امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رایگان فصلنامه آبادنامه تابستان 1391-شماره 4
این فصلنامه آبادنامه فصلنامه ای است که شما رو از لحاظ علمی بالا خواهد برد و شما رو با مسایل روز شهرسازی آشنا خواهد کردو قوه ی تحلیل شما رو افزایش خواهد داد.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   آبادنامه تابستان 91 شماره 4.pdf (اندازه: 4.34 MB / تعداد دفعات دریافت: 494)
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، shokri ، shahryar ، MHAKBARI ، sattar ، dely_sh ، ahmad lotfi ، Brightness ، MouhammadMILAD ، maryam taban
موضوعات این شماره از فصلنامه:(حیفه که این فصلنامه با موضوعات به این خوبی از دستتون بره،از دانلود این فایل به من هیچ پولی نمیرسه واینو فقط به خاطر خودتون میگم)[font=BNazaninBold] نظریه هاي فمنیستی و برنامه ریزي: ارتباط معرفت شناختی[b][font=BNazaninBold]
مسکن و برنامه ریزي: یک قرن اصلاح اجتماعی و قدرت محلی
[/font]
[font=BNazaninBold]آینده شهرمنطقه[font=BNazaninBold][font=BNazaninBold]
رهیافت نظریه بازي براي تحلیل هاي فرآیندهاي توسعه زمین و ملک[font=BNazaninBold][font=BNazaninBold]
مدل پیشنهادي براي تحلیل و تفسیر گروههاي هدف در پژوهش ارزیابی[font=BNazaninBold][font=BNazaninBold]
تحلیل هزینه
[/font]
[font=BNazaninBold]- [/font][font=BNazaninBold]فایده در ارزیابی برنامه[font=BZarBold][font=BZarBold][font=BZarBold]
به همراه عکس و مقالات کوتاهی با عناوین:
[/font]
[/font]
[font=BNazaninBold]
اینجا تهران است...!
برنامه ریزي و اقلیت هاي قومی در ایران
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/b]

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، dely_sh
در این شماره از نشریه می خوانید:

* نظریه های فمنیستی و برنامه­ ریزی: ارتباط معرفت­ شناختی(J. Friedman/جان فریدمن/امیر شفیعی)

* مسکن و برنامه ریزی: یک قرن اصلاح اجتماعی و قدرت محلی(Von Hoffman/الکساندر فون هافمن/نوروزی ­فرد,نبئی)

* آینده ی شهرمنطقه ها(M. Newman & A. Hall/ مایکل نیومن و آنجلا هال/ملیسا یزدان ­پناهی)

* رهیافت نظریه بازی برای تحلیل های فرآیندهای توسعه زمین و ملک(D. Samsuraa et al/ سامسورا و دیگران/محمد آزاد)

* مدل پیشنهادی برای تحلیل و تفسیر گروه­های هدف در پژوهش­ ارزیابی(O. T. Massey/اولیور ماسی/مریم خیابانی)

* تحلیل هزينه- فایده در ارزیابی برنامه(N. Lichfield/ ناتانئیل لچفیلد/خالوباقری,قریشی)

به همراه عکس و مقالاتی کوتاه
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان نشریه آباد نامه شماره 11 unit 1 0 688 ۱۳۹۴-۱-۲، ۰۷:۰۵ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  درخواست رایگان نشریه آباد نامه شماره 10 unit 1 0 762 ۱۳۹۴-۱-۲، ۰۷:۰۵ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  رایگان فصلنامه آبادنامه شماره 1-دانلود با لینک مستقیم از ایران شهرساز alireza 3 1,623 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۰۵:۱۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  رایگان فصلنامه آبادنامه شماره 2 alireza 1 847 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۰۹:۳۴ عصر
  رایگان فصلنامه آبادنامه شماره 5 alireza 1 1,273 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۰۹:۳۲ عصر
  رایگان فصلنامه آبادنامه شماره 6 alireza 1 1,049 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۰۹:۳۱ عصر
  رایگان فصلنامه آبادنامه شماره 7 alireza 1 1,337 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۰۹:۳۱ عصر
  رایگان فصلنامه آبادنامه شماره 8-دانلود با لینک مستقیم از ایران شهرساز alireza 1 985 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۰۹:۳۱ عصر
  رایگان فصلنامه آبادنامه شماره 9-دانلود با لینک مستقیم از ایران شهرساز alireza 0 913 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۰۹:۱۹ عصر
  رایگان فصلنامه آبادنامه شماره 3 alireza 1 987 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۰۴:۳۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان