امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خسته نباشید به مهندس اسدی و اربان 98 و برایتنس و نوری و فروغ و بقی
سلام ... من هم از همه مدیران گرامی آقای مهندس دهقان بزرگوار، مهندس برایتنس عزیز، مهندس فروغ، مهندس هپی استار عزیز وسایر دوستان و اعضای بزرگوار که مارو همه جوره همراهی کردند تشکر کنم.. ببخشید اگه اسمی از قلم افتاده.. من یه کم کم حافظم... بخاطر همین به طور کلی از همه مدیران و اعضای سایت کمال تشکر رو دارم وبرای همه عمر طولانی همراه با سلامتی و موفقیت آرزو می کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

پیام‌های داخل این موضوع
RE: خسته نباشید به مهندس اسدی و اربان 98 و برایتنس و نوری و فروغ و بقی - توسط تیلور - ۱۳۹۳-۴-۱۲، ۱۲:۱۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نامحدود و دانلود در تالار رمز دار با کمترین هزینه به منا iransketch.ir/shahrsazi 0 1,198 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۰۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 724 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۳:۲۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 1,037 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۸:۲۹ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 823 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۲:۲۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 682 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۰۱:۵۰ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 573 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۱:۴۱ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 713 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۱:۱۹ صبح
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 641 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۷:۱۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 756 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۱:۱۰ عصر
  کرکسیون آزمون رایگان دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اسدی alireza 0 735 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۹:۲۷ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان