امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال آزاد طراحی شهری 90 با پاسخ تشریحی
یکسری مشکلات برام پیش اومده برا همین نیستم دعام کنید که بیشتر از همیشه محتاج دعام

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   90www.iranshahrsaz.com(marked).rar (اندازه: 1.5 MB / تعداد دفعات دریافت: 672)
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atoosa.marzban ، sharmin ، archiman ، elham90 ، setareyemashreghi ، Brightness ، Arch Mahmoud ، Mohandes90 ، bahareh. ، MouhammadMILAD ، soodabehsa
(۱۳۹۱-۲-۱۹، ۱۱:۳۵ صبح)sahab نوشته است: یکسری مشکلات برام پیش اومده برا همین نیستم دعام کنید که بیشتر از همیشه محتاج دعام

امیدوارم مشکلاتتون زودتر حل بشه 1
اینجا با توجه به تاپیک، سوالی اتچ شده من نمیبینم؟ یا نشده و تاپیک فیک هست؟
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  di-WELV.gif]
Don't stop NEVER
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab
بابت اشتباه پیش اومده ببخشید..........

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، srh ، parse65
پاسخ سوالات تشريحي رو خوب بخونيد

پاسخ
سلام مهندس
ممنون واقعا دستتون درد نکنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab
امید تون به خدا باشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Sahab

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      34 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری 1391 alireza 44 31,843 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: avina7707
      دانلود سوالات با جواب کنکور ارشد طراحی شهری 1391 در این تاپیک alireza 38 35,394 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: avina7707
      غیر رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته آزاد معماری 94 MHAKBARI 3 2,270 ۱۳۹۴-۱۱-۹، ۰۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: Djreza70
      دانلود سوالات ارشد طراحی شهری سال 1389(جدید) alireza 1 2,475 ۱۳۹۴-۷-۲۷، ۰۱:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: shahrsazmg
      خبر ویژه دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان سال 90 atelieahjam 4 3,067 ۱۳۹۴-۶-۳، ۰۹:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: سیرانا
      سوال تئوری و تشریحی برنامه ریزی شهری ارشد آزاد 93 khansa 3 2,349 ۱۳۹۴-۳-۸، ۰۹:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: Atled13
      داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391 alireza 7 10,130 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۱۱:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: ملیحه م
      دانلود سوالات و کلید اولیه سازمان سنجش رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ارشد 94 MHAKBARI 2 2,071 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۹:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی دکترای شهرسازی سال 1393 amindatcom 12 6,373 ۱۳۹۳-۱۱-۲۴، ۱۱:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: amindatcom
      آزمون جامع سوم مرکز معماری (هنرهای ساخت) + پاسخنامه تشریحی MHAKBARI 0 1,653 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۱۰:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان