امتیاز موضوع:
  • 99 رأی - میانگین امتیازات: 2.66
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کارشناسان ناپیوسته معماری حل شد
(۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۰۲:۲۶ عصر)crissangel نوشته است: سلام دوستان عزیز...
شرمند اگه جای درستی این پست رو نذاشتم...
راستش این چند وقته انقدر درباره این موضوعات مطلب خوندم که گیج شدم....
بنده الان ترم ۴ کاردانی معماری هستم و کاردانیم هم از نوع ناپیوسته هست . یعنی از رشته ریاضی فیزیک و پس از گذراندن پیش دانشگاهی و کنکور ریاضی، وارد این مقطع شدم . می‌خواستم بدونم در نهایت بعد از مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد، حق طراحی و نظارت به بنده تعلق می‌گیره یا نه ؟
اگه نمی‌گیره که دوباره بشینیم برای کارشناسی پیوسته کنکور بدیم ...

ممنون می‌شم راهنمایی کنید....

از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    مشکل کارشناسان ناپیوسته معماری حل شد - توسط artman - ۱۳۹۰-۶-۲۰، ۰۴:۱۱ عصر
    RE: مشکل کارشناسان ناپیوسته معماری حل شد - توسط crissangel - ۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۰۹:۰۵ عصر
    RE: مشکل کارشناسان ناپیوسته معماری حل شد - توسط alireza - ۱۳۹۲-۱۲-۱۶، ۱۲:۲۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      زد و بند مهندسان ساختمان ممنوع شد sara515 0 749 ۱۳۹۵-۱-۶، ۰۹:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: sara515
      ساخت ۲۴۰ ساختمان غیراستاندارد در تهران متوقف شد ماراویا 0 1,453 ۱۳۹۱-۱۱-۲۵، ۰۹:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      مشکل نماهای شهری را حل کنیم javad jamshidi 0 1,615 ۱۳۹۱-۸-۱۲، ۱۲:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: javad jamshidi
      ورود افراد دولتی؛ مشکل انتخابات نظام مهندسی javad jamshidi 0 1,575 ۱۳۹۱-۵-۲۸، ۱۰:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: javad jamshidi
      نتایج آزمون نظام مهندسی آذرماه 90 اعلام شد takitaki 7 9,586 ۱۳۹۰-۱۱-۲۱، ۱۱:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: skyline
      شرکت در نظرسنجی مربوط به آزمون ورود به حرفه معماری(پروانه اشتغال) saeed nasiri majd 2 3,683 ۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۰۷:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: skyline
      آیا میدانید نفرات برتر در آزمون نظام مهندسی در کشور کدامند؟ شهرسازی و معماری و.... alireza 0 7,531 ۱۳۹۰-۴-۱۵، ۰۷:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعیه برگزاری آزمون24و25شهریور1390-شهرسازی و معماری- - ثبت نام شروع شد alireza 0 1,665 ۱۳۹۰-۴-۱۵، ۰۷:۳۱ عصر
      زشته معماری-مواد آزمون ورود به حرفه‌ مهندسان(پایه سه) اسفند ماه 1389 alireza 0 2,211 ۱۳۹۰-۳-۲۴، ۰۹:۲۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: