امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نسل ما طعمه غول کنکور شد و باعث عقب افتادن از زندگی
اینجا جا داره لینیکی ددر اینمورد باز کنم واقعا نسل ما این همه تو کنکورها موند و شاید سالها از زندگی قب افتادیم نمونش نکور کاردانی به کارشناسی که زمانی سخت ترین کنکور کشور بود و الان ا نگاه که شده تقریبا بدونه کنو.کور ولی نسل اکروز کا کاردانی میگرن فردا سر کلاس کارشناسی و پس فردا سر کلاس ارشد مینشیند چون چیزی به اسم کنکور نیست وقتی نگاه میکنم سه سال از عمرم تلف شد حسرت میخورم یعنی به جار اینکه در 25 سالگی ارشد بگیرم در 28 سالگی به این ارزو میرسم
شما ها نظرتون چیه

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر نکنید ....لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف alireza 70 24,418 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: avina7707
  هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,278 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: mina91
  داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند mina91 0 1,253 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: mina91
  بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1 2,114 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: 6zahra9
  دانلود کتاب مرگ و زندگی شهرهای امریکایی جیکوبز s1s2s3 2 4,001 ۱۳۹۲-۸-۵، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  شوک دانشگاه ازاد . دکتر فرهاد دانشجو ساعاتی پیش از کازر برکنار شد s1s2s3 5 3,496 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,381 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,397 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: farza
  اولین کتاب مهم دکتری از طرح ها و برنامه های بهزادی فر s1s2s3 5 2,845 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  کسی پلان یا تصویری از طراحی ورودی یک شهر داره s1s2s3 3 1,767 ۱۳۹۲-۴-۲۹، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان