امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf
سلام

دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf

75 صفحه از نصب تا ...

دانلود کنید

منبع: سایت بانک شهرسازی

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   jozveh amozesh gis v 9.2-www.iranshahrsaz.com(marked).zip (اندازه: 3.59 MB / تعداد دفعات دریافت: 3,175)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، dely_sh ، rezvan87 ، archiman ، aramo ، rAdA ، روجا ، sattar ، ahmad lotfi ، 0RKIDEH ، shahrsazgis ، urbn_ir ، haydariyan
پس لینک دانلود کجااااااااست؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۸-۱۱، ۱۰:۱۷ صبح)RAHA00 نوشته است: پس لینک دانلود کجااااااااست؟

http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=10462

پاسخ
    فایل های تمرینی رو از کجا دانلود کنیم؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax

تکنیک های آنالیز شهری از جمله چیدمان فضا در طراحی شهری یکی از مهمترین مواردی است که در طراحی شهری باید در نظر گرفته شود
      تا عواقب و نتایج یک طرح را به وسیله آن بتوان سنجید[font=BYekan, serif].[/font]
      یکی از روش هایی که در چند دهه اخیر ابداع گردیده و تکمیل شده، روش چیدمان فضا در طراحی شهری[font=BYekan, serif]  (Space syntax) است.[/font]
      این روش رابطه ترتیبی و چیدمانی کلیه فضاها را با یکدیگر تجزیه و تحلیل می کند[font=BYekan, serif].[/font]
      همچنین ویژگی های فضاهای شهر را به صورت گرافیکی و نیز به صورت پارامترهای ریاضی ارائه می دهد[font=BYekan, serif].[/font]

بنا به نظریه چیدمان فضا در طراحی شهری ، ترتیب قرارگیری فضاها در کنار یکدیگر تأثیری مستقیم بر نحوه استفاده از فضاها دارد[font=BYekan, serif].[/font]
      بسیاری از طراحان شهر علاقه مند به دانستن نتیجه طرح خود بر شهر هستند. اما آگاهی از نتیچه طرح نیاز به دانستن یک متود آنالیز مناسب دارد[font=BYekan, serif].[/font]
      تکنیک چیدمان فضا روابط مسیرهای شهری را مشخص می کند. این روابط شامل میزان یکپارچگی و پیوستگی مسیرهای شهر هستند[font=BYekan, serif].[/font]

این تکنیک یکی از پرکاربردترین تکنیک های مورد نیاز همه شهرسازان در سرتاسر دنیاست

آموزش کامل در[font=BYekan, serif] : [/font]
      https://goo.gl/yD6viX

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نصب gis بر روی ویندوز 7 ! .Utopia 16 9,721 ۱۳۹۳-۲-۱۳، ۰۶:۴۷ صبح
      آخرین ارسال: ایلیا
        دانلود فایل دوره آموزش مجازي مباني سيستم اطلاعات جغرافيايي (GIS)-فرمت word alireza 0 3,389 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۰۹:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        آموزش gis Elham.A 17 14,308 ۱۳۹۱-۶-۱۸، ۰۷:۴۰ صبح
      آخرین ارسال: sakora

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان