امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94
سلام من هم ترم 6 بودم و باید امسال کنکور بدم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
بخصوص در این زمینه که از هر کتاب چه فصلایی میاد102

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط hengame gh
    (۱۳۹۳-۴-۲۲، ۰۵:۳۰ عصر)محمدرضاپور نوشته است: سلام من هم ترم 6 بودم و باید امسال کنکور بدم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    بخصوص در این زمینه که از هر کتاب چه فصلایی میاد102
    پیروز باشید.67
    آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، ati.d
    من سال اخر شهرسازی ام. حدود33 واحد نگذروندم که میخوام تو ترم پاییز فقط 15 واحد بردارم که بیشتر بتونم واسه کنکور بخونم.امیدوارم بتونم با برنامه ای که بعد ماه رمضون قرار میدین کنکور موفق امیزی رو پشت سر بذارم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      Smile 
      سلام به همه بچه های گل ایران شهرساز

منم آمادگی برای خوندن دارم اگه خدا بخواد البته برای رتبه زیر 100 (و نه تک رقمی). ترم آخر شهرسازی هستم و تا شهریور فارغ التحصیل می شم. 93 رو هم امتحان دادم البته بدون خوندن و رتبه ام 367 شد. ازدواج کردم ولی چون درس خوندن و خیلی دوس دارم امیدوارم که اندازه اونایی که ازدواج نکردن بخونم.18 و فکر می کنم روزی 4-5 ساعت بتونم وقت بذارم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، Brightness
      سلام دوستان. در این تاپیک اعلام آمادگی کنید :
      http://up.iranshahrsaz.com/showthread.ph...8#pid70638
      آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
      پاسخ
      سلام دوستان 
      خسته نباشيد
      ميدونيد كدوم قسمت هاي كتاب طرح و برنامه هاي بهزادفر براي كنكور مهمه ؟ 
      و اينكه كسي نمونه خلاصه ازش نداره ؟
      ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      همه قسمت های کتاب اهمیت بالایی دارن، اما فصل سوم به مراتب نسبت به دو فصل اول کم اهمیت تر هست، اما خب رود دره های تهران، مناطق 20 به بالا تهران که عمدتا طرح اون ها مربوط به دکتر بهزادفر میشه، نواب و ... ازشون مکررا تو کنکور ارشد و دکترا سوال اومده.
      خلاصه هم من دارم اما این کتاب رو باید دقیق مطالعه کرد و خودتون خلاصه برداری کنید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط javad jamshidi ، Brightness ، khansa
      داوطلبان کنکور برنامه ریزی، سوالاتتون رو بپرسید. مشاورین سایت پاسخگو خواهند بود.

پاسخ
      (۱۳۹۳-۴-۹، ۰۶:۱۷ عصر)'327' نوشته است:
      (۱۳۹۳-۴-۹، ۰۶:۰۶ عصر)'AliReza' نوشته است: سلام و تشکر مهندس
      اگر براتون امکان داره با هماهنگی با مهندس ریحانه یک برنامه 20 هفته ای. را در سایت قرار دهید

یه پیشنهاد دارم، به نظرم گذاشتن یه برنامه خشک بیست هفته ای که همه ملزم به رعایت کردن اون باشن شاید در انتها بازدهی مناسبی نداشته باشه، به نظر من اول باید داوطلبین اعلام آمادگی کنن ببینیم اصن چند نفر هستن، چه تعداد هنوز واحد درسی دارن و چه تعدادی فارغ التحصیلن، شاغل و مزدوج آیا بین داوطلبین هست یا نه، چه تعدادی کلاس میرن، اصلن پتانسیل درس خوندن بچه ها چند ساعت در روز میتونه باشه، کیا میتونن به یه سری جزوات واسه صرفه جویی در تایم و بازدهی بیشتر دسترسی داشته باشن و خیلی فاکتورهای دیگه...من کلا تابع نظر جمعم، اما فعلا هنوز که از "جمعی" خبری نیست4

منم با نظرتون موافقم به نظرم دوستان بیان و خودشون سوالاتشونو مطرح کنند خیلی خوبه.........چون شرایطشون با هم فرق میکنه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام داوطلبین محترم مهندسین اسدی و تیلور و 327 مشاورین سایت ایران شهرساز برای مرحله اول 94 می باشند.
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط تیلور ، Brightness ، 327 ، javad jamshidi

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 14,745 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
      آخرین ارسال: Sbht
        مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,471 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
      آخرین ارسال: kelarestagh
        درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,333 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: Fatemeh artimis
        سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,483 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
      آخرین ارسال: mahya93
        مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,370 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: maral.msd
        مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,940 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
      آخرین ارسال: n.houresfand
        منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,413 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
      آخرین ارسال: fereshtehr89.
        مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,184 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
      آخرین ارسال: Sh@bn@m
        آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,116 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,798 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
      آخرین ارسال: nassim_nassim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان