امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kasi hast lotf kone mano az sar dar gomi nejat bedeh?

سلام خسته نباشيد عذر ميخوام كه مزاحم اوقاتتون ميشم در واقع من يه سري سوالات از حضورتون دارم ببينيد من به تازگي كارشناسي مهندسي فضاي سبز را به اتمام رسوندم و الان هم در شهرداري شهرمحل سكونتم به عنوان طراح نرم افزاري در قالب دو بعدي و سه بعدي مشغول به كارم اما با توجه به اينكه در اين محيط اصلا نياز شغليم ارضا نميشه قصد ادامه تحصيل دارم با توجه به اينكه رشته ي من ارشدش در ايران وجود نداره و باتوجه به اينكه رشته هاي نزديكش از قبيل طراحي محيط زيست و معماري منظر قبوليشون به جهت آزمون اسكيسي كه دارند و اينكه بچه هتي معماري كه در اين زمينه دست قويتري دارند رقابت را براي شخصي مثل من كه دست ضعيفي در زدن اسكيس دارم سخت كردند من به فكر واداشته شدم كه در رشته ي شهرسازي برنامه ريزي شهري تلاشمو بكنم اما با اين وجود هم اطمينان ندارم كه آيا از پسش بر ميام يا خير و اينكه بازار كار اين رشته در كشورهاي اسكانديناوي مثل سوئد به چه صورته و همينطور ادامه ي تحصيلش در اون كشور به چه صورته ؟آيا منطقيه تصميمم و آيا من شانسي دارم ؟ و البته سوالهاي ديگري كه همه ي اونها بستگي داره نظر شما كه در اين رشته تحصيل كرديد و اطلاعاتتون به مراتب از من كه لابلاي صفحات وب با اين رشته آشنا شدم چي باشه ....در واقع من نيازمند يك تصميم گيري هستم و ازتون تقاضا دارم اگر ممكنه پاسخ دهيد.ممنون ميشم ازتون.

و اينكه تلاشم را اگر بخواهم براي ارشد سال بعد بكنم به چه صورت باشه با چه منابعي و از چجه زماني با جديت شروع كنم...از رياضيش ميترسم...

و اينكه بر سر دوراهي انتخاب اين رشته ي شهرسازي برنامه ريزي شهري و مديريت اجرايي موندم ممنون ميشم پاسخ بديد..

ايميلم : kdjcom@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
پاسخ
برنامه ریزی را بخوان من طراحی شهری بودم اما الان برای بار دوم از دانشگاه انصراف دادم بخدا خیلی رشته سختیه و لی برنامه ریزی شهری را بهتر میتونی بخونی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
ممنونم از پاسختون با پاسخ شما دوستان عزيز دارم راحت تر به جواب نزديك ميشم اما چيزي كه هست اينه كه ميخوام ببينم اين رشته شهرسازي گرايش برنامه ريزي شهري در كشورهايي از قبيل سوئد طرفدار داره و اينكه بازار كار و امكانات ادامه تحصيلش مهيا هست يا خير؟بازهم ممنون از پاسخ شما...

پاسخ
ولي به نظر من طراحي شهري بازار كار خوبي داره و كاربردي تره
اگه بتوني از پس اسكيسش برآيي

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط URBAN 98 ، khansa
    مسئله اسكيسه ديگه اگر نه علاقه ي خودم و نزديكي رشته ام به بحث طراحي بيشتره.2

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان