امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال پایتخت در دستور کار مجلس
[highlight=#fefaf0]نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون تشکیل موسسه مطالعات و اجرای انتقال پایتخت در صحن علنی مجلس به تصویب رسید.[/highlight]
[highlight=#fefaf0]
میرهادی قره‌سید اظهار کرد: براساس این قانون مقرر شد، موسسه‌ای مطالعاتی با سه رکن شورای عالی، رئیس و شورای موسسان تشکیل شود. وی افزود: اعضای این موسسه متشکل از وزیر کشور، دو نفر نماینده رهبری، دو نفر از نمایندگان مجلس، وزیر راه و شهرسازی، دادستان کل کشور، نماینده مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده شورای عالی امنیت ملی و رئیس پدافند غیرعامل خواهند بود.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این موسسه موظف است طی دو سال طرح مطالعاتی این امر را به اتمام برساند، گفت: موسسه فوق با انجام کار کارشناسی برای عملیاتی شدن انتقال پایتخت فعالیت خواهد کرد. قره‌سید ضمن تاکید بر پیشینه تبریز در همه زمینه‌ها چه از لحاظ تاریخی فرهنگی و چه از نظر علمی، صنعتی و اقتصادی گفت: با توجه به این پیشینه و قدمت، تبریز جزو اولویت‌های انتقال پایتخت است.
این نماینده مجلس نهم با اشاره به در حد حرف بودن برنامه‌های قبلی در رابطه با انتقال پایتخت گفت: با این مصوبه مجلس در واقع برای عملیاتی و اجرایی شدن این طرح برنامه‌ریزی و آینده‌نگری صورت گرفت.

[/highlight]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کاری بس احمقانه تفاوتی مابین تبریز تهران نیستش تازه از مرکز کشور دورتر میشه مشکلاتو چندین برابر می کنند
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
    پاسخ
    وقتی خودشون میدونن که نمیشه ،‌می تونیم نتیجه بگیریم که فقط میخوان پول بخورن. حتی احمق ترین افراد هم این واقعیت میدونن که کار اشتباهیه.
    آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۹-۲۴، ۰۲:۵۸ عصر)imanataei نوشته است: وقتی خودشون میدونن که نمیشه ،‌می تونیم نتیجه بگیریم که فقط میخوان پول بخورن. حتی احمق ترین افراد هم این واقعیت میدونن که کار اشتباهیه.

دست شما درد نکنه

پاسخ
    6868686868

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام دوستان
      من نظری راجع به انتقال پایتخت به تبریز ندارم چون مطالعاتم در این زمینه برای اظهار نظر کافی نیست و البته از دوستان هم انتظار میره اگر نقدی در مورد موضوعی دارند این نقد به صورت علمی صورت بگیره نه عامیانه و سطحی
      تا با همفکری دوستان این صحبت ها و نقد و بررسی ها نتیجه خاصی رو حداقل در بین انجمن خودمون داشته باشه
      ممنون ازتون
      آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
      پاسخ
       سپاس شده توسط JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        رده بندی دانشگاه های سراسری در رشته معماری ایران در مقطع کارشناسی sara0111 4 34,702 ۱۳۹۱-۹-۱۷، ۱۰:۲۲ صبح
      آخرین ارسال: s1s2s3
        حداقل هشت کشته در زلزله زهان aramo 0 1,052 ۱۳۹۱-۹-۱۶، ۱۲:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان