امتیاز موضوع:
  • 78 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیاید خودمونو معرفی کنیم
منم سحر هستم.دانشجوی شهرسازی دانشگاه ازاد اهواز.....خیلییییییی خوشحالم که در جمع شما هستم5

پاینده باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا ، Shahrsaz67 ، Sadeghpour ، shokri ، مهسا_mahsa
سلام به همگی منم فرزانه هستم متولد شهریور 68، الان 1ماه و نیم که فارغ التحصیل شدم از مهندسی شهرسازی دانشگاه هنر اصفهان کنکور طراحی شهری دادم امسال دارم واسه مرحله 2 آماده میشم و دیگه اینکه کرجی ام و بیکار.
بالاخره من تو این سایت 2تا همشهری پیدا کردما1
منظور مهندس مهربون اینه که اینجوری معرفی کنیدها کامل هیچیو از قلم ننداختم16

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Shahrsaz67 ، shokri ، Sadeghpour ، alireza ، shahryar ، مهسا_mahsa
(۱۳۹۱-۲-۱، ۰۱:۰۸ صبح)farza نوشته است: سلام به همگی منم فرزانه هستم متولد شهریور 68، الان 1ماه و نیم که فارغ التحصیل شدم از مهندسی شهرسازی دانشگاه هنر اصفهان کنکور طراحی شهری دادم امسال دارم واسه مرحله 2 آماده میشم و دیگه اینکه کرجی ام و بیکار.
بالاخره من تو این سایت 2تا همشهری پیدا کردما:1:
منظور مهندس مهربون اینه که اینجوری معرفی کنیدها کامل هیچیو از قلم ننداختم:16:
:26:
سلام

کی بود مارو صدا کرد!؟:65:

درضمن تشکر از شما که کامل معرفی کردید
ما هم یک دوستی داشتیم که اصفهان خونده، البته برنامه ریزی شهری
یادم بخیر و نامش گرامی باد:21:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Sadeghpour ، مهسا_mahsa
الان که دیگه بخش اطلاعات خیلی از معرفی هارو انجام داده ولی باز یه چیزاییش مونده3:
ابوذر هستم کوچیک جمع که شهرسازی رو دانشگاه گیلان خوندم و الان پشت کنکور و گرایش برنامه ریزی شهری، منتظر اعلام نتیجه و مرحله ی نامعلوم 2 که خدا بخیر کنه.از اینکه تو این سایتم خیلی خیلی خوشحالم و برای همتون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.سبز باشید و دلاتون سرسبز11
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، .Utopia ، alireza ، shokri ، shahryar ، 0RKIDEH ، مهسا_mahsa
فاطمه هستم متولد مرداد 67. عمران خوندم و به خاطر علاقه فراوان به شهرسازی قصد دارم ارشد برنامه ریزی شهری شرکت کنم. البته امسالم امتحان دادم که نخونده بودم ولی به امید خدا واسه کنکور آینده بسی امیدوارم. ساکن گچسارن ( بام نفتی ایران) هستم113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، ایلیا ، shokri ، JAVAD4050 ، Sadeghpour ، kasrak ، shahryar ، 0RKIDEH ، baradaran ، Brightness ، مهسا_mahsa
(۱۳۹۱-۲-۱۱، ۰۱:۴۷ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: mall">فاطمه هستم متولد مرداد 67. عمران خوندم و به خاطر علاقه فراوان به شهرسازی قصد دارم ارشد برنامه ریزی شهری شرکت کنم. البته امسالم امتحان دادم که نخونده بودم ولی به امید خدا واسه کنکور آینده بسی امیدوارم. ساکن گچسارن ( بام نفتی ایران) هستم113

بسیار بسیار خوش آمدید!!65 بسی خوشحال و مفتخریم که با شما مهندس گرامی آشنا شدیم1 خوش به سعادتان که در بام نفتی ایران زندگی میکنید 16 خوش به حالتون 4
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، Sadeghpour ، kasrak ، مهسا_mahsa
(۱۳۹۰-۱۰-۱۰، ۰۹:۰۰ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام
سعید هستم،دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری واحد قزوین(ترم 1) متولد 66،لیسانس معماری زنجان، نظارت، اجرا ،مشاوره، طراحی ،تهیه صورت وضعیت و انجام متره برآورد وآنالیز قیمت انجام میدم(دفتر فنی مهندسی) و تدریس تردی مکس و نرم افزارهای مرتبط با معماری در وقت های آزادم دارم.
جدیدا هم زیر نظر دکتر زیاری ، با مهندس احمدی عزیز یه کتاب خوب ترجمه می کنیم که تقریبا تمومه.

چقدر خوب.. آقای مدیر ارشد پس کمکمون کنید شما که مدرس تری دی مکس هستید!:) یه اورژانس سوالات تری دی مکس راه بندازین اینجا .. من خودم که کلی سوال دارم:)
(۱۳۹۰-۱۱-۲۲، ۰۳:۵۲ عصر)moh110h نوشته است: سلام به همکارای گرامی

حسینی هستم دانشجوی ترم اول دکتری معماری دانشگاه شهید بهشتی.

مدرس دانشگاه آزاد اسلامی
آموزشگاه های کنکوری معماری (مرکز معماری ایران-ماهان)
مدرس اسکیس مجتمع فنی تهران واحد میرداماد
مدرس نرم افزار های تخصصی معماری
عضو گروه پژوهشی مکتب تهران (سازمان زیبا سازی شهرداری تهران)
عضو گروه پژوهشی چهار سوق(دکتر معماریان-سازمان ملی جوانان)
علاقه مند به معماری اسلامی و پژوهش
عضو کمیته منتخب سیاست گذاری اموزش و پروش فنی و حرفه ای
2 مسابقه معماری.(اتاق بحران تهران 85-نمای شهرداری منطقه 14 86) چند مقاله و کتاب حاصل عمری که به جرات اکثرش رو تلف کردم

امیدوارم تو این سایت کنار هم بودن رو به توعی مفید تجربه کنیم

با تشکر از مدیریت محترم سایت که بسیار از بدو ورود به بنده لطف داشتن
با تشکر از مدیر تالار معمایر که معرف بنده بودن.

به امید ایرانی آباد

خیلی خوبه که کسی با این همه درگیری و فعالیت تو این سایت هم فعاله! (خانم یا آقای) مهندس از این تجربیات نرم افزارهای تخصصی تون برای این سایت هم بذارید.. بی صبرانه کلی سوال داریم و دنبال پاسخ به خصوص تری دی مکس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sharare ، ایلیا ، JAVAD4050 ، godonly. ، مهسا_mahsa
مژگان شکری ساز هستم متولد ۷۱ دانشجو ی ترم۳ شهرسازی پیام نور اصفهان یه سوال دارم چرا این انجمن تو فیس بوک پیج نداره‏!‏

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، Sepehr ، مهسا_mahsa
    سلام...
    من sevda هستم...
    به این دلیل اسممو لاتین نوشتم چون همه تلفظش رو اشتباه میخونن...
    متولد شهریور ماه 20 سال پیشم...
    دانشجوی کارشناسی شهرسازی دانشگاه آزاد...
    علاقه شدیدی به برنامه ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد دارم...
    انجمن و اعضای مهربونشو خیلی دوست دارم...!!!
    آخرین ارسال های من :

فقط با سايه ي خودم خوب ميتوانم حرف بزنم ، اوست كه مرا وادار به حرف زدن مي كند ، فقط او ميتواند مرا بشناسد ، او حتماً مي فهمد ... مي خواهم عصاره ، نه ، شراب تلخ زندگي خودم را چكه چكه در گلوي خشك سايه ام چكانيده به او بگويم:

" ايــن زنـــــدگــــي ِ مـن اســت ! "

صادق هدایت
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، arvik ، ایلیا ، MHAKBARI ، Shahrsaz67 ، .Utopia ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، bahareh. ، mohamadreza zare ، مهسا_mahsa
    سلام به همه دوستان:
    منم محمد حسین اکبری هستم
    متولد 19 تیر ماه 1370
    دانشجوی ترم 6 کارشناسی مهندسی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رباط کریم
    از آشنایی با همه دوستان خوش بختم و همچنین از عضویت در این سایت فوق العاده عالی.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، .Utopia ، ایلیا ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، bahareh. ، مهسا_mahsa

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      معرفی نامه مهسا مهساM 6 4,309 ۱۳۹۰-۹-۵، ۰۸:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان