امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اوووووووووووووووومد
ضمن تبریک به همه دوستانی که قبول شدن و با آرزوی موفقیت برای سایر دوستان. لطفا واسه منم دعا کنین چون در شرف دفاع پایان نامه ارشدم هستم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، Brightness
منم با رتبه 470 مجازی غیرانتفاعی مشهد قبول شدم
کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه مجازی داره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۲-۶-۵، ۰۹:۳۷ عصر)مریخی نوشته است: منم با رتبه 470 مجازی غیرانتفاعی مشهد قبول شدم
    مبارکه. ..اینطور که من شنیدم دو هفته یک باربرای دروس عملی کلاس برگزار میشه و بقیه کلاس ،ها به صورت آنلاین .شهریه حدود1500.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط مریخی ، Brightness
    (۱۳۹۲-۶-۵، ۰۹:۴۴ عصر)bita.fazel.m نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۵، ۰۹:۳۷ عصر)مریخی نوشته است: منم با رتبه 470 مجازی غیرانتفاعی مشهد قبول شدم
    مبارکه. ..اینطور که من شنیدم دو هفته یک باربرای دروس عملی کلاس برگزار میشه و بقیه کلاس ،ها به صورت آنلاین .شهریه حدود1500.
    مدرکش چی؟معتبره؟

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۵، ۰۳:۳۲ عصر)M.Noori نوشته است: رتبه 38 مرحله اول.......... روزانه شهید بهشتی قبووووووووووول شدم
    خیلی خوشحالم و از تموم زحمات مهندس RNsh و مهندس دهقان تشکر میکنم. ایشالا همه نتیجه عالی بگیرین دوستان.

اگه برنامه ریزی شهری باشی که همکلاس شدیم .. اگر نه هم دانشکده ای :D

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۵، ۰۹:۴۶ عصر)مریخی نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۵، ۰۹:۴۴ عصر)bita.fazel.m نوشته است:
      مدرکش چی؟معتبره؟
      بله....سایت دانشگاه امام رضا رو ببینین. .توضیح دادن

پاسخ
      من شنیدم زیاد مدرکش به درد بخور نیست
      و این که فراخوان جذب هیئت علمی زده بودن برای دانشگاه های سما و جزو شرایطش این بود که کسانی که مدرکشون مجازی باشه رو قبول نمی کنن
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط Sahab
      تبریک به همه ی اونایی که قبول شدن ازجمله هم کلاسی ها و هم دانشکده ای های خودم.موفق باشید
      آخرین ارسال های من :

>>شهر را بی زمان خواهیم کرد ....<<
      پاسخ
      من قبول نشدم.اصلا دیگه امید ندارم برای زندگی... 2
      من حامله بودم دیروز هم بچه ام سقط شد ...
      الان به نظرتون من چیکار کنم نمیرم ...!!!!![تصویر:  20.gif]

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۶، ۱۰:۱۷ صبح)میریاما نوشته است: من قبول نشدم.اصلا دیگه امید ندارم برای زندگی... 2
      من حامله بودم دیروز هم بچه ام سقط شد ...
      الان به نظرتون من چیکار کنم نمیرم ...!!!!![تصویر:  20.gif]
      سلام
      مهندس سیوان نوری سال اول قبول نشد ولی سال دوم رتبه 8 کنکور شد تاپیکی زده بود که اگر لینکش را یافتم براتون میزارم.
      شما با آزمون های سایت و در سایت مرحله اول هم عضو کارگروه شوید مطمئن باشید موفق خواهید شد.
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا ، foroogh.r ، Brightness ، saminta

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 87 23,894 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۳:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        نتایج دکترا اومممممممممممممممممممممد foroogh.r 5 4,893 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
      آخرین ارسال: FaTyJo0oN
        خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,077 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: mahan
        این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,372 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,394 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
      آخرین ارسال: farza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان