امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**** طرح ویژه دانلود مقالات 1 ****
موضوع: بررسی اثرات تغییر کاربری اراضی شهری(یه مقدار خودم کلی ترش کردم)
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   EBSCOhost_ Principal component analysis of stacked multi-temporal images for the monit...pdf (اندازه: 1.83 MB / تعداد دفعات دریافت: 92)
.pdf   Analyses of Nocturnal Temperature Cooling-Rate Response to Historical Local-Scale.pdf (اندازه: 1.83 MB / تعداد دفعات دریافت: 27)
.pdf   EBSCOhost_ Analyses of Nocturnal Temperature Cooling-Rate Response to Historical Local...pdf (اندازه: 1.82 MB / تعداد دفعات دریافت: 103)
.pdf   Building Temporal Topology in a GIS Database to Study.pdf (اندازه: 1.62 MB / تعداد دفعات دریافت: 31)
.pdf   Spatial knowledge databases as applied to the detection of changes in.pdf (اندازه: 1.16 MB / تعداد دفعات دریافت: 30)
.pdf   EBSCOhost_ Exploring the No Growth Option.pdf (اندازه: 1.11 MB / تعداد دفعات دریافت: 21)
.pdf   Urban Expansion in Oaxaca, Mexico.pdf (اندازه: 1.04 MB / تعداد دفعات دریافت: 66)
.pdf   Use of cartographic data and Landsat TM images to determine land.pdf (اندازه: 1.01 MB / تعداد دفعات دریافت: 30)
.pdf   Geographic information system (GIS)-aided per-segment scene analysis.pdf (اندازه: 928.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 34)
.pdf   factors affecting land use change at the urban-rural fringe.pdf (اندازه: 859.63 KB / تعداد دفعات دریافت: 40)
.pdf   land use and demographic change.pdf (اندازه: 851.97 KB / تعداد دفعات دریافت: 39)
.pdf   Monitoring land-use change in the Pearl River Delta using Landsat TM.pdf (اندازه: 731.52 KB / تعداد دفعات دریافت: 42)
.pdf   Analysis of land use_cover changes and urban expansion of Nairobi city usin...pdf (اندازه: 709.59 KB / تعداد دفعات دریافت: 42)
.pdf   Diversity of Central European urban biota_ effects of human-made habitat ty...pdf (اندازه: 695.13 KB / تعداد دفعات دریافت: 45)
.pdf   Using neural networks and cellular automata for modelling intra-urban.pdf (اندازه: 617.85 KB / تعداد دفعات دریافت: 76)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، Maryam M ، ahmad lotfi ، dely_sh
چرا اینجا رو به این زودی تعطیلش کردین؟
آقا ماه رمضون داره تموم میشه ولی همچنان کسی به درخواست ها رسیدگی نمیکنه چرا؟42

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Maryam M
    من نیازم خیلی فوریه، چند تا مقاله می خوام درباره پدافند غیر عامل در شهرسازی، علی الخصوص در برنامه ریزی منطقه ای و سطح کلا، عناوینی همچون، پدافند غیرعامل، ایمن سازی، برام مناسبه، با تشکر از قبل
    آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
    ساختنی است.
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۵-۲۳، ۰۴:۰۰ عصر)parasto_gh نوشته است: من نیازم خیلی فوریه، چند تا مقاله می خوام درباره پدافند غیر عامل در شهرسازی، علی الخصوص در برنامه ریزی منطقه ای و سطح کلا، عناوینی همچون، پدافند غیرعامل، ایمن سازی، برام مناسبه، با تشکر از قبل
    دوستان فعلا در این تاپیک پیام ندید
    به دلایلی تا اطلاع بعدی تاپیک فعالیت نداره
    موفق باشید

پاسخ
    (۱۳۹۱-۵-۷، ۰۹:۰۸ عصر)lVlOHAMMAD نوشته است: موضوع: بررسی اثرات تغییر کاربری اراضی شهری(یه مقدار خودم کلی ترش کردم)
    قسمت سوم
    قسمت چهارم
    قسمت پنجم

ممنونم آقا محمد واقعا ممنون ، هنوز فایل ها را مطالعه نکردم که ببینم چقدر برام مفیده ولی اینکه آدم بتونه وقت خودشون برای دیگران صرف کنه اونم کسی که نمیشناسه خیلی ارزشمنده . اینم یه نوع ایثاره ، افتخار میکنم که دوستای اینطوری داشته باشه بازم ممنون
    (۱۳۹۱-۵-۲۳، ۰۴:۰۰ عصر)parasto_gh نوشته است: من نیازم خیلی فوریه، چند تا مقاله می خوام درباره پدافند غیر عامل در شهرسازی، علی الخصوص در برنامه ریزی منطقه ای و سطح کلا، عناوینی همچون، پدافند غیرعامل، ایمن سازی، برام مناسبه، با تشکر از قبل

سلام ، دوست عزیز من یه فایل در مورد این موضوع در آرشیوم دارم البته مال خودم نیست و از اینترنت گرفتم براتون میزارم شاید مفید باشه .

فایل‌(های) پیوست شده
    .docx   New Microsoft Office Word Document (2).docx (اندازه: 35.16 KB / تعداد دفعات دریافت: 99)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh ، 0RKIDEH
    با سلام.من موضوع پایان نامم " بررسی تاثیر مبلمان شهری در ارتقاء کیفیت ادراکی و بصری فضای شهری " است.دنبال نمونه کار شده ایرانی یا خارجی می گردم.واقعا ممنون می شم اگر کمکی بکنید.
    با تشکر فراوان

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۵-۲۳، ۰۷:۵۳ عصر)noori_ghazal نوشته است:
      با سلام.من موضوع پایان نامم " بررسی تاثیر مبلمان شهری در ارتقاء کیفیت ادراکی و بصری فضای شهری " است.دنبال نمونه کار شده ایرانی یا خارجی می گردم.واقعا ممنون می شم اگر کمکی بکنید.
      با تشکر فراوان

سلام دوست عزیزشما میتونید با ما در طرح ایجاد بانک مقالات همراه باشید تا علاوه بر گرفتن یوزرپسورد و سرچ اطلاعاتتون، با به اشتراک گذاری اونها بانک اطلاعاتیتونو افزایش قابل توجهی بدید
      http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...2#pid33242

پاسخ
      من یه سری مقاله از Brian Goodey میخوام ولی نمیتونم پیدا کنم.میشه کمکم کنید؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        مرسی ممنون
        آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            ***طرح ویژه ایجاد بانک مقالات و کتب انگلیسی*** ایلیا 61 27,500 ۱۳۹۲-۴-۴، ۱۱:۵۱ صبح
          آخرین ارسال: mahan
            آموزش نحوه دانلود مقالات از سایت های Ebsco , ProQuest ایلیا 4 10,037 ۱۳۹۱-۱۰-۱۲، ۰۶:۲۴ عصر
          آخرین ارسال: ایلیا
            معرفی 43 پایگاه دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی ایلیا 0 2,761 ۱۳۹۱-۵-۲۷، ۰۵:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان