امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
ای بابا ....
واقعا اوضاع من بغرنجه. .. هرروز مسئله جدیدی پیش میاد ...متاسفانه اصلا پیش نرفتم.
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
چقدر پیدا کردن تاپیکها سخت شده...دلم سایت اسکیس میخواد. ..برایتنس جون کجایی. ..دریاب مرا...

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۸-۲۵، ۰۸:۰۸ عصر)khansa نوشته است: چقدر پیدا کردن تاپیکها سخت شده...دلم سایت اسکیس میخواد. ..برایتنس جون کجایی. ..دریاب مرا...

جانم همینجام عزیزم،چه کارا کردی؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
(۱۳۹۳-۸-۲۵، ۰۸:۲۴ عصر)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۳-۸-۲۵، ۰۸:۰۸ عصر)khansa نوشته است: چقدر پیدا کردن تاپیکها سخت شده...دلم سایت اسکیس میخواد. ..برایتنس جون کجایی. ..دریاب مرا...

جانم همینجام عزیزم،چه کارا کردی؟

جانت بیبلا فدات ...هیچی برایتنس جون ... 
متاسفانه شرایطم افتضاح بود ...امیدوارم جبران کنم 

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۸-۱۷، ۱۲:۵۳ عصر)homayoon.d نوشته است:
(۱۳۹۳-۸-۱۷، ۱۱:۰۴ صبح)khansa نوشته است:
(۱۳۹۳-۸-۱۷، ۱۰:۵۰ صبح)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۳-۸-۱۷، ۱۰:۴۴ صبح)khansa نوشته است: ...
(سکوت به افتخار ِ خودم ) Ws3 W58 Ws17

سلاام،خوبی خنسا جان؟سکوت چرا؟خب نبودی یه مدت،تعریف کن برامون چه کارا کردی؟

درود عزیز دلم خوبی؟
راستش برایتنس جون من از هفتم آبان شروع کردم دو سه روزی که میخوندم راضی  بودم از خودم اما بدبختانه درگیر مشکلی شدم ، که تقریباً حل شد ، همش بد شانسی آوردم ، خوندنام خیلی بی دقت شده ، تاریخ شکل شهرو یه نیگا کردم ، با طرح و برنامه و سیر 1 و الان دارم شارتاشهر و اصول زیاری رو میخونم ، ولی نمیدونم دارم با خودم چیکار میکنم کند و بی برنامه میخونم ، آمار رو شروع نکردم گرچه استرسشو ندارم ، اگه یه ذذره کتابا رو جمع و جور کنم ، راحت شروع میشه زبان برنامه 504 رو دنبال کردم امیدوارم این هفته تموم شه که بتونم دورش کنم و روی گرامر کار کنم.

تاپیک خیلی خلوت بود...خوبه که یکی از اعضای قدیمی انجمن به جممون برگشته :)
برا مدل برنامتون چیه؟کدوم کتابا رو میخونین؟
سیر 2 و 3 رو می خونین یا نه ؟
کدوم کتابارو برا مبانی میخواین بخونین ؟

مهندس شما چه مرحله ای بسر میبرید؟  من چون چندبار مشکل پیش میاد راه درسیمو گم کردم ...سیر اندیشه دو  خیلی غیر قابل هضم به نظرمیاد و وقتی دارم میخونم بابی علاقه گی میخونم. ..آیا خوندنش حتمی هست ؟ یا توقف کنم!!!! 

پاسخ
W58 18 Sigh

پاسخ
بستگی به هدف گزینیتون داره(چی میخوای؟چه رتبه های برا خودت متصوری؟اسکیست خوبه یا نه؟(بعضیا انقد برا مرحله اول میخونن که دیگه کار به مرحله دومو اما و اگرهاشو برخوردهای سلیقه ایش کشیده نشه))
من یه نگا به درصدای رتبه های برتر پارسال انداختم...واقعیت اینه که با یکی دو سوال رتبه ها هف هشتا بالا پایین شدن...و از اون جالبتر اینه که این قضیه بین رتبه های برتر اتفاق افتاده....
اگه به دنبال رتبه بالایین من توصیه میکنم حتمن بخونین....دو سه سوال که احتمالن از سیر 2 داده میشه خیلی میتونه تو رتبتون تاثیر بذاره....
بیلی بین میگه اگه قرار باشه ما تو این اتاق مثله تیم حریف بازی کنیم مطمئنا تو میدون مسابقه بازیو بهشون میبازییم....اگه قرار باشه مثله بقیه مطالعه کنین و منابعی که همه میخوننو بخونین در بهترین شرایط مثله همه این...باید داده و دارایی ای بیش از بقیه داشته باشین برا رتبه بالا آوردن...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، hero ، nina-n ، raoof
دوستان من یه سوال اماری داشتم به نظر اسون میاد ولی من نمیفهمم چرا اینجوری حل کرده!!
سوال: تعداد جمعیت پذیری شهرستان بیدستان در 5 سال متوالی به شرح زیر است .متوسط نرخ رشد جمعیت این شهر کدام است؟
سالها : 1386 1387 1388 1389 1390
جمعیت(هزار): 9 20 23 28 36
( جمعیت از راست به چپ مربوط به سالها از راست به چپ)
جواب شده 41% و با اسنفاده از میانگین هندسی حل شده!
36 تقسیم بر9 رو برده زیر رادیکال با فرجه 4!
کسی میتونه توضیح بده چرا اینطوری شده؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با کجاش مشکل داری؟

پاسخ
     سپاس شده توسط nina-n
    (۱۳۹۳-۸-۲۷، ۰۲:۵۱ عصر)homayoon.d نوشته است: بستگی به هدف گزینیتون داره(چی میخوای؟چه رتبه های برا خودت متصوری؟اسکیست خوبه یا نه؟(بعضیا انقد برا مرحله اول میخونن که دیگه کار به مرحله دومو اما و اگرهاشو برخوردهای سلیقه ایش کشیده نشه))
    من یه نگا به درصدای رتبه های برتر پارسال انداختم...واقعیت اینه که با یکی دو سوال رتبه ها هف هشتا بالا پایین شدن...و از اون جالبتر اینه که این قضیه بین رتبه های برتر اتفاق افتاده....
    اگه به دنبال رتبه بالایین من توصیه میکنم حتمن بخونین....دو سه سوال که احتمالن از سیر 2 داده میشه خیلی میتونه تو رتبتون تاثیر بذاره....
    بیلی بین میگه اگه قرار باشه ما تو این اتاق مثله تیم حریف بازی کنیم مطمئنا تو میدون مسابقه بازیو بهشون میبازییم....اگه قرار باشه مثله بقیه مطالعه کنین و منابعی که همه میخوننو بخونین در بهترین شرایط مثله همه این...باید داده و دارایی ای بیش از بقیه داشته باشین برا رتبه بالا آوردن...

مرسی واقعا عالی و تاثیرگذار بود

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط homayoon.d ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,705 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: Sbht
      مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,523 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginazin
      درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,357 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: Fatemeh artimis
      سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,496 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mahya93
      منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,435 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,962 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,871 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,389 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: rizemize_ph
      برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 10,983 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: ریحانه
      جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,866 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان