امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوک نتایج....رتبه 72 قبول نشده رتبه 700 تهران قبول شد
سلام

متاسفانه یکی از اعضای سایت با رتبه 72 طراحی شهری جایی قبول نشده و با خبر شدیم رتبه 700 برنامه ریزی شهری در تهران قبول شدند.

منتظر خبرهای خوب و بد نتایج باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH ، MHAKBARI ، kasrak ، javad jamshidi ، .Utopia ، روجا ، FaTyJo0oN ، haydariyan
2خیلی ناراحت شدم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
عجب!!!!!برای چی؟اسکیس خوب ندادن یا خیلی دست بالا انتخاب کرده بودن؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۹:۴۴ صبح)AliReza نوشته است: سلام

متاسفانه یکی از اعضای سایت با رتبه 72 طراحی شهری جایی قبول نشده و با خبر شدیم رتبه 700 برنامه ریزی شهری در تهران قبول شدند.

منتظر خبرهای خوب و بد نتایج باشید

مهندس منظور از از تهران مجازی تهران هست دیگه....درسته؟
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
lkkhdfgsdfsdf
سلام متاسفانه من که با رتبه 1060 امید زیادی به دانشگاه مجازی داشتم قبول نشدم فکر کنم اسکیسم خوب بود نمی دونم چرا اینقدر افسرده شدم من دیگه تو رشته هایکه اسکیس داره شرکت نمیکنم نمیخوام این همه از زندگی عقب بیفتم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، nedashahrsaz
(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۱:۵۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: lkkhdfgsdfsdf
سلام متاسفانه من که با رتبه 1060 امید زیادی به دانشگاه مجازی داشتم قبول نشدم فکر کنم اسکیسم خوب بود نمی دونم چرا اینقدر افسرده شدم من دیگه تو رشته هایکه اسکیس داره شرکت نمیکنم نمیخوام این همه از زندگی عقب بیفتم

26 مهندس ببخشیدا ولی به نظرتون توقعتون یه کم زیاد نبوده(واسه طراحی شهری )؟؟
غیر از اینکه 60-70 زده باشین مرحله 2 رو

پاسخ
بنظر شما دانشگاه مجازی اصلا به درد میخوره؟ مدرکش برا استخدام اینا معتبره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام خوب هستید؟ من محمدی هستم اگه میتونید اون شماره رو برام به صورت پیام خصوصی بفرستید خیلی مهمه برام2

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      اسکیس مثل یه غوله به خدا. همش استرسه. بقیه مردم یه بار کنکور میدن تموم. ما مثل بدبختا باید 1سال استرس و نگرانی داشته باشیم.
      آخرین ارسال های من :

آخرین برگ سفرنامه باران زمین چرکین است.
      پاسخ
       سپاس شده توسط soheilarch ، .Utopia ، kasrak ، century21
      سلام
      من رتبم 289 بود برنامه ریزی روزانه یزد قبول شدم.خیلی زحمت کشیده بودم ولی واقعا خواست خدا بود.از این شوکا ما هم زیاد داشتیم یکی از دوستام که خیلی هم سطح اطلاعاتش بالا بود متاسفانه با رتبه 100 قبول نشد.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، روجا ، soheilarch ، haydariyan ، .Utopia ، kasrak ، century21

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,523 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,720 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,566 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,609 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 977 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 657 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
          قبولی استثنایی رتبه 476 طراحی شهری شبانه شهید بهشتی_دانشجوی شبکه طراحی و استاد وحدت alireza 1 2,245 ۱۳۹۵-۶-۱۱، ۰۳:۲۳ عصر
          دانلود کارنامه رتبه 105 طراحی شهری 1395 alireza 0 1,070 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۱:۵۳ صبح
          بررسی قبولی با رتبه 105 غیرانتفاعی گرگان با قبولی 1860 اصفهان گرایش طراحی شهری 1395 alireza 0 801 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۱:۴۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان