امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصتی طلایی در ایران شهرساز==>>رتبه 1 برنامه ریزی شهری 1391 جواب سوالات شما را می دهد
سلام.من دانشجوي ترم 5 برنامه ريزي اجتماعي علامه هستم.ميخواستم واسه ارشد برنامه ريزي شهري بخونم.ولي همه ميگن بچ
ه هاي شهر سازي هستن كه رتبه هاي خوبي رو ميتونن بيارن.به نظر شما من ميتونم اميد داشته باشم يكي از رتبه هاي خوبو كسب كنم ؟ميشه ليت كامل منابعي رو كه خونديد و درصداتونو بگين؟ممنون ميشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۳-۹، ۱۲:۲۴ عصر)archi001 نوشته است: سلام مهندس اسفندیاری شما واسه مرحله دوم چی میخونین؟؟؟؟؟؟یعنی باید اسکیس تمرین کرد؟فرمول حفظ کرد؟؟ یا کتاب وجزوه خوند؟؟؟ما بچه های شهرستان که از پایتخت دوریم رو راهنمایی کنین.ممنون میشم...

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام 113خسته نباشی،مهندس لطف میکنی لیست منابعی که خوندی روبر معرفی کنی7

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام دوست عزیز
        به نظر شما چه کتابهایی میتونن جایگزین مناسبی برای "نظریه های شهر و پیرامون- پاپلی یزدی" و همینطور " اصلاح نظام مدیریت-مهدیزاده" باشه. من این کتابهارو پیدا نکردم
        ممنون

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام.حقیقتش هیچ کتابی شاید جای این دو تا رو نگیره و هرجور شده گیر بیار بخونشون.ولی کتاب اصلاح نظام شباهت هایی با کتاب برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری داره که متاسفانه اینم کمیاب شده ولی اون قسمت هایی که مربوط به ایران توی این برنامه ریزی راهبردی نیست.ولی مهما حتما بخون هر دو رو
        آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza
        سلام دوست عزیزم
        من پارسال کنکور برنامه ریزی دادم رتبه 500 کسب کردم ولی تو مرحله دوم اصلا موفق نبودم ینی راستش اصلا براش تلاش نکردم. ولی امسال میخام هرطور شده با یه رتبه عالی قبول بشم. روزی چند ساعت باید درس بخونم؟؟ چطور باید بخونم؟؟ اگه ریاضی به طور کل بزارم کنار خیلی ضرر میکنم؟؟ البته آمار بخونم. الانم تقریبا روزی 5 ساعت میخونم. آخه کارای رساله کارشناسیمم مونده. راستی لیسانسم معماری

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام

لطفا در خصوص فرق رشته برنامه ریزی شهری از زیر مجموعه هنر و برنامه ریزی شهری از زیر مجموعه علوم اجتماعی مختصری شرح دهید .واقعا نیاز دارم بدانم چه تفاوتی با هم دارند؟ بسیار سپاسگزارم.

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            سلام
            من فارغالتحصیل عمران نقشه برداری ام
            می خوام واسه ارشد شهرسازی بخونم
            به نظر شما میشه قبول شد؟

آخرین ارسال های من :
              پاسخ
              سلام.بله چرا که نه.بستگی داره از کی شروع کرده باشی و چی خونده باشی

پاسخ
              با سلام .من هم مشکلم همینه.لیسانسم مکانیک هست.فقط به خاطره علاقم میخوام شهرسازی بخونم.تازه شروع کردم با کتابه خلاصه مباحث 42کتاب.تنها نقطه قوتم ریاضی و زبانه.ممنون میشم از راهنماییتون.موفق باشید

آخرین ارسال های من :
                پاسخ

موضوع‌های مشابه…
                موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,082 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
                آخرین ارسال: mamamama
                  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,302 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
                آخرین ارسال: mtr6510
                  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,355 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
                آخرین ارسال: alireza
                  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,306 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
                  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,177 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,523 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
                آخرین ارسال: shivashf
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,726 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
                آخرین ارسال: udesigner
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,574 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
                آخرین ارسال: payam_km
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,632 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
                آخرین ارسال: rikhtehgaran
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,593 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
                آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان