امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
(۱۳۹۳-۸-۲۷، ۰۲:۵۱ عصر)homayoon.d نوشته است: بیلی بین میگه اگه قرار باشه ما تو این اتاق مثله تیم حریف بازی کنیم مطمئنا تو میدون مسابقه بازیو بهشون میبازییم....

آفـــــــرین بیلی بین !
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام دوستان
برا مبانی نظری و مباحث عمومی جزوه کدوم موسسه بنظرتون قویتره؟؟
آخرین ارسال های من :

[font=Tahoma]آدم هاي بزرگ در باره ايده ها سخن مي گويند[/font]

[font=Tahoma]آدم هاي متوسط در باره چيزها سخن مي گويند[/font]
[font=Tahoma]
آدم هاي كوچك پشت سر ديگران سخن مي گويند
[/font]
پاسخ
(۱۳۹۳-۸-۲۷، ۱۰:۲۵ عصر)homayoon.d نوشته است: با کجاش مشکل داری؟

با اینجاش که چرا 36 تقسیم بر 9 شده و زیر رادیکال با فرجه 4 رفته!!؟؟؟ ممنون اگه کسی جواب بده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    یکی یکی به سوالام جواب بده
    رشد ینی چی؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۷:۵۰ عصر)homayoon.d نوشته است: یکی یکی به سوالام جواب بده
    رشد ینی چی؟

یعنی افزایش

پاسخ
    رشد ینی افزایش...رشد ما از ساله 86 تا87 یازده هزارتا بوده....از 86 تا 88 سیزده هزارتا بوده....رشده متوسطمون از 86 تا88 با میانگین حسابی به دست میاد میشه 6500....
    به واژه ها خوب دقت کن...
    رشده متوسط 6500....حالا اگه متوسط جمعیت از 86 تا 88 میخواست با میانگین حسابی به دستش میاوردیم که میشد 51 تقسیم بره سه 17000

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، alireza
    حالا نرخ رشد چیه...نرخ ینی نسبت....نرخ رشده 86 تا 87 نسبته 20 به 9....ولی هنوز جواب به دست نیومده...ما در واقع اینو به دست آوردیم که جمعیت در سال 87 چند برابره 86ئه...حالا رشدش چقده....یکی کم میکنیم از جوابه به دست اومده...بیست نهم میشه 2.2 اگه یکی کم کنیم میشه 1.2 این میشه نرخ رشدمون...ینی 9 به اندازه ی یک و دو دهمه 9 افزایش داشته به عبارتی اگه 9و با یک و دو دهم 9 جم کنیم میشه بیست...
    حالا نرخ رشده متوسط چیه....اولین کاری که باید بکنی اینه که باید به سالش نگا کنی ینی نرخ رشده متوسطه سالانه بین 86 تا88 برابره نسبته 20 به 9 ضربدره نسبته 22 به 9 زیره رادیکال به فرجه 2
    حالا اگه میگفت نرخ رشده متوسط دو ساله بین 86 تا 88 چقده...میشد نسبت 22 به 9 زیر رادیکال با فرجه یک...که فرجه یک تاثیری نداره پس همون بیستو دو نهم

پاسخ
    حالا تو سوال ازمون نرخ رشده متوسطه سالانه بین 86 تا90 میخواد....نسبت جمعیت 90 به 89 ضربدر نسبته 89 به 88 ضربدره 88 به 87 و...
    ما چاهارتا عدد داریم که در هم ضرب شدن پس فرجمون میشه چاهار....پس 36 تقسیم بره 9 زیره رادیکال به فرجه 4....جواب میشه رادیکال دو....به عبارتی 1.41
    ینی هر سال نسبت به سال گذشته جمعیت 1.41 برابر شده...افزایشش 0.41بوده

پاسخ
    ممنون بابت توجهت!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ
     سپاس شده توسط نجران
    (۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۸:۲۹ عصر)homayoon.d نوشته است: حالا تو سوال ازمون نرخ رشده متوسطه سالانه بین 86 تا90 میخواد....نسبت جمعیت 90 به 89 ضربدر نسبته 89 به 88 ضربدره 88 به 87 و...
    ما چاهارتا عدد داریم که در هم ضرب شدن پس فرجمون میشه چاهار....پس 36 تقسیم بره 9 زیره رادیکال به فرجه 4....جواب میشه رادیکال دو....به عبارتی 1.41
    ینی هر سال نسبت به سال گذشته جمعیت 1.41 برابر شده...افزایشش 0.41بوده

تشکر مهندس همایون برای راهنمایی .
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ
     سپاس شده توسط homayoon.d

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,760 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: Sbht
      مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,524 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginazin
      درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,358 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: Fatemeh artimis
      سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,496 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mahya93
      منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,435 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,965 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,871 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,393 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: rizemize_ph
      برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 10,995 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: ریحانه
      جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,876 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان