امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اوووووووووووووووومد
رتبه 38 مرحله اول.......... روزانه شهید بهشتی قبووووووووووول شدم
خیلی خوشحالم و از تموم زحمات مهندس RNsh و مهندس دهقان تشکر میکنم. ایشالا همه نتیجه عالی بگیرین دوستان.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط URBAN 98 ، mina91 ، saeed nasiri majd ، Brightness ، godonly.
    (۱۳۹۲-۶-۵، ۰۳:۳۲ عصر)M.Noori نوشته است: رتبه 38 مرحله اول.......... روزانه شهید بهشتی قبووووووووووول شدم
    خیلی خوشحالم و از تموم زحمات مهندس RNsh و مهندس دهقان تشکر میکنم. ایشالا همه نتیجه عالی بگیرین دوستان.

خواهش میکنم مهندس.
    تبریک میگویم همانجا که خودتان میخواستید قبول شدید.باعث افتخار است

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۵، ۰۳:۳۲ عصر)M.Noori نوشته است: رتبه 38 مرحله اول.......... روزانه شهید بهشتی قبووووووووووول شدم
    سلام و تشکر از شما
    من هم به نوبه خودم از زحمات بی دریغ و استثنایی مهندس urban 98 تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشند.
    و از مهندسین داوطلب مرحله دوم (مهندس abcdefghijkl و مهندس جوشقانی و مهندس matata )از گروه طراحی شهری دعوت میکنم که به گروه مدیر آزمون اینترنتی بپیوندند و با سایت همکاری کنند و از مزایای آن نیز استفاده کنند.
    با تشکر
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط fatemeh joshaghani ، URBAN 98 ، mina91 ، Brightness
    (۱۳۹۲-۶-۵، ۰۵:۵۷ عصر)AliReza نوشته است:
    سلام و تشکر از شما
    من هم به نوبه خودم از زحمات بی دریغ و استثنایی مهندس urban 98 تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشند.
    و از مهندسین داوطلب مرحله دوم (مهندس abcdefghijkl و مهندس جوشقانی و مهندس matata )از گروه طراحی شهری دعوت میکنم که به گروه مدیر آزمون اینترنتی بپیوندند و با سایت همکاری کنند و از مزایای آن نیز استفاده کنند.
    با تشکر

با تشکر از همه دست اندر کارای ایران شهرساز
    جایی باید بریم ثبت نام کنیم وتسه همکاری؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۵، ۰۶:۲۶ عصر)fatemeh joshaghani نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۵، ۰۵:۵۷ عصر)AliReza نوشته است:
      سلام و تشکر از شما
      با تشکر
      با تشکر از همه دست اندر کارای ایران شهرساز
      جایی باید بریم ثبت نام کنیم وتسه همکاری؟
      شما به جمع مدیران ازمون اینترنتی ایران شهرساز پیوستید.

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۵۷ عصر)hesam.n نوشته است: بچه ها ایشاا همه تون قبول شین و موفق
      من قبول نشدم 22

فدات انشاءالله سال بعد با هم و همه بچه های ایرانشهرساز!!!113113113113

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      منم دانشگاه تهران پردیس ارس قبول شدم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط mina91
      من ایشالا سال 93 تازه کنکور میدم امیدوارم سال دیگه رتبه های تک رقمی همه از ایرانشهرساز باشه بچه ها بخونید که سال بعد بترکونییییییییییییییییییییییم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        موفق باشید بچه ها.من هم قبول نشدم خوب رشته ام نبود باید خیلی بیشتر تلاش کنم.حالا ببینیم ازاد چی میشه

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          خب. ...منم قبول نشدم. ..:(

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            نتایج آزاد اووووووووووووووووومد hamidataee 87 23,909 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۳:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: Sahab
            نتایج دکترا اومممممممممممممممممممممد foroogh.r 5 4,895 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
          آخرین ارسال: FaTyJo0oN
            خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,079 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
          آخرین ارسال: mahan
            این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,373 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
          آخرین ارسال: Sahab
            زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,394 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
          آخرین ارسال: farza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان