امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود درسنامه سازه در معماری مرکز معماری ایران
دوستان این درسنامه شامل خلاصه کتاب سازه در معماری دکتر محمود گلابچی است.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dely_sh ، 0RKIDEH ، alireza ، atelieahjam ، sanam2755 ، atiiyeh94
salam,file eshkal dare mishe barrasi befarmaiee,mamnoun,

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۸-۱۹، ۰۱:۱۰ صبح)dely_sh نوشته است: salam,file eshkal dare mishe barrasi befarmaiee,mamnoun,

سلام
بررسی شد مشکلی نداره
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
من نمی تونم فایل باز کنم لطفا راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۰۳:۱۹ صبح)سعادت ش نوشته است: من نمی تونم فایل باز کنم لطفا راهنمایی کنید

سلام
    فایل دانلود و باز شد و مشکلی وجود نداشت.
    لطفا دوباره دانلود کنید اگر مشکل تان باقی بود تا ایمیل گردد.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست غیر رایگان جزوه تنظیم شرایطی حمیدرضا ایزدی مرکز معماری ایران ehsan12 3 4,574 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۳:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: haniiiii
      درخواست غیر رایگان جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 9 5,812 ۱۳۹۵-۱۰-۶، ۰۲:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان دانلود جزوه سازه های مشبک فضایی MHAKBARI 4 6,621 ۱۳۹۵-۱-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
      غیر رایگان جزوه تنظیم شرایط محیطی ارشد معماری پارسه maj5 4 7,474 ۱۳۹۴-۱۱-۲۴، ۱۲:۰۲ عصر
      درخواست غیر رایگان جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری. ehsan12 5 4,032 ۱۳۹۴-۸-۲۵، ۱۰:۱۶ صبح
      جزوه فناوری‌های نوین کامل و پر شده استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 0 1,617 ۱۳۹۴-۸-۴، ۱۰:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: ehsan12
      غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت دوم و پایانیvip shamim 4 7,137 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      جزوه ریخت شناسی اماکن مذهبی در طول تاریخ MHAKBARI 0 1,872 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      جزوه جدید و خلاصه برای مرور معماری معاصر ایران MHAKBARI 0 2,560 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۴ عصر
      کارگاه و خلاصه کتاب معماری بایونیک MHAKBARI 0 1,893 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۱۰:۰۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان