امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات و انتقادات خود را درباره شماره اول فصلنامه ایران شهرساز اینجا بنویسید
به نظرم مطالب آموزشی که تو مجله قرار می دین رو ادامه دار کنید تا انگیزه مخاطب واسه دنبال کردن شماره بعد افزایش پیدا کند.26
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، Elham.A
(۱۳۹۱-۳-۲۰، ۱۱:۴۴ صبح)parasto_gh نوشته است: سلام دوستان عزیزم. با عرض شرمندگی من مدت طولانی هیچ فعالیتی در در این انجمن نداشتم و عذر خواهی خودم همینجا اعلام می کنم. دلیلش هم نبودن وقت و مشکلات شخصی بوده.
اول از همه خیلی خیلی تبریک می گم به خاطر کار گروهی و فوق العاده بچه ها. از مهندس دهقان عزیز مهندس الی و مهندس شهرساز هم نهایت تشکر رو دارم. واقعاً تا خود آدم نره تو اینجور کارها نمو تونه درک کنه که چه قدر سخت و وقت گیره.
به نظر من این شماره مجله در جایگاه شماره اول، بسیار عای انجام شده و انتظار اینکه از همین اول مثل یک نشریه بین المللی عمل کنه انتظاری بیهوده است.
اینکه از اول یه تیم حرفه ای داشته باشی و مجله حرفه ای بزنی بیرون افتخار نیست، اما اینکه با کمترین امکانات و تلاش صادقانه و بی دریغ بچه ها روز به روز و شماره به شماره پیشرفت کنی، واقعاً افتخار بزرگیه.
در کل پیشنهاد شخصیه من اینه که این نشریه رو به سمت و سویی پیش ببریم که روزی بتونیم اون رو چاپ کنیم.
بنابراین، به نظر من فراخوان مقاله نویسی بدید تو انجمن که بچه ها مقالاتی که خودشون می نویسن رو در قالب و فرمتی متناسب به نشریه ارائه بدن.
البته با توجه به اینکه مخاطبان اینترنتی علاوه بر بار علمی دنبال مطالب دیگری هم هستند، پیشنهاد می کنم از مطالب روز دنیا استفاده بشه. روشهایی که در امور شهرسازی دیگر کشور ها استفاده میشه، نوع اداره شهرداریهاشون، نوع طرح هاشون، شکل شهرهاشون و هزاران مطلب جدید و جالبی که کسی ازش خبر نداره می تونه مجله رو کامل کنه.
در هر صورت موفق و پیروز باشید.
ممنونم از شما مهندس.ما یه عذرخواهی هم به شما بدهکاریم، مطلب شما قرار بود درج بشه که یک اصلاح که نگم خلاصه سازی میخواست که به دلیل نبودنتون نتونستیم از مطلب شما استفاده کنیم.ایشالا در شماره دوم این کار صورت بگیره و از زحمت شما هم قدردانی بشه.از نظرات خوبتون هم ممنون.
(۱۳۹۱-۳-۲۰، ۱۱:۵۹ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: به نظرم مطالب آموزشی که تو مجله قرار می دین رو ادامه دار کنید تا انگیزه مخاطب واسه دنبال کردن شماره بعد افزایش پیدا کند.26
بله قصد ما هم همینه مهندس، اصلا یکی از ویژگی های ما اینه که دوستان شهرساز بخصوص ایران شهرساز میتونن در اینجا بدون سختی بیرون مطالب خودشون رو درج کنن.البته ما هم سختگیری هایی داریم.مطالب آموزشی رو هم دوستان مختلف کار کردن یکی این موضوع یکی موضوع دیگه اینجوری از همشون در شماره های مختلف استفاده میشه.ممنون از شما.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza
من شرمندتونم که اون روزا نتونستم مطلبم رو خلاصه کنم. امیدوارم بتونم مطالب بهتری رو واسه شماره بعدی خدمتتون بدم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Elham.A
سلام دوستان خوب منم یه بار دیگه به ثمر نشستن زحمات دوستان ایران شهرساز رو تبریک میگم
من نقد و انتقادهای همه ی دوستان رو خوندم وخوب طبیعتا در مبحث نقد هرکسی سلیقه و نظری داره و نظرات هرکسی با دیگران متفاوت،ولی از نظر من همه ی نظرات عالی و به جا بودن.صد در صداین فصل نامه خالی از نقص نیست چون انتشار اولش بوده و به راحتی میتونم بگم با داشتن اعضای چند هزار نفری سایت با وجود قراردادن تاپیک های متعدد توسط مسئولان فصلنامه اما به چشم هم می تونیم ببینیم که با این همه عضو تنها تعداد اندکی از اعضا همکاری کردن مسلما تهیه یه فصلنامه به همکاری بیشتر از اینها نیاز داره تا به بهترین تبدیل بشه.من خودم فعلا نمیتونم نقدی بر این فصلنامه داشته باشم چون واقعا وقت نکردم همه مطالبش رو مطالعه بکنم ولی جای تقدیر داره از دوستانی که نقد منطقی و به جایی رو بر این فصلنامه داشتن و زاشون تشکر میکنم. از همین جاهم واقعا از مسئولان فصلنامه هم تشکر میکنم برای همه ی زحماتی که برای این فصلنامه کشیدند و هم ازشون معذرت میخوام که نتونستم بهشون کمک کنم
من تنها میخوام یه چیزی رو بگم که سعی کنیم همه چی رو با آرامش وصلح حل کنیم و نه با جنگ ودعوا بهترین نظرات با کوچکترین تندی ارزش خودشون رو از دست میدن من به عنوان کوچکترین عضو سایت از همه میخوام که دست به دست هم بدیم و فصل نامه بعدی رو به بهترین تبدیل کنم اولین فصلنامه ایران شهرساز چه خوب چه بد منتشر شداین اولین قدم بود ما باید باهم کاری بکنیم که به آخرین قدم تبدیل نشه و فصلنامه بعدی بهترین باشه
درپایان امیدوارم که حرفای من باعث رنجش کسی نشه5
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Elham.A ، Shahrsaz67 ، ایلیا ، parasto_gh
سلام دوستان

به درخواست یکی از مدیران سایت ایمیلی به خانم دکتر جمالپور دکترای دانشگاه تهران و یکی از بزرگان شهرسازی زدم و ایشان نظرشان را در مورد فصلنامه ارسال نمودند که با اجازه ایشان در سایت درج میکنم.

سوال اینجانب:

سایت ایران شهرساز برای اولین بار فصلنامه ای را با همکاری اعضا منتشر نموده است و با توجه به اینکه نظرات شما برای سایت خیلی اهمیت دارد لطفا نظر با ارزش تون را درباره شماره اول فصلنامه ایران شهرساز برای درج در سایت بفرمایید.

با سپاس
علیرضا دهقان مدیر ایران شهرساز

جواب دکتر جمالپور:

نقل‌قول: آقای مهندس دهقان عزیز

سلام. ممنون که مرا هم در شادی افتخارتان سهیم کردید. در اوضاع و احوال امروز جامعه ی شهرسازی، هر گام کوچک و هر قلم زدنی در این حوزه، ستودنی است.
امیدوارم شاهد درخشش روزافزون شما باشم.

ارادتمند بیتا جمالپور
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، farza ، Elham.A ، Shahrsaz67
با سلام و خسته نباشید و تبریک برای کار ارزشمند شما خیلی عالی بود براتون آرزوی موفقیت می کنم فقط می خواستم بژرشم اگه ما هم مطالبی داشته باشیم برای چاپ چطوری می تونیم برای شما بفرستیم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۴-۱، ۰۹:۵۸ صبح)fs27 نوشته است: با سلام و خسته نباشید و تبریک برای کار ارزشمند شما خیلی عالی بود براتون آرزوی موفقیت می کنم فقط می خواستم بژرشم اگه ما هم مطالبی داشته باشیم برای چاپ چطوری می تونیم برای شما بفرستیم؟
    با سلام به شما دوست عزیز.این آدرس شما رو راهنمایی میکند.
    http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...1#pid28541

پاسخ
    slm man daneshjoye term 2 shahr sazi hastam taze to in site ozve shodam khoshhal misham mano yekami toye karha rahnamaee konid va matale jadid ro baram befrestid .

email:fereshte.dehghan71@yahoo.com 1
    آخرین ارسال های من :

ممنونم ازتوجه شما35
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۳-۳۱، ۰۵:۰۶ عصر)AliReza نوشته است: سلام دوستان

به درخواست یکی از مدیران سایت ایمیلی به خانم دکتر جمالپور دکترای دانشگاه تهران و یکی از بزرگان شهرسازی زدم و ایشان نظرشان را در مورد فصلنامه ارسال نمودند که با اجازه ایشان در سایت درج میکنم.

سوال اینجانب:

سایت ایران شهرساز برای اولین بار فصلنامه ای را با همکاری اعضا منتشر نموده است و با توجه به اینکه نظرات شما برای سایت خیلی اهمیت دارد لطفا نظر با ارزش تون را درباره شماره اول فصلنامه ایران شهرساز برای درج در سایت بفرمایید.

با سپاس

جواب دکتر جمالپور:

سلام. ممنون که مرا هم در شادی افتخارتان سهیم کردید. در اوضاع و احوال امروز جامعه ی شهرسازی، هر گام کوچک و هر قلم زدنی در این حوزه، ستودنی است.

ارادتمند بیتا جمالپور

خیلی ممنون از زحمات و پیگیریتون آقای مهندس واقعا باعث افتخاره اساتید برجسته ای مثل خانم دکتر جمالپور هم مارو قابل دونستند و راجع به فصلناممون نظر دادند.
      امیدوارم بازهم بتونیم از نطراتشون استفاده کنیم.

آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
      پاسخ
       سپاس شده توسط JAVAD4050
      (۱۳۹۱-۴-۴، ۱۰:۴۳ صبح)Elham.A نوشته است:
      (۱۳۹۱-۳-۳۱، ۰۵:۰۶ عصر)AliReza نوشته است: سلام دوستان

سوال اینجانب:

با سپاس

جواب دکتر جمالپور:

ارادتمند بیتا جمالپور

خیلی ممنون از زحمات و پیگیریتون آقای مهندس واقعا باعث افتخاره اساتید برجسته ای مثل خانم دکتر جمالپور هم مارو قابل دونستند و راجع به فصلناممون نظر دادند.
      امیدوارم بازهم بتونیم از نطراتشون استفاده کنیم.

ممنون از شما

ایشان با درخواست سایت برای همکاری موافقت کردند و هر سوالی دوستان داشته باشند بپرسند تا جواب ایشان را به اطلاع دوستان برسانیم.

پاسخ
       سپاس شده توسط Elham.A ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        لیست وبلاگ ها و سایتهایی که لینک دانلود فصلنامه ایران شهرساز را درج کرده اند فصلنامه 5 18,036 ۱۳۹۱-۸-۶، ۱۰:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: فصلنامه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان