امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه یک هفته ای طراحی شهری یک داوطلب-نظر دهید
برنامه یک هفته ای طراحی شهری یک داوطلب-نظر دهید
ارسالی توسط یک عضو:

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
نظر تون را بزارید

پاسخ
W58
من براتون آرزوی موفقیت دارم.  و واقعا بهتون خسته نباشید میگم. برنامه تون خیلی فشرده س.تایمای طولانی مطالعه و استراحت های کوتاه. فکر میکنم ی کم پر توقع نوشته شده....البته مثلا زمان 4 ساعت واقعا 4 ساعت مطالعه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟پرتی نداره؟

(۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۰:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: برنامه یک هفته ای طراحی شهری یک داوطلب-نظر دهید
ارسالی توسط یک عضو:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۵:۰۰ عصر)arch111 نوشته است: W58
    من براتون آرزوی موفقیت دارم.  و واقعا بهتون خسته نباشید میگم. برنامه تو خیلی فشرده س.تایمای طولانی مطالعه و استراحت های کوتاه. فکر میکنم ی کم پر توقع نوشته شده....البته مثلا زمان 4 ساعت واقعا 4 ساعت مطالعه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟پرتی نداره؟

(۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۰:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: برنامه یک هفته ای طراحی شهری یک داوطلب-نظر دهید
    ارسالی توسط یک عضو:
    سلام . راستش میدونم خیلی فشردس و گاهی ممکن پرتی داشته باشه ولی من چاره ای ندارم چون دیر شروع کردم به خوندن میخام تمام تلاشمو کنم که پشیمون نباشم بعدا . و پرتی رو من میزارم جای استراحتم و منظورم از 4ساعت بازه زمانیش هست نه خود 4ساعت

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      قبلن این کتابا رو ورق زدین؟با مطالب این کتابا آشنایی دارین؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۶:۲۹ عصر)homayoon.d نوشته است: قبلن این کتابا رو ورق زدین؟با مطالب این کتابا آشنایی دارین؟

بعضیو اره بعضیو نه

پاسخ
      اگه هدفتون قبولیه و به رتبه های بالا فک نمیکنین (البته برا قبولی شما باید زیره 50 بیارین چون با این خطی که من از شما دیدم احتمالن اسکیستون زیاد تعریفی نداشته باشه)بهتره خلاصه مباحث بخونین...اگه نه میخواین تو دانشگاههای معتبر تحصیل کنین و کتابارم قبلن ورق نزدین بهتره بمونین برا ساله بعد....
      معمولن بچه هایی که مشاوره میدن دچاره یه خوشبینی افراطین و یا شایدم نمیخوان کسیو ناامید کنن ولی این واقعیته شرایطه فعلی شماست...کتابه کرمونا فقط روخونیش یه هفته وقت میخواد....
      برا برنامه ریزی باید شناخت داشته باشین هم از کتابا و هم از نوع سوالات....بهتره با یه فرد باتجربه مشورت کنینو ازش برنامه بگیرین

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness
      (۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۶:۴۷ عصر)homayoon.d نوشته است: اگه هدفتون قبولیه و به رتبه های بالا فک نمیکنین (البته برا قبولی شما باید زیره 50 بیارین چون با این خطی که من از شما دیدم احتمالن اسکیستون زیاد تعریفی نداشته باشه)بهتره خلاصه مباحث بخونین...اگه نه میخواین تو دانشگاههای معتبر تحصیل کنین و کتابارم قبلن ورق نزدین بهتره بمونین برا ساله بعد....
      معمولن بچه هایی که مشاوره میدن دجاره یه خوشبینی افراطین و یا نمیخوان کسیو ناامید کنن ولی این واقعیته شرایطه فعلی شماست...کتابه کرمونا فقط روخونیش یه هفته وقت میخواد....
      برا برنامه ریزی باید شناخت داشته باشین هم از کتابا و هم از نوع سوالات....بهتره با یه فرد باتجربه مشورت کنینو ازش برنامه بگیرین
      اقا همایون اول ازینکه راهنمایی میکنین خیلی خیلی ممنونم .ولی هیچ وقت رو خط کسی نظر نده چون کاملا خبر نداری که چه خبر . منم با توجه به رشتم خط گرافیکی دارم مخصوص طراحی . پس تاوقتی از شرایط خبر نداری رو خطم نظر نده . بازم از راهنماییتون ممنونم 

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۸:۳۰ عصر)نیکی شایگان نوشته است:
      (۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۶:۴۷ عصر)homayoon.d نوشته است: اگه هدفتون قبولیه و به رتبه های بالا فک نمیکنین (البته برا قبولی شما باید زیره 50 بیارین چون با این خطی که من از شما دیدم احتمالن اسکیستون زیاد تعریفی نداشته باشه)بهتره خلاصه مباحث بخونین...اگه نه میخواین تو دانشگاههای معتبر تحصیل کنین و کتابارم قبلن ورق نزدین بهتره بمونین برا ساله بعد....
      معمولن بچه هایی که مشاوره میدن دجاره یه خوشبینی افراطین و یا نمیخوان کسیو ناامید کنن ولی این واقعیته شرایطه فعلی شماست...کتابه کرمونا فقط روخونیش یه هفته وقت میخواد....
      اقا همایون اول ازینکه راهنمایی میکنین خیلی خیلی ممنونم .ولی هیچ وقت رو خط کسی نظر نده چون کاملا خبر نداری که چه خبر . منم با توجه به رشتم خط گرافیکی دارم مخصوص طراحی . پس تاوقتی از شرایط خبر نداری رو خطم نظر نده . بازم از راهنماییتون ممنونم 

خطتونو بهانه کردم تا این نکته رو گوشزد کنم که رتبتون باید خیلی خوب باشه که کار به اما و اگرهای اسکیس کشیده نشه...یکی از دوستان من کار اسکیسش فوق العاده بود سال اول 65 اسکیس زده بود ساله دوم 10 درصد...برا اصلاح اسکیس به شدت سلیقه ای برخورد میشه پس تو همین مرحله باید کارو تموم کنین....
      من ساله پیش رتبه 87 طراحی شدم اسکیسم افتضاح بود یک درصد زدم ....اینو گفتم که شما اشتباهه منو نکنی..

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۸:۴۳ عصر)homayoon.d نوشته است:
      (۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۸:۳۰ عصر)نیکی شایگان نوشته است:

خطتونو بهانه کردم تا این نکته رو گوشزد کنم که رتبتون باید خیلی خوب باشه که کار به اما و اگرهای اسکیس کشیده نشه...یکی از دوستان من کار اسکیسش فوق العاده بود سال اول 65 اسکیس زده بود ساله دوم 10 درصد...برا اصلاح اسکیس به شدت سلیقه ای برخورد میشه پس تو همین مرحله باید کارو تموم کنین....
      من ساله پیش رتبه 87 طراحی شدم اسکیسم افتضاح بود یک درصد زدم ....اینو گفتم که شما اشتباهه منو نکنی..

ممنونم . من شرایط روحیم افتضاحه . ببخشین اگه بد برداشت کردم 

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,070 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,293 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,355 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,304 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,176 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,523 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,723 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,620 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,589 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان