امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی مدیر آزمایشی
(۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۱۰:۵۰ صبح)fatyjo0on نوشته است: تشکر فراوان از مهندس دهقان و مدیران گرامی
با این که این صلاحیت رو در خودم نمی بینم ولی چشم
تمام تلاشم رو می کنم :blush:
از مهندس محمد ممنونم به خاطر لطفی که به من دارن:blush:

درود

نظرسنجی از مدیران برای انتخاب مهندس fatyjo0on برای مدیریت در ایران شهرساز ارسال شده و 24 ساعت آینده نتیجه درج میشود.

سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، aramo ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، kasrak
بسیار عالیه موافق موافق

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، Sadeghpour ، kasrak
(۱۳۹۱-۱-۲۲، ۰۴:۳۴ عصر)aramo نوشته است: بسیار عالیه موافق موافق
من کاربر عادی انجمن هم خیلی از ایشون تلاش و فعالیت دیدم که واقعا لایق مدیر شدن در یک بخش خوب رو دارند.1
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، kasrak
درود

مهندس fatyjo0on با موافقت همه مدیرانی که جواب پیام را داده بودند به پست بالاتر در انجمن ایران شهرساز نائل شدند.

امیدواریم بتوانیم در کنار هم یک تیم موفق در جامعه شهرسازی و معماری در سال 1391 تشکیل دهیم.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، Shahrsaz67 ، Sadeghpour ، kasrak
1 تبریک بنده را پذیرا باشید مهندس fatyjo0on 1 انشالله همیشه موفق و سربلند باشید:heart:
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
مرسی مهندس محبوبه

امیدوارم بتونم خدمتگزار خوبی باشم1
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak
از دوستان خوبم مهندس aramo مهندس Sadeghpour مهندس Shahrsaz67 مهندس محمد و تمام عزیزانی که پیام تبریک فرستادند تشکر می کنم.
امیدوارم بتونم ذره ای از زحمات مهندس دهقان و دیگر دوستان رو جبران کنم1

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak
مهندس منم تبریک میگم
موفق باشید1

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، kasrak
امیدواریم در کنار شما و سایر دوستان بتونیم فضای دوستانه سایت رو همچنان حفظ کنیم و همه بدونیمکه تازه در اول راهی هستیم برای پیشرفت و کامل نیستیم که اگر کامل بودیم نیازی به کسی نداشتیم، بنابراین همه به هم کمک کنیم و چه خوبه که همدیگرو به چشم یک دوست نگاه کنی.26 که دنیا نه جای فخر فروختن هست...1
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، kasrak
درود
مهندس kasra را با توجه به فعالیت ها و جوابگویی و اطلاع رسانی به پست مدیر آزمایشی سایت انتخاب کردیم و 15 روز بعد در نظرسنجی از مدیران برای انتخاب یا عدم انتخاب ایشان به سمت مدیر در سایت درج میشود.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، kasrak ، .Utopia ، FaTyJo0oN

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعوت به همکاری بعنوان مدیر آزمایشی و مدیر بخش در سایت ایران شهرساز alireza 1 1,781 ۱۳۹۳-۴-۹، ۰۳:۰۷ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد alireza 14 16,373 ۱۳۹۳-۴-۳، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,580 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  معرفی دو مدیر جدید در ایران شهرساز alireza 6 2,426 ۱۳۹۲-۱۲-۲۲، ۰۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: mariiii
  دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید* alireza 46 16,825 ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۰۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  آرزوی سلامتی کامل برای مدیر عزیز و ارزشمند مهندس نصیری مجد alireza 2 1,256 ۱۳۹۲-۱۱-۹، ۱۰:۱۹ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  معرفی مدیر جدید ایران شهرساز alireza 3 1,241 ۱۳۹۲-۱۱-۳، ۱۰:۲۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ممنون آقای مدیر زمردیان 2 896 ۱۳۹۲-۱۰-۲۴، ۱۲:۴۹ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  ازمهر91=>هر ماه دو مدیر با نظرسنجی انتخاب و اسفند از بین آنها مدیر ارشد انتخاب می شود alireza 1 1,506 ۱۳۹۱-۷-۳۰، ۰۷:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اعلام شد>>کاربران فعال ماه مرداد مدیر آزمایشی میشوند و دسترسی آنها آزاد میشود alireza 15 6,156 ۱۳۹۱-۶-۱۵، ۱۱:۳۴ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان