امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولد دوست خوبمون Mahbobe-G مبااااااااارک
سلام دوست عزیز

ایشالا همیشه بهترین بهترینا رو داشته باشی با تبریک روزت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، قاصدک
109 با کلی تاخیر......

سالروز تولد قشنگت را با رقص سفید برف ها همچون سفیدی دلت بر اسمان قلبمان جشن می گیریم و صمیمانه فصل شکفتنت را تبریک می گوییم

تولدتون مبارک محبوبه جونم5
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، قاصدک
جشن تولد جشن چند سالگی نیست جشن سرپا بودن است جشن بودن توست.سپاس که هستی.تولدتون مبارک
جشن تولد جشن چند سالگی نیست جشن سرپا بودن است جشن بودن توست.سپاس خدا را که هستی.تولدتون مبارک
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، aramo ، قاصدک ، روجا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم Sahab 1 1,437 ۱۳۹۲-۸-۶، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم MHAKBARI 24 7,974 ۱۳۹۱-۸-۱۵، ۰۴:۰۹ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  ***تولد دوستان عزیزمون fatyjo0on و sahar71 مبارک*** baradaran 21 12,954 ۱۳۹۱-۸-۳، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: arshadememari
  تولد دوستان فعال و خوبمون setareh23 و hamed66 مبارک.... 0RKIDEH 12 5,498 ۱۳۹۱-۷-۲۹، ۰۷:۴۶ صبح
آخرین ارسال: پریوش
  تولد مدیریت محترم جناب اقای دهقان مبارک Ƒanos 17 8,449 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: m.naghavi
  مهندس امیررضا دوست ایران شهرسازی ما، تولدت مبارک 0RKIDEH 3 2,414 ۱۳۹۱-۵-۱۳، ۰۶:۳۵ صبح
آخرین ارسال: پریسیما
  تولد دوست ایران شهرسازیمون mehdime007مبارک... 0RKIDEH 5 2,566 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۹:۴۷ صبح
آخرین ارسال: قاصدک
  تولد دوستان خوبمون mhakbary و oba و eng.beyrami عزیز مبارک... 0RKIDEH 14 6,911 ۱۳۹۱-۴-۲۱، ۰۵:۱۸ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  تــــولد دوستان خوبمون afagh.haydariyanو niloofar mahyari رو تبریک میگوییم:-) abcdefghijklm 14 10,890 ۱۳۹۱-۳-۲۳، ۰۳:۳۶ عصر
آخرین ارسال: Maryam M
  تــــولد دوستان خوبمون zahra-artist و mahsamz رو تبریک میگوییم:-) .Utopia 12 8,766 ۱۳۹۱-۳-۲۰، ۰۷:۲۰ عصر
آخرین ارسال: پریسیما

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان