امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقدی بر فروشگاه کتاب نو و دست دوم!!!!!لطفا شما هم نظر بدین!!!!!!
با تمام احترامی که واسه همه دوستان دارم دارم اینو مینویسم:
سلام!
وقتی تالاری به نام فروشگاه کتاب نو و دست دوم دایر میکنین یعنی باید اینقدر توش کتابای مربوط به شهرسازی یا بقیه رشته هایی که به نوعی با شهر و ساختمان مرتبطن توش باشه که لااقل ارزش بازدید رو داشته باشه!در ضمن تعجبم از اینه که فایل یکی دو کتابی رو هم که گذاشتین نسبت به قیمت خود کتاب واقعا زیاد فرقی نداره به نظر شما با این اوصاف پیدا کردن خود کتاب از توی بازار عاقلانه تر نیست؟26
بهتره لااقل یه کم فروشگاه رو رونق بدین و یه کم هم قیمت فیلها رو کمتر کنین تا هم واسه کسایی که به سایت زدوگذری سر میزنن و هم برا اعضای سایت ( یکی مثل خود من که دربدره برخی از کتابا هستم و گیرم نمیاد)یه منبع با ارزش از منابع تشکیل بشه که بشه روش بعنوان یه فروشگاه حساب باز کرد نه اینکه فقط یه اسم رو یدک بکشه!113
الان هرکسی بخواد کتاب دست دوماشو بفروشه توی جای جای سایتها و ووبلاگا پیام تبلیغاتی میذاره ولی وقتی حرف از فروشگاه اونم تو سایتی مثل ایران شهرساز میاد باید یه چیزی در شان اون هم باشه نه کمتر!
البته میدونم خیلی از فایلها رو میشه تو بقیه تالارها پیدا کرد ولی بحث من الان فقط و فقط بحث مربوط به فروشگاه و بی استفاده بودن اونه!امیدوارم فکری بحالش بشه که واقعا وضعیتش وحشتناکه!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Brightness ، elham90 ، foroogh.r ، bahareh. ، haydariyan

پیام‌های داخل این موضوع
نقدی بر فروشگاه کتاب نو و دست دوم!!!!!لطفا شما هم نظر بدین!!!!!! - توسط mahan - ۱۳۹۲-۴-۲۶، ۰۷:۱۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری joachom 1 736 ۱۳۹۶-۵-۲۱، ۰۸:۱۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فروش کتاب های کنکور ارشد طراحی شهری 94با قیمتی پایینتر amouei.akram 1 1,399 ۱۳۹۴-۸-۱۱، ۱۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: amouei.akram
  فروش کتاب های نفیس kamand98 0 1,008 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kamand98
  کمک برای خرید کتاب saharava 0 1,586 ۱۳۹۲-۳-۲۴، ۰۴:۱۲ عصر
آخرین ارسال: saharava

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان