امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستانی که کار با اسکچ آپ رو بلدن بیان داخل ؟
سلام دوستان
راستش من برای پروژه ی پایان ترمم باید کارهایم رو داخل دوتا شیت تحویل بدم ، که کارهای اتوکدی رو کشیدم ،، پرسپکتیو هم با اسکچ آپ 70 درصد کشیدم ، فقط الان باید نما سازی بشه تا تکمیل بشه ،،متاسفانه ویندوز کامپیوترم رو که عوض کردم برنامه اسکچ آپ حذف شد ،، من کارم الان خیلی گیره ،، دوستانی که میخواهند کمکم کنند در قسمت زیر کامنت بذارند تا من کار رو براشون ارسال کنم.خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید.
آخرین ارسال های من :

می گویند : شاد بنویس …
نوشته هایت درد دارند!
و من یاد ِ مردی می افتم ،
که با کمانچه اش ،
گوشه ی خیابان شاد میزد…
اما با چشمهای ِ خیس … !

Hamzeh0192@yahoo.com
پاسخ
درود دوست عزیز اولا که متوجه منظورتون نشدم که کدوم مرحله گیر کردید اما خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم راستش من از صبحه که میخواستم نرم افزار گوگل اسکچاپ و یک سری از طرحامو در اختیار دوستان و سایت بذارم ولی متاسفانه موفق نشدم نمیدونم مشکل از کجاست....اگه از اینجا نشد با ایمیل با بنده در تماس باشید.
kdjcom@yahoo.com
5

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط hamzeh0192

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استادیوم البیت با کانسپت هایی از فرهنگ صحرا ؛ جام جهانی 2022 در قطر leila 0 1,557 ۱۳۹۳-۴-۳۱، ۰۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: leila
  داستان باغ 10 هزار متری تجریش که در روز روشن تخریب شد + تصاویر leila 1 1,445 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۵:۱۱ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  عکس+استادیوم البیت با کانسپت هایی از فرهنگ صحرا ؛ جام جهانی 2022 در قطر leila 0 844 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: leila
  شماهم نظر خودتون رو بگین!!!! mahan 2 1,732 ۱۳۹۲-۴-۱۷، ۱۱:۲۵ صبح
آخرین ارسال: mahan
  ساخت انیمیشن با مایا صادقی_1045 3 3,120 ۱۳۹۱-۱۰-۱۱، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بیمارستانی مجهز با قابلیت جابه جایی Ƒanos 0 1,228 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: Ƒanos
  ˈپل خلیج فارسˈ نماد توسعه و پیوند با اقتصاد جهانی MHAKBARI 0 1,263 ۱۳۹۱-۷-۴، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  اجرای چشم انداز مدور در طراحی پل پیاده رو Ƒanos 0 1,941 ۱۳۹۱-۶-۲۴، ۰۱:۴۴ عصر
  بانک مسکن کرمان،پیوند با معماری تاریخی منطقه Ƒanos 0 2,595 ۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۵:۱۸ عصر
  خداحافظی با سندهزارساله معماری Ƒanos 0 972 ۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۴:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان