امتیاز موضوع:
  • 90 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه طراحی پلان پارکینگ (هدیه : اکانت عضویت ویژه 6 ماهه ایران شهرساز)
(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۱۲:۱۱ صبح)geo نوشته است:
(۱۳۹۱-۴-۲۴، ۱۱:۴۰ عصر)esfanex نوشته است: پلان پیشنهادی دوستتون خیلی خوبه فقط
1-درب پارکینگ شرقی از جنوبی ترین قسمت شروع میشه بلافاصله درب ساختمان
2-زیر زمین تا انتها لازم نیست خاکبرداری بشه
3-جای راه پله عوض میشه
4- باید روی ارتفاعتون فکر کنید حتی اگر همکف و 6 طبقه باشه 6*3.2+2.4=21.6 بدون جان پناه و دستگاه پله بام

به پاس قدردانی از همفکری شما دوست عزیز و طبق قولی که داده بودم، اکانت عضویت ویژه  6 ماهه برای جنابعالی فعال گردید.

در خصوص گودبرداری زیزمین، درست می فرمایید و فقط قسمت پی سازه گودبرداری خواهد شد.

طبق دستور نقشه فعلی، 18.1 متر مجازیم .

فکر نکنم ارتفاع جان پناه و خرپشته جز ارتفاع حساب بشه، چون اگر عکس دستور نقشه را که در صفحه قبل گذاشتم نگاه کنید، ارتفاع 18.1 متر را بدون این دو حساب کرده است.

طبق محاسبه ای که کردم و کد 0.00 که در تراز 1.75+ هست، ما نسبت به کوچه 16 متری باید 2.25 متر گودبرداری کنیم که 1 متر آن فونداسیون خواهد شد و کف تمام شده زیر زمین 1.25-
پایین تر از کوچه خواهد بود.

من روی صحبتی که دوستان گفتند حتی اگر تراکم هر طبقه 50% باشه، می توان زیر زمین را 60 % گرفت، اومدم با اتوکد 2 تا پلان با 5 و 6 پارکینگ در زیر زمین در نظر گرفتم.

خوشحال میشم اگر شما و سایر دوستان نظرتان را در مورد این پلان ها اعلام نمایید:

1- تعبیه 5 پارکینگ در زیر زمین + 3 پارکینگ در همکف ( همکف 90 متر مسکونی میشه)

این نقشه با در نظر گرفتن تراکم 60% در تمامی طبقات ترسیم شده.

فایل اتوکد را هم پیوست می کنم:

[تصویر:  n1gej5c3kctk5vjx0lsr.jpg]

میشه یکی توضیح بده که با توجه به شیب و اینکه دسترسی با رمپ به طبقه زیرزمین موجوده
دقیقا چطور ماشین ها به طبقه اول میرسن ("^_^) .... چون اگه بخوایم به طبقه اول برسیم باید یه پل روی حیاط بیاد که ما رو از خیابون به طبقه همکف برسونه ، یا از سمت شرق دسترسی به پارکینگای طبقه اول ممکن باشه ولی کلا ورودی برای طبقه اول در نظر گرفته نشده .
فکر میکنم اصلا رو این موضوع فکر نشده ...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان ایل اتو کدبیس شهر شیرازو احتیاج دارم برای تحلیل سایت پلان فرودگاه شهید دستغیب alireza 2 2,549 ۱۳۹۳-۷-۲۹، ۰۷:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      بیایید با هم طراحی کنیم با جایزه 6 ماه عضویت ویژه که هزینه اش را خودم میدم زمردیان 0 980 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۴:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      پلان معماری میدان نقش جهان اصفهان،نماهای میدان،و سایت پلان،اطلاعاتی در خصوص اندازه و alireza 0 6,148 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۱:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      پلان ومقطع موزه سانتوری mehman 6 6,391 ۱۳۹۱-۱۰-۲۶، ۰۶:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: mehman
      پلان بازار با فرمت dwg SA E ED 1 3,893 ۱۳۹۱-۹-۲۱، ۰۲:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: MEHRAZZZ
      سایت پلان و پلان مجتمع مسکونی رو شیب رو داره کمک کنید hanakhanoom 1 2,727 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۰:۱۷ صبح
    آخرین ارسال: ماراویا
      درخواست نقشه برای زمین 250 متری شمالی تک واحدی با 4 پارکینگ زیر پیلوت زیربنا 120 meisamya 0 1,768 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۱:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: meisamya
      درخواست پلان معماری منطبق بر مقررات ملی برای آزمون نظام dely_sh 1 5,130 ۱۳۹۱-۶-۲۶، ۱۱:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: dely_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان