امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایداری!!!!!!!!!!!!!نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بدو بیا بدو ببینیم چیه؟؟؟؟؟؟
به نام خدا .
سلام خسته نباشید به همه دوستا ن خوب این مجموعه . بهترین ها جمع اندو امیدوارم که روز به روزبهتر شه
پایداری یعنی ایستایی در برابر ناملایمات موجوده و یافتن راه کار برای مقابله با انها .. حا انکه عباری تو سعه پایدار یک عبارتی ست که میتوان این گونه هم عنوان نمود پایداری در توسعه .. از انجا که کمیت در حدی از محتوا به کیفیت مورد پذیرش عامه میرسد لزوما مردم به تمام وجوه زندگی خویش توجه دارند و خوهند داشت لذا پایداری در توسعه در ابعاد گوناگون خصوصا مولفه های تاثیر گذار وتاثیر پذیر شهر اتفاق می افتد حال اگر این توسعه بنابرااصول (ادعای 1992 ریو برزیل ) به محیط زیست و تلاش برای تامین همین جنس نیا های جامع اعتنا داشته باشد میتوان ادعای یک توسعه پایدار را قلمداد کرد ..
چه بسا حمل و نقل که با محوریت کاهش اتکا به خودروی شخصی و با راهکاره ای تقویت حمل ونقل عمومی و استفاده از سیستم های حمل ونقل کارامدتر و tod , ... میتواند مارابه این هدف نایل کند .
اما نکته دیگر بحث حاظر ای است نه تنها توسعه در هر شهر بلکه در منطقه اتفاق افتاده چه به لحاظ کالبدی و .. اما باید گفت که لزوما تمام توسعه های شکل یافته در شهر از پارادایم های اصلی نظریه خط نگرفتند .. نکته اخر این است که توسعه پایدار باید در سطح سکونت گاه های یک منطقه نیز اتفاق بیافتد و نباید توزیع توسعه و توسعه یافتگی وعدم توسعه یافتگی باعث ایجاد خلال در کیفیت - معیشت - و دیگر نیاز ها یا به طور کلی باید این توسعه براساس نیاز ها توزیع مهار وراهبرد شود .. ...
آخرین ارسال های من :

هیچ آوازه ای
    بر بلندی سرزمینی که سرای آن دام نبودن و نخواستنت است قدم گذاشته ای ونمی دانی که عاقبت عاشقانه هارا باد به لختی از ثانیه ای از جنون پر میدهد ... پر میدهد این عشقانه ها را چون که باد است باد لحظه ای آرام نمیگیرد .. درست مث من که درنگی بر من نیست ... و منهای بودن بی معنی این روزای پر تلاطمم ... هیچ آوازه ی دیگر نخواهم داشت... باد (م.فیروزه)
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، FaTyJo0oN ، dementor ، lofra ، alireza ، dashjavad

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: پایداری!!!!!!!!!!!!!نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بدو بیا بدو ببینیم چیه؟؟؟؟؟؟ - توسط wimifire - ۱۳۹۲-۴-۸، ۰۴:۵۴ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      بدو بیا نظر بده منتظرمااااااااااااا dementor 20 8,050 ۱۳۹۲-۹-۷، ۰۱:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: