امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصتی طلایی در ایران شهرساز==>>رتبه 1 برنامه ریزی شهری 1391 جواب سوالات شما را می دهد
آمار و به خصوص مدل ها و فنون برنامه ریزی مهم اونم خیلی ولی ریاضی حقیقتش من که نخوندم.برای همه درسا که باید وقت گذاشت ولی زبان اگه ضعیفین بیشتر بخونید.خوبی آمار هم اینه که با خوندن چندتا کتاب مشخص میشه راحت بین50-70 زد.درسای ضریب 3 بیشتر وقت می خوان ولی سعی کنید همه درساتون تو یک رنج درصد باشه و یکی از درسارو خیلی قوی کنید که اون میشه برگ برندتون.3
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
11326
بسیار افرین26

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    من دانشجوی ترم 6 شهرسازی دانشگاه آزاد هستم و قصد دارم در کنکور امسال شرکت کنم خیلی چیزی بارم نیست به خاطر دانشگاه و استادامون و دوست دارم ادم موفقی هم در کنکور باشم یک سوال دارم اگه ممکنه راهنمایی کنید با توجه به اینکه شما در موسسه پارسه بودید پارسه را ثبت نام کنم یا خانه شهرسازان؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      با سلام و تبریک
      من الان ترم 5 کارشناسی هستم...ممنون میشم منو راهنمایی کنید که از الان چه منابعی رو مطالعه کنم و چطور از الان شروع کنم.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام.به نظرم از کتاب های پایه شروع کنید مثل تاریخ شکل شهر و از شار تا شهر.البته الان زوده واسه کنکور خوندن.زیان و قوی کن ولی بشین کتاب های لینچ بخون مثلا یا بعضی کتاب های طراحی شهری و چون دید تو بیشتر باز میکنه و باعث میشه برای خوندن کنکور خیلی کارت راحت بشه.

پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، ایلیا
        با سلام و تشکر از شما من کارشناسی نرم افزار خوندم و تصمیم دارم ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای بخونم اما نمیدونم از چه کتابایی شروع کنم و چطور برنامه ریزی کنم تا بتونم امسال ارشد قبول بشم ممنون میشم اگر راهنماییم فرمایید.7

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام و سپاس از زحمات شما

زمانی که دانشگاه حضور داشتید و فرصت زیادی نداشتین چه طور برنامه ریزی میکردین که روزی 7-8 ساعت بخونید؟

ممنون

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            سلام.من چون قزوین درس می خوندم و بعد از کلاس با دوستام می رفتیم خونه و اونا هیچ کدوم کنکور نمی دادند منم درس نمیخوندم ولی روزایی که تهران بودم جبران می کردم.دانشگاه واحد کم بردارید.کارای گروهی مثل طرح و اون اوایل ترم زود ببرید جلو تا آخر ترم وقت نگیره ازتون و تا اونجا که می تونی با کسایی هم گروه شو که کنکوری نیستن.ولی هیچ کلاسیو نپیچون مخصوصا طرح و چون ما خودمون می خواستیم کمتر بریم سره کلاس طرح 5 که آماده سازی بود ولی خوشحالم که رفتم سر کلاس چون سوال مرحله 2 آماده سازی بود.3

پاسخ
             سپاس شده توسط nazanin.gh ، alireza
            با سلام
            من لیست منابعی رو که واسه ارشد برنامه ریزی شهری لازمه رو می خواستم، اگه لطف کنید ممنون می شم. اینم ایمیلمه:
            s.danishwer@gmail.com

آخرین ارسال های من :
              پاسخ
              سلام آقای اسفندی
              میشه لطف کنید بهترین منابع رو برای درس های زبان تخصصی, تاریخ,مبانی اصول معماری,طراحی شهری برای شرکت در کنکور ارشد معرفی کنید
              پیشا پیش تشکر میکنم

آخرین ارسال های من :
                پاسخ

موضوع‌های مشابه…
                موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,038 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
                آخرین ارسال: mamamama
                  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,277 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
                آخرین ارسال: mtr6510
                  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,352 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
                آخرین ارسال: alireza
                  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,301 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
                  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,171 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,523 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
                آخرین ارسال: shivashf
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,720 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
                آخرین ارسال: udesigner
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,566 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
                آخرین ارسال: payam_km
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,608 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
                آخرین ارسال: rikhtehgaran
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
                آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان