امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Are Portland 's Smart Growth Policies Related to Reduced Automobile Dependence
Are Portland's Smart Growth Policies Related to Reduced Automobile Dependence

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Are Portland\'s Smart Growth Policies Related to Reduced Automobile Dependence.pdf (اندازه: 100.99 KB / تعداد دفعات دریافت: 91)
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Maryam M ، 0RKIDEH ، soheilarch ، khansa
سلام
ممنون
ولی چرا دانلود نمیشه؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا
سلام

من دانلود کردم مشکلی نداشت
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، روجا ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Escaping Car Dependence in the Outer Suburbs of Paris روجا 2 2,305 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۸:۰۶ صبح
آخرین ارسال: deltaban
  Solar Cycle Phase Dependence of Supergranular Fractal Dimension روجا 0 1,246 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۰۸:۳۳ عصر
آخرین ارسال: روجا
  DO SMART GROWTH INSTRUMENTS IN MARYLAND MAKE A DIFFERENCE روجا 0 1,252 ۱۳۹۱-۵-۲۷، ۰۳:۱۶ عصر
  Essential Smart growth fixes for urban and suburban zoning codes روجا 0 1,715 ۱۳۹۱-۵-۲۵، ۱۲:۳۹ صبح
  Evaluating Smart Growth Implications for Small Communities روجا 0 1,433 ۱۳۹۱-۵-۲۴، ۱۰:۵۳ صبح
  Are we there yet Smart growth, travel forecasting, and transportation adequacy in Mon روجا 0 1,467 ۱۳۹۱-۵-۲۳، ۰۲:۳۳ عصر
  smart Growth and Regional development in the USA روجا 2 2,290 ۱۳۹۱-۵-۲۲، ۱۰:۵۵ صبح
  A Systematic review of built environment factors related to physical activity and obe روجا 0 1,512 ۱۳۹۱-۵-۲۱، ۱۲:۲۶ عصر
  A Policy Agenda for EU Smart growth روجا 0 1,426 ۱۳۹۱-۵-۲۱، ۱۱:۲۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان