امتیاز موضوع:
  • 76 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((1))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان ...
دوستان کنکوری دقت فرمایند که ذهنتونو برای اینکه چند درصد زدین و رتبتون چند میشه مشغول نکنید ، تا موقعی که پاسخنامه سازمان سنجش نیومده هیچ چیزی مشخص نیست ...
البته این رو هم بگم که پاسخنامه ای که سایت ارائه داده پاسخی هست که قطعی هستش ولی بعضی سوالات واقعا معلوم نیست جوابش چیه .... مثل پارسال که سه یا چهار تا سوال همه گزینه صحیح رو زده بودن( صحیح از نظر منبع ) ولی سازمان اومده بود یه گزینه ای دیگری رو صحیح مشخص کرده بود ،
ان شالله بعد از این که پاسخنامه اومد میتونید درصداتونو اینجا قرار بدین اون موقع من و دوستان در خدمتیم که رتبتونو با کمترین ضریب خطا پیش بینی کنیم تا برای مرحله 2 امید بیشتری داشته باشین .......و تکلیفتان برای مرحله 2 مشخص شود.
با ارزوی موفقیت برای همه
آخرین ارسال های من :

باد وزيدن گـرفت ، قـــلب مــــرا هـــم ببرد   *  قـــلب مـــــرا دســـت آن دلـــــبر زيـبا ســپرد*
قلب من از سنگ بود ، با نگـهش آب شـد *  بهــر وصال رخـش ، عاشـــق و بی تاب شـد*
 سپاس شده توسط alireza ، foroogh.r ، Saeedm ، *مهسا* ، mina91 ، godonly.
(۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۰۰ عصر)327 نوشته است: برنامه ریزی:

زبان: 21 درصد

مباحت: 56٪

تاریخ: 58٪

مبانی: 64٪

آمار: 66٪
انشاء الله زیر 50 هستی!
آفرین!آفرین!!!!!!!!!!!41

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط Saeedm ، 327
من آزمایشی دادم ولی دوست دارم حدود رتبمو بدونم اگه ممکنه...
زبان 55
مباحث 15
مبانی 25
تاریخ 32
تحلیل 32
معدلم 16

آخرین ارسال های من :
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۴:۳۵ عصر)Shabnam.shin نوشته است: من آزمایشی دادم ولی دوست دارم حدود رتبمو بدونم اگه ممکنه...
    زبان 55
    مباحث 15
    مبانی 25
    تاریخ 32
    تحلیل 32
    معدلم 16
    زبان رو عالی زدی شاید همین بتونه کمکت کنه رتبه ات رو بیاری بالا!!!!!البته بقیه رو اصلا خوب نزدی!به نظر متو بهترین حالت میتونه حول وحوش 200 تا 250 بشه!!!!

سپاس شده توسط mina91
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۴:۴۶ عصر)mahan نوشته است:
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۴:۳۵ عصر)Shabnam.shin نوشته است: من آزمایشی دادم ولی دوست دارم حدود رتبمو بدونم اگه ممکنه...
    زبان 55
    مباحث 15
    مبانی 25
    تاریخ 32
    تحلیل 32
    معدلم 16
    زبان رو عالی زدی شاید همین بتونه کمکت کنه رتبه ات رو بیاری بالا!!!!!البته بقیه رو اصلا خوب نزدی!به نظر متو بهترین حالت میتونه حول وحوش 200 تا 250 بشه!!!!
    آره دقیقا چون خیلی آسون بود و همه خوب زدن... 250 که بشه عالیه. من فکر می کنم تا 700و 800 هم جا داره Sigh

سپاس شده توسط mahan
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۴:۵۴ عصر)shin نوشته است:
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۴:۴۶ عصر)mahan نوشته است:
    زبان 55
    مباحث 15
    مبانی 25
    تاریخ 32
    تحلیل 32
    معدلم 16
    آره دقیقا چون خیلی آسون بود و همه خوب زدن... 250 که بشه عالیه. من فکر می کنم تا 700و 800 هم جا داره Sigh
    امیدوار باش!انشاءااله که بتونی موفق بشی!41

سپاس شده توسط Saeedm ، shabnam.shin
    سلام من تقریبا از این درصدا مطمئنم:
    زبان 40
    مباحث 65
    مبانی 30
    تاریخ 80
    آمار 55
    معدل:18.70
    تقریبا چند میشه؟

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط Saeedm
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۲:۱۹ صبح)mj.noori1992 نوشته است: سلام من تقریبا از این درصدا مطمئنم:
      زبان 40
      مباحث 65
      مبانی 30
      تاریخ 80
      آمار 55
      تقریبا چند میشه؟
      با این درصدایی که نوشتی حتما زیر 50 هستی امیدوارم که حدسم درست باشه و مبارکت باشه!!!!41414141414141414

سپاس شده توسط godonly. ، Saeedm
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۳:۳۶ عصر)mahan نوشته است:
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۲:۱۹ صبح)mj.noori1992 نوشته است: سلام من تقریبا از این درصدا مطمئنم:
      زبان 40
      مباحث 65
      مبانی 30
      تاریخ 80
      آمار 55
      تقریبا چند میشه؟
      با این درصدایی که نوشتی حتما زیر 50 هستی امیدوارم که حدسم درست باشه و مبارکت باشه!!!!41414141414141414

ممنون همچنین،تاثیر معدل به چه صورتی هستش؟

لطفا راجع به درصدای منم نظر بدین
      زبان 0
      مباحث 50
      مبانی 55
      تاریخ 78.9
      امار 62

آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,088 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,919 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,730 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 988 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,569 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,465 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,759 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,188 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 763 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,084 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان