ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
فضاهای مکث شهری
چکیده:
روابط انسانی، مشارکت های مردمی و تعاملات اجتماعی در محیط های کالبدی، اجتماعی و اقتصادی از جمله اصول مهم درطراحی شهری است. که عدم توجه و اهمیت ندادن به این موضوعات امروزه معضلاتی را در فضاهای عمومی، تجاری و ... شهرها را به وجود آورده است.
چرا که پویایی و کارآمد بودن یک شهر تنها از طریق حضور فعال شهروندان به کیفیت عالی خود خواهد رسید و این حضور فعال و مشارکت ها زمانی اتفاق می افتد که مسئولین به ناهنجاری های شهری امروزی توجه کرده و برای ارتقاء و بهبود فرهنگ و عادات شهرنشینی تدابیری بیاندیشند و جنبش پیاده گستری را در اولویت اول برنامه ریزی های شهری خود قرار دهند.

دریافت متن کامل مقاله [ دریافت فایل ]
آخرین ارسال های من :

منم شهرسازی که می سازمت ، چو ایران جدم کوروش
 سپاس شده توسط naqshe bana ، shahryar ، atelieahjam
2
RE: فضاهای مکث شهری
با سپاس از شما من به این موضوعات فضاهای عمومی علاقه مندم

آخرین ارسال های من :
3
چرا سايت درسافت مقاله باز نميشه

آخرین ارسال های من :
    4
    (۱۳۹۸-۵-۲۹، ۰۴:۴۸ صبح)Negar_tt نوشته است: چرا سايت درسافت مقاله باز نميشه

سلام سایت ایران شهرساز؟
    آخرین ارسال های من :

5
    خیلی مقالات عالی بودن ممنونم از شما
    رسم نمودار در اکسل
    اموزش طراحی لوگو

آخرین ارسال های من :
      موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        طراحی شهری و روانشناسی محیط shahryar 9,969 ۱۳۹۶-۱۲-۱، ۰۸:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: mamamama
        90.293 46- مدیریت شهری و نقش آن در توسعه ی سازمان فضایی شهر بابلسر سیدمحمد رستمکلایی aramo 6,339 ۱۳۹۵-۹-۲۰، ۱۰:۳۶ عصر
      آخرین ارسال: oyster
        مقاله محله های تاریخی شهری تلگرام1 3,849 ۱۳۹۴-۱۱-۱۸، ۰۴:۳۲ عصر
      آخرین ارسال: تلگرام1
        کد کاربری های شهری ati.d 4,933 ۱۳۹۴-۸-۱۵، ۱۲:۱۴ عصر
      آخرین ارسال: محبوبه مکتبی
        مقاله کاربرد مطالعات هواشناسی آلودگی هوا در طراحی شهری atelieahjam 4,173 ۱۳۹۴-۸-۲، ۰۷:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: ra9hil
        مقاله طراحی مجسمه های شهری atelieahjam 7,087 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۲:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        مقاله طراحی و الگوهای رفتاری پیشنهادی برای بهسازی پارک های شهری atelieahjam 6,958 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۲:۲۳ عصر
        مقاله طراحی و مهندسی فضای سبز و پارکهای شهری و جنگلی atelieahjam 6,332 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۴۹ صبح
        مقاله فرش شهری ، مقدمه ای بر شهرسازی فولدینگ atelieahjam 6,559 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۳۵ صبح
        مقاله فضاهای عمومی شهر فراصنعتی و نقش های در حال تغییر آنها - word atelieahjam 5,634 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۲۲ صبح
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        لینک های دانلود کتاب های مفید شهرسازی مناسب برای کنکور ۵-۱۸ E.Y.I waboq اطلاعیه ها
        مهندس romisa برنده هفته سوم:تخفیف 50 درصدی پکیج ها برای فعالترین کاربر هفته ۵-۱۸ romisa waboq اطلاعیه ها
        Diablo 2: Resurrected players must first remove the old gems ۵-۱۴ bertramuzi bertramuzi اخبار مسکن مهر و مرتبط
        Madden 23 made its way to Xbox Game Pass a few months after its launch ۵-۱۴ bertramuzi bertramuzi gis
        RuneScape 3 has changed a lot from the way RuneScape used to be ۵-۱۴ bertramuzi bertramuzi تالار گفتمان طراحی شهری
        من نمیتونم مطلب ارسال کنم گویا مشکلی برای سایت پیش امده ۵-۱۰ s1s2s3 ghavampol آموزش ارسال مطلب و مشکلات ارسال فایل
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 29 کشور در گرایش طراحی شهری 95 ۵-۳ alireza waboq تالار گفتمان طراحی شهری
        از بچه های گلستان ،شهر گنبد کسی هس ؟؟؟؟؟؟ ۵-۳ raoof waboq کارگاره هم اندیشی
        نکات انتقال اتوکد به رویت ۵-۲ alireza pewiryce تالار گفتمان معماری
        دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق ۵-۲ memar1394 pewiryce تالار گفتمان معماری
        جزئیات ثبت نام قبول شدگان در دوره ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد ۵-۱ Sahab pewiryce اخبار دانشگاه
        نحوه عودت وجه ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد 96 این هفته اعلام می شود ۵-۱ Sahab pewiryce اخبار دانشگاه
        فروش کتاب تاریخ شکل شهر(جیمز موریس) ۴-۳۰ alireza mymymym کتاب های برنامه ریزی شهری
        فروش کتاب های برنامه ریزی شهری ۴-۳۰ iman777 mymymym کتاب های برنامه ریزی شهری
        ارختئوم آکروپولیس ۴-۲۹ rasta00 zahraasadi20222021 گفتگوی آزاد
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل