امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارت ورود به جلسه مرحله دوم 92
ای باباااااااااااااااااااااا.....
از دست این سازمان سنجش...
دیگه داره عصبیم میکنه هاااااااا.....
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
سلام کارت اومد
http://srv2000.sanjesh.org/p_kart/index....92gnr/kart

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، rezvan87 ، matata95
سلام بچه ها شما هم راهنمایی سنجش رو خوندین؟ سه برگ پیش نویس و یه برگ پشت جلد یعنی 3 تا سوال میشه دیگه نه؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط dr_hesam2000
    بچها این یعنی چی؟! یعنی سه تا سواله تازه سوالا هم تو برگ جداست؟ یعنی دیگه بالای شیت جای سوال نیست؟!
    خدایا به ما صبری بده که تحمل کنیم این سنجش رو!!!
    آمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط **urban designer
      من شماره سریال کارت اعتباری اول رو ندارم.کسی می تونه راهنمایی کنه؟فورررررری

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        15 تومن رو پرداخت کردین؟؟؟سریال رو بعد پرداخت میدن بهتون....

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۲-۴-۱۱، ۰۹:۲۲ عصر)barcelona نوشته است: من شماره سریال کارت اعتباری اول رو ندارم.کسی می تونه راهنمایی کنه؟فورررررری
          سلام شما نیازی به آن سریال ندارید68
          با اطلاعات شخصیتون می تونید وارد بشید.آنجا هم که سریال می خواد سریال کارتی هست که الان باید بخرید. اینم لینک خرید کارت جدید http://92.242.195.24/payment/

پاسخ
          سپاسگذارم از راهنمایی تون بچه ها..براتون آرزوی سربلندی در آزمون رو دارم

پاسخ
          منظور از پشت جلد چیه؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۲-۴-۱۱، ۰۹:۱۱ عصر)dr_hesam2000 نوشته است: بچها این یعنی چی؟! یعنی سه تا سواله تازه سوالا هم تو برگ جداست؟ یعنی دیگه بالای شیت جای سوال نیست؟!
          خدایا به ما صبری بده که تحمل کنیم این سنجش رو!!!
          آمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین

منم موافقم این سه برگ برای آماده سازی طراحی چیه نوشته سنجش(برای طراحی شهری)؟؟؟؟؟؟؟4242
          آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
            معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,175 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
            سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,554 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
            طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 972 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
          آخرین ارسال: marzieh gh
            20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,351 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
            پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,172 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
            دانلود کارنامه مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سال 90 alireza 0 1,094 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
            كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,499 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
          آخرین ارسال: yalda118
            مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور برترسایت alireza 7 3,788 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: