امتیاز موضوع:
  • 180 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی کنکور ارشد طراحی شهری 91
خدایی حیف 3 هزار تومن نبود (با این تورم 22 درصد) بدم که بتونم مجازی بزنم؟;)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مهندس ببخشید اون قسمت تاریخ شهرسازی برنامه ریزی با طراحی شهری جزوش فرق می کنه چون تودفترچه نوشته برای طراحی شهری تاریخ معماری و شهرسازی وبرای برنامه ریزی تارخ شهر و شهر سازی راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
راستش من تو درس تاریخ معماری و شهرسازی خبره نیستم و این درس رو کنار گذاشته بودم ولی سوالاتش برا برنامه ریزی و طراحی فرق داره البته منابع یکسانی داره ولی تاریخ معماری ایران و جهان هم بهش اضافه شده تو فایلی که پیوست کردم منابع درس تاریخ هستش.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   آخرين+منايع+آزمون+کارشناسي+ارشد+شهرسازي-تمامي+گرايشها.pdf (اندازه: 218.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 173)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، shahryar ، mahzad ، *setare* ، maryam taban ، atelieahjam
با سلام وتشكر وتبريك
من به تازگي فارغ التحصيل كارشناسي رشته معماري شدم وقصد دارم براي كنكور ارشد شهرسازي اقدام كنم
از راهنمايي هاتون ممنون، اگه پيشنهاد ديگه اي براي پيشرفت بهتر دارين در اختيارم بذارين، بازم ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    دوستان يه پيشنهاد دارم
    نظر بديد
    هر كدوم از دوستان از مباحثي كه روزانه ميخونه يه قسمت كه به نظرش خيلي مهمه سوالي طرح كنه و ديگر دوستان بهش جواب بدن.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط @uror@ ، alireza ، JAVAD4050
    به نظر من دوستان همکاری نمیکنند تو این موضوع بهتره یه تاپیک ایجاد کنی و اونجا هر کسی منبعی رو تا حالا مطالعه کرده به طور خلاصه در موردش نظرش رو بده مثل جلد پشت کتابها که مختصری در مورد کتاب نوشته شده.
    البته میشه شامل فصول کتابها هم بشه وقتی کسی بتونه در مورد مطلبی که خونده نظر بده معلوم میشه به اون موضوع نسبتا مسلط شده.
    البته در مورد عباراتی که باید حفظ بشن عینا و کلمات و اسامی و مکان ها و تصاویر اوضاع فرق داره و مرور بیشتری نیاز داره

پاسخ
     سپاس شده توسط asma ، JAVAD4050
    بسیار ممنون از راهنمایی هاتون
    آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۷-۱۳، ۱۲:۲۰ صبح)@uror@ نوشته است: به نظر من دوستان همکاری نمیکنند تو این موضوع بهتره یه تاپیک ایجاد کنی و اونجا هر کسی منبعی رو تا حالا مطالعه کرده به طور خلاصه در موردش نظرش رو بده مثل جلد پشت کتابها که مختصری در مورد کتاب نوشته شده.
    البته میشه شامل فصول کتابها هم بشه وقتی کسی بتونه در مورد مطلبی که خونده نظر بده معلوم میشه به اون موضوع نسبتا مسلط شده.
    البته در مورد عباراتی که باید حفظ بشن عینا و کلمات و اسامی و مکان ها و تصاویر اوضاع فرق داره و مرور بیشتری نیاز داره

اينم فكر خوبيه.اينجوري هم خودمون چيزاي بيشتري ياد ميگيريم و هم ديگران رو در دانسته هامون شريك ميكنيم
    مهندس شما و ديگر دوستاني كه تجربه بيشتري دارن خيلي ميتونيد كمك كنيد

پاسخ
     سپاس شده توسط @uror@
    سلام.منم امسال میخام طراحی شهری شرکت کنم.رشتم معماری و دانشگاه علوم و تحقیقات اهواز هم قبول شدم.اما نرفتم و دوست داشتم واسه این گرایش ادامه تحصیل بدم.اهل اهوازم. واز همه دوستان به خصوص رتبه یک و

[/@urorتشکر میکنم واسه راهنماییاشون.

میخام شروع کنم به خوندن(خداییش فعلا بیشتر از 3 ساعت نمیتونم بخونم)
    این ترم اخرمه و پایان نامه دارم.
    منم هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم و واسه همتونم دعا میکنم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط @uror@ ، JAVAD4050 ، shahryar
    (۱۳۹۰-۷-۱۶، ۱۰:۵۵ عصر)maj5 نوشته است: سلام.منم امسال میخام طراحی شهری شرکت کنم.رشتم معماری و دانشگاه علوم و تحقیقات اهواز هم قبول شدم.اما نرفتم و دوست داشتم واسه این گرایش ادامه تحصیل بدم.اهل اهوازم. واز همه دوستان به خصوص رتبه یک و

[/@urorتشکر میکنم واسه راهنماییاشون.

میخام شروع کنم به خوندن(خداییش فعلا بیشتر از 3 ساعت نمیتونم بخونم)
    این ترم اخرمه و پایان نامه دارم.
    منم هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم و واسه همتونم دعا میکنم.

ممنون از لطف تون مهندس
    ایشا ا... موفق بشین...;)
    آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
    بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,256 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,412 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,412 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,348 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,247 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,601 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,804 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,697 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,705 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,656 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان