امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip)
(۱۳۹۱-۱۰-۱۲، ۰۳:۴۰ عصر)galiver2007 نوشته است:
من فایلهایی که گفتمو فرستادم... امیدوارم مفید باشه...
من شدیدا به طزح تفصیلی منطقه 8 اصفهان نیاز دارم...کاش یکی کمکم میکرد...2

سلام

5000 امتیاز بابت ارسال فایلتون به شما اهدا شد

در لینک زیر درخواست دهید

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1036
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط galiver2007 ، atelieahjam
(۱۳۹۱-۳-۴، ۰۳:۳۹ صبح)afsane dehghani نوشته است:
(۱۳۹۱-۳-۴، ۱۲:۴۵ صبح)farza نوشته است: سلام من نقشه طرح تفصیلی مصوب سال 75 رو دارم و گزارشهایی ام دارم اما مربوط به منطقه 1و3 میشه فقط، اگر مشکلی رو حل می کنه بفرستمشون

ممنون دوست عزیز، لطف می کنید، باید امیدوار باشم که دوستای دیگه مثل شما، نقشه های حدید و کل مناطق و طرح حامع رو داشته باشند
سلام
من تازه عضو شدم
نقشه طرح تفصیلی که بر روی نقشه هوایی سال 75 !!!!! طراحی شده و هنوز به مناطق ابلاغ رسمی نشده رو دارم ( کل مناطق )
واسه خودم خیلی جالبه که چرا روی نقشه هوایی سال 75 ؟ ظاهرا رویه تبدیل عکس به نقشه یه 5 سالی طول کشیده و طرح هم 5 سال دیگه ....!!!! سال 82 عکس هوایی جدید گرفته شده و نقشه اون هم تهیه شده ولی به دلیل اینکه شهرداریهای مناطق تا اون تاریخ از نقشه 75 استفاده کردند و تطبیق این دو نقشه صورت نگرفته ، عملا نقشه سال 82 از دور خارج شده
اگر کسی خواست میتونم در اختیارش قرار بدم البته نقشه های من dwg هستند و با حجم بالا

سلام
من کل نقشه هار رو دارم بصورت فایل dwg . این طرح مصوب سال 75 نیست و فقط عکسبرداری هوایی تو اون سال انجام شده و تبدیل عکس به نقشه یه 5 سالی طول کشیده !! و خود طرح هم یه 5 سال طول کشیده و عملا امسال در اختیار شهرداریها قرار گرفت که سال 92 ابلاغ میشه ...
سال 82 مجدد عکسبرداری انجام شد که خوب خیلی به روز تر از 75 بود ولی بخاطر اینکه شهرداریهاجسته و گریخته از نقشه سال 75 استفاده کردند و تطبیق این دو نقشه هوایی(75 و 82) بدلیل خطاهایی که که در فتوگرامتری و تبدیل به نقشه رخ میده ، صورت نگرفته و طرح تفصیلی روی همون نقشه 75 باقی مونده و روی نقشه 82 نیومده ....!!!
عملا در شهرداریها پروسه طراحی ، تدوین بودجه و .... بر روی عکسهای گوگل ارت انجام میشه که خوب باعث تاسفه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۳-۴، ۱۲:۴۵ صبح)farza نوشته است: سلام من نقشه طرح تفصیلی مصوب سال 75 رو دارم و گزارشهایی ام دارم اما مربوط به منطقه 1و3 میشه فقط، اگر مشکلی رو حل می کنه بفرستمشون
    سلام ،ممنون می شم اگر برام بفرستید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام من این فایل و با تیتر طرح تفصیلی و جامع اصفهان الان خریداری کردم
      اما میبینم همش مال منطقه ۱ ،۳ هستش...... چرررررراا ذکر نکردید منطقه ۱ ، ۳ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۱۲:۳۰ صبح)mahdisi60 نوشته است: سلام من این فایل و با تیتر        طرح تفصیلی و جامع اصفهان   الان خریداری کردم
      اما میبینم همش مال منطقه ۱ ،۳  هستش...... چرررررراا ذکر نکردید منطقه ۱ ، ۳  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
      هزینه واریزی را بفرستید تا به حسابتان برگشت بزنم

پاسخ
      na,,,,,file gis ya autocad mantaghe 2 esfahan ro nadarid?

پاسخ
      (۱۳۹۳-۱۱-۲۱، ۱۲:۳۷ عصر)mahdisi60 نوشته است: na,,,,,file gis ya autocad mantaghe 2 esfahan ro nadarid?

سلام خیر نداریم

پاسخ
      سلام من مطالعات کالبدی منطقه 3اصفهان ومیخواستم میشه کمکم کنیدممنون

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۳-۴، ۱۲:۲۶ عصر)farza نوشته است:  طرح تفصیلی و جامع اصفهان
        تصویری از فایلها:

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

سلام
        میخواستم بدونم نقشه (کامل) عقب نشینی منطقه 6 اصفهان در این فایل موجوده ک بخرم؟ و اینکه مربوط به چه سالیه؟
        ممنون از توجهتون

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۴-۱۲-۸، ۰۱:۲۳ صبح)Faraasal نوشته است:
          (۱۳۹۱-۳-۴، ۱۲:۲۶ عصر)farza نوشته است:  طرح تفصیلی و جامع اصفهان
          تصویری از فایلها:

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

سلام
          میخواستم بدونم نقشه (کامل) عقب نشینی منطقه 6 اصفهان در این فایل موجوده ک بخرم؟ و اینکه مربوط به چه سالیه؟
          ممنون از توجهتون

سلام
          متاسفانه ارسال کننده الان در دسترس نیست که جواب شما داده شود و ما هم اطلاع دقیقی از فایل نداریم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 5,950 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
          آخرین ارسال: nneda65
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی قزوین vip saeed nasiri majd 3 10,218 ۱۳۹۵-۸-۱۹، ۱۰:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: maryamghorbani813
            غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 4 4,460 ۱۳۹۵-۷-۲۳، ۰۳:۱۴ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            نیازمند طرح پروژه کارگاه برنامه ریزی شهری j.sevda66 0 917 ۱۳۹۵-۲-۲۰، ۰۱:۳۶ صبح
          آخرین ارسال: j.sevda66
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,143 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 4 12,164 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۶ عصر
          آخرین ارسال: maz.
            غیر رایگان طرح تفصیلی اردبیل mehdime007 11 12,101 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۰۶:۳۳ عصر
          آخرین ارسال: علی صبا
            اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 4 8,282 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۰:۴۲ عصر
          آخرین ارسال: atings
            طرح جامع یزد --گزارش word ماراویا 2 4,675 ۱۳۹۴-۸-۳۰، ۰۳:۴۸ عصر
          آخرین ارسال: maryam heshmat
            درخواست رایگان طرح تفصیلی manabrk 0 1,006 ۱۳۹۴-۸-۱۵، ۱۰:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: manabrk

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان