امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصتی طلایی در ایران شهرساز==>>رتبه 1 برنامه ریزی شهری 1391 جواب سوالات شما را می دهد
سلام .تبریک میگم قبولیتونو .می خواستم سوال کنم درصد آزمون تشریحی و تحلیلی رو از کجا باید ببینیم.مرسی
با سلام .میشه برای امار فقط کتاب پارسه رو خوند .منظورم اینه که کامله .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    ویرایش: تبلیغ

لطفا سوالاتی که منجر به تبلیغ میشود را خصوصی بیان کنید. با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    لطفا درصدهایی که زدین بفرمایید؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام خسته نباشيد وتبريگ ميگم

فارغ التحصل جغرافيا گرايش ژئومورفولوژي هستم

مي خواستم بدونم كه شنيدم به بچه هاي جغرافياي شهري معماري اقتصاد علوم اجتماعي مهر شهرسازي ميدن اما نمي دونم كه به گرايش ما هم تعلق مي گيره يا نه؟

اينكه پروانه ي اشتغال به كار در 4 درجه پايه 3 پايه 2 پايه 1 و ارشد بر طبق سوابق كاري و....... صادر مي شه درسته؟

و براي ما بعد از فارغ التحصيلي تو ارشد برنامه ريزي پروانه ي اشتغال به كار صادر مي شه؟

و تو همه درجه ها مي تونيم بگيريم؟

آيا يه مهندس برنامه ريز هم مهندس طراح هم مهندس ناظر هم مهندس اجرا هستش؟
    181
    مرسي از لطفتون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      با سلام
      جناب آقای مهندس اسفندی اگه امکانش هست منابع رو برام ایمیل کنید:pouya_af@yahoo.com
      با تشکر فراوان

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۷-۹، ۰۲:۱۳ عصر)yazmin نوشته است: سلام
      لطفا درصدهایی که زدین بفرمایید؟

سلام کارنامه مهندس اسفندی در سایت هست میتونید دانلود کنید (سرچ کنید)
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      سلام آقای اسفندی1
      می شه لطف کنید و منابع خیلی مهم رو برام میل بزنید..در واقع منبعی که در الویت هستن..چون دانشگاه و رتبه ی خاصی مد نظرم نیست که وقت زیادی بذارم و فرصتم خیلی کم هست.ممنون می شم از لطفطون 5..(samaneh.nejadi@yahoo.com)

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام آقای اسفندی، ببخشید میخواستم بدونم آزمون که میدادید رتبه هاتون تو چه حدود بوده؟! ممنون

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام اقای مهندس میشه منابع برنامه ریزی شهری رو بهم میل کنید
          aysay_25a67@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام آقای مهندس اسفندی . اگه ممکنه منابع برنامه ریزی شهری رو به ایمیلم بفرستید متشکرم
          ایمیل:maedetorfe@yahoo.com

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,089 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
          آخرین ارسال: mamamama
            چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,310 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
          آخرین ارسال: mtr6510
            سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,356 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,308 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
            دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,178 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,526 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
          آخرین ارسال: shivashf
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,728 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
          آخرین ارسال: udesigner
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,576 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
          آخرین ارسال: payam_km
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,637 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
          آخرین ارسال: rikhtehgaran
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,597 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: