکار نکردند چون واقعا مدرک دارش تو ایران خیلی زیاده نگاه کنید طراحخی شهری به این همه عظمت تو ایران هیچی نیست چه برسه به برنامه ریزی فقط میتونم بگم دو سال دیگر بیکاری خود را عقب انداختید و فردا که فارغ شدید بهتون میگن فوق لیسانس های بیکار به جای لیسانس های بیکار

ماشاالله به این همه اعتماد بنفس 1
    خوب هرکسی نظری داره ولی به نظرمن حرفای شما اصلا منطقی نیست هر رشته ای هرچقدرهم فارغ التحصیل داشته باشه کار پیدا کردن یا نکردنش فقط به توانایی طرف بستگی داره اینکه چقدر کار بلد و چقدر یاد گرفته به خصوص تو رشته هایی مثل شهرسازی
    من همین الان تو دانشگاه میبینم که دانشجوی کارشناسی فارغ التحصیل نشده هم داره از استعداد و آموخته اش استفاده میکنه و برای خودش درآمدی داره این آدم مطمئنا وقتی فارغ التحصیل بشه بیکار نمیمونه ولی در عوض دانشجوی ارشد داریم که تو درست کردن یه نقشه میمونه فرق این دوتا تو چیه؟
    به نظرم صرف گرفتن مدرک عاقبتش بیکاری ولی کسی که واقعا از درس خوندن و بالا رفتن مقطع تحصیلیش چیزی یاد میگیره و تجربه و تخصص واقعی به دست میاره بیکار نمیمونه
    البته یه چیز بگم درس خوندن تو دانشگاه های برتر و البته دولتی خیلی مزایا داره حالا هر گرایشی که میخواد باشه که یکیش جذب کار شدن از طریق استاداست
    به نظرتون کسی که مجازی درس میخونه و ماه به ماه رنگ استاد و کلاس رو نمیبینه چی یاد میگیره اونم واسه رشته هایی مثل شهرسازی که کاملا عملی و تجربین اونم با این همه پذیرش تو مقطع ارشد، دانشگاه مجازی چند برابر پذیرش دولتی دانشجو بر میداره خوب نتیجه اش چیه؟ من نمیخوام به کسی توهین کنم ولی اونچه که داره این رشته رو نابود میکنه نظام آموزشی افتضاحی که ما داریم کی گفته که باید همه ارشد بخونن،کاش میشد روزی بیاد که تنها اونایی که طالب تحصیل علم هستن به مقاطع بالاتر برن نه اینکه واسه افزایش حقوق و بالارفتن کلاس و .... تا این همه توقع بیجا تو جامعه نباشه که هرکی ارشد میخونه بهترین پست بهش داده بشه یا بیکار نمونه
    اینو مطمئنم اونی که واقعا درس خونده و علم رشته ی خودش رو داره بیکار نمیمون حالا هر گرایشی که میخواد باشه
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، foroogh.r ، FaTyJo0oN ، mehdime007 ، Sahab ، urbanist 88 ، mina91 ، atria ، sara hagh ، godonly. ، edi ، nedashahrsaz
    اینطور که از نتایج معلومه فکر کنم درصدهای اسکیس خیلی بهم نزدیک بوده چون هر رتبه ای در حد خودش قبول شده و مثل سالهای قبل نبوده.مثلا پارسال رتبه های خیلی خوب بودن که قبول نشدن.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r ، atria
    (۱۳۹۲-۶-۶، ۰۱:۴۴ عصر)yazmin نوشته است: اینطور که از نتایج معلومه فکر کنم درصدهای اسکیس خیلی بهم نزدیک بوده چون هر رتبه ای در حد خودش قبول شده و مثل سالهای قبل نبوده.مثلا پارسال رتبه های خیلی خوب بودن که قبول نشدن.

دقیقا همینطور بوده .مشخصه که با یه سوال آبکی طراحی مرکز محله همه کسایی که تلاش کردن یا نکردن میتونن جواب بدن آخه... زندگی و آینده بچه ها شده بازیچه دست یه سری آدمه...
    کسی که درصد دروسش بالا بوده و با این وضع سوالات تکاراریه زبان امسال رتبش چندان خوب نشده حتی اگه معلومات و اسکیسشم خیلی بالا باشه باز با این سیستم مضخرف آموزشی هیچ وقت به جایی نمیرسه...البته استثنام وجود داره

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، atria ، **urban designer
    تعریف طراحی شهری :طراحی شهری نوزاده ای است که رفته رفته به مانند طفلی سر راهی تحت سرپرستی برنامه ریزان دلسوز رشد کرد و اکنون همچون فرزند نا خلفی در شرف رسیدن به سن بلوغ است.
    آخه اگر طراحی شهری خیلی خفن رشته بود، دیگه دانشگاه پیام نور این رشترو امسال با کد 51066 و 51067 وارد نمی کرد(در حالی که برنامه ریزی شهری و نداره)، خیلی کنجکاوم بدونم فارغ التحصیل طراحی شهری پیام نور دقیقا قرار چی یاد بگیره و نهایتا چه بکنه( این و میگم چون واسم سوال که فارغ التحصیل های طراحی به قول معروف تاپ ترین دانشگاه های ایران چه گلی به سر شهرها زدند). اصلا اینا به کنار ته ته تهش خود اونایی که طراحی خوندن یا دارند می خونن خیلیاشون نمیدونن دقیق قرار در آینده چه کار خاصی انجام بدن(که به نظرم حالا حالا کاره خاصی قرار نیست انجام بدن) البته ما مانع رویا پردازی های بعضا زیبا و خوشگل دوستان طراحی نمیشیم و افسوس می خوریم که چرا اکثر کاراهای گرانبهاشون در حد فایل هایی با فرمت های مختلف توی کامپیوترهاشون خاک می خوره و یا بعضا یه پولی خرج می کنند و پلاتی می گیرند و استاد هم چندتا به به چه چه میگه و نهایتا به صورت لول در یکی از کنجاهای اتاق جا اشغال می کنند.
    اونایی که خیلی به خودتون می بالید از این که طراحی(بهتر بگم نقاشی) شهری می خونید، خیلی نبالید چون برنامه ریزا کار خودشون انجام میدن و شما هم چاره ای جز اطاعت ندارید(تا الان که اینجوری بوده و به نظرم می مونه) و از طرف دیگه معماران عزیم که به نوعی باید پیاده کننده ی ایده های شما دوستان باشند هم که دارند کاری و که خودشون میخوان انجام میدن و گوش به حرف کسی نمیدن.
    تهش و باز میذارم تا دوستان خودشون هر نتیجه ای خواستن بگیرن :-))))))
    آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
    پاسخ
     سپاس شده توسط sarina_sh ، barcelona ، holland ، nedashahrsaz
    (۱۳۹۲-۶-۶، ۰۲:۳۸ عصر)zolatan نوشته است: تعریف طراحی شهری :طراحی شهری نوزاده ای است که رفته رفته به مانند طفلی سر راهی تحت سرپرستی برنامه ریزان دلسوز رشد کرد و اکنون همچون فرزند نا خلفی در شرف رسیدن به سن بلوغ است.
    آخه اگر طراحی شهری خیلی خفن رشته بود، دیگه دانشگاه پیام نور این رشترو امسال با کد 51066 و 51067 وارد نمی کرد(در حالی که برنامه ریزی شهری و نداره)، خیلی کنجکاوم بدونم فارغ التحصیل طراحی شهری پیام نور دقیقا قرار چی یاد بگیره و نهایتا چه بکنه( این و میگم چون واسم سوال که فارغ التحصیل های طراحی به قول معروف تاپ ترین دانشگاه های ایران چه گلی به سر شهرها زدند). اصلا اینا به کنار ته ته تهش خود اونایی که طراحی خوندن یا دارند می خونن خیلیاشون نمیدونن دقیق قرار در آینده چه کار خاصی انجام بدن(که به نظرم حالا حالا کاره خاصی قرار نیست انجام بدن) البته ما مانع رویا پردازی های بعضا زیبا و خوشگل دوستان طراحی نمیشیم و افسوس می خوریم که چرا اکثر کاراهای گرانبهاشون در حد فایل هایی با فرمت های مختلف توی کامپیوترهاشون خاک می خوره و یا بعضا یه پولی خرج می کنند و پلاتی می گیرند و استاد هم چندتا به به چه چه میگه و نهایتا به صورت لول در یکی از کنجاهای اتاق جا اشغال می کنند.
    اونایی که خیلی به خودتون می بالید از این که طراحی(بهتر بگم نقاشی) شهری می خونید، خیلی نبالید چون برنامه ریزا کار خودشون انجام میدن و شما هم چاره ای جز اطاعت ندارید(تا الان که اینجوری بوده و به نظرم می مونه) و از طرف دیگه معماران عزیم که به نوعی باید پیاده کننده ی ایده های شما دوستان باشند هم که دارند کاری و که خودشون میخوان انجام میدن و گوش به حرف کسی نمیدن.
    تهش و باز میذارم تا دوستان خودشون هر نتیجه ای خواستن بگیرن :-))))))

من با حرفای اون اقایی که مغرضانه در مورد برنامه ریزی صحبت کردن و طراحیا رو بالا بردن شدیدا مخالفم!! اما با حرفای شما هم شدیدا مخالفم دقیقا حرفای شما هم مغرضانست مهندس... یه خصلت بدی داریم اونم اینکه میخوایم همیشه به بقیه ثابت کنیم چیزی که ما هستیم بهتره از بقیه !!!!
    نه از نظر کیفی و نه از نظر کمی بهتر یا بدتر بودن رشته قابل اندازه گیری نیست.تو این دنیا همه چیز نسبیه68

پاسخ
     سپاس شده توسط mehraboon66 ، ایلیا ، Brightness ، mina91 ، atria ، eleven11 ، bita.fazel.m ، godonly. ، edi ، Saeedm ، adibnia ، mehdime007

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 87 23,949 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۳:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      نتایج دکترا اومممممممممممممممممممممد foroogh.r 5 4,901 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,090 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,383 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,400 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: farza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان